18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

PYtanie na fizyce

blackwheel • 2012-03-15, 21:37
Uczeń zadaje pytanie nauczycielce fizyki podczas przerabiania tematu o mikrofalach:
"Proszę pani a to potrzebne są w mikrofalówce drzwiczki czy nie?"
Na to drugi inteligent:
"A jakbyś tam k***a do niej żarcie wsadził ?! "

KATAryna

2012-03-17, 08:35
Karol, wytrzeźwiej juz, jutro familiada, ogarni sie chłopie

ci...........ki

2012-03-17, 11:24
he he he
.
.
.
umieram ze smiechu

mjr

2012-03-17, 14:31
przemyslaw105 napisał/a:

a ja we sfojej mikrowalufce niemam dszwiczek, stary pszepil. (ja ze nime w klase estem)



Regulamin zabrania wysłania cię jednym słowem w p*zdu. Szkoda, bo może wracając byś się czegoś nauczył. A może nawet lepiej - został tam na stałe...

Nutaharion

2012-03-17, 16:06
Drzwiczki w mikrofalówkach służą do odbijania fal. Można by się ich pozbyć ale przecież o to chodzi żeby fale ładnie się odbijały i szybko podgrzały przedwczorajszą pizzę, hamburgera czy inne resztki.

przemyslaw105

2012-03-17, 22:25
mjr napisał/a:



Regulamin zabrania wysłania cię jednym słowem w p*zdu. Szkoda, bo może wracając byś się czegoś nauczył. A może nawet lepiej - został tam na stałe...



Czy ty naprawdę nie zrozumiałeś, że starałem się tylko dopasować do dyskusji? Zaraz jeszcze mi na rodziców wjedziesz, bo nie potrafisz zrozumieć o co mi chodziło.

mjr

2012-03-18, 11:37
@UP

Mam więcej szacunku do idiotów, niż do ludzi zniżających się do poziomu intelektualnego kaleki. A rodziców mógłbym opie**olić jedynie za świadome działanie takie jak przekazywanie materiału genetycznego naznaczonego dużym ryzykiem wystąpienia poważnych zaburzeń (np. zespołu Downa). W tym przypadku nic takiego nie miało miejsca (a przynajmniej na to wygląda), więc są bezpieczni.