18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

pytanie do sadoli

ypierdalaj • 2015-02-14, 08:30
Nie chce trafic na glowna z tym pytaniem, zalezy mi na odpowiedzi. Jako ze sadole rozrzuceni sa po swiecie, pewnie znajdzie sie niejeden ktory w Niemczech mieszka i powie mi jak wyglada sprawa z niezaplaconymi biletami. Mam ich lacznie 5x40 euro, niezaplacone co najmniej od 3 miesiecy. Z gory dziekuje za odpowiedz, i pragne nadmienic, ze ten kto odpisze w innym celu niz podanie respondeo, deklaruje swoim postem ze k***a lubi byc zapinanym w dupe przez innych podobnych sobie pedalow. Oprocz tego goli dupe i zgolone wlosy dokleja sobie na morde aby zamaskowac swoj j***ny dziewiczy wasik. Oczywiscie uzywa do tego celu gowna wymieszanego ze swoim ejakulatem, po czym przywdziewa body a'la Borat i razem z innymi pedalami zapie**ala na pochod pedalow aby publicznie zmanifestowac swoje zboczenia, bo grodzka i inne biedronie od lat budza zainteresowanie owego ludzkiego scierwa. Dziekuje.

ala963

2015-02-14, 08:40
Czy ty, k***a myślisz ze to jest samosia albo inny ,,zapytaj"? ch*j kogoś obchodzą twoje j***ne bilety, publicznie przyznałeś się,że jesteś oszukańczą k***ą która żeruje nawet za granicą a teraz sra z powodu długów, powodzenia w dalszej karierze na sadolu ;) A sprawa z biletami wygląda tak,że trzeba k***a nauczyć się płacić jak normalny człowiek albo zacząć jeździć ze swoim cygańskim taborem gdzie twój najstarszy brat będzie cię zapinał w dupe na przemian z ojcem i psem a na klate srać ci będzie twoja własna matka, ewentualnie turban na łeb i jazda wielbłądem. Jest też opcja numer trzy, gdzie idziesz siedzieć w jednej celi z achmedem który lubi ciasne odbyty a ty jesteś nowy..
Także cóż.. sadol uczy, sadol radzi, sadol nigdy cię nie zdradzi ;)

vave112

2015-02-14, 08:44
@up

ehh, wracaj do kuchni, bo złapałaś się na marnego trolla...

ala963

2015-02-14, 08:46
Liczyłam na gównoburzę.. :(

rz...........nu

2015-02-14, 08:57
@pogromcababilonu. Dobrze robisz okradaj Niemców aż sie ich PKB załamie!

Nikczemny_Płód

2015-02-14, 10:36
ala963 napisał/a:

Liczyłam na gównoburzę.. :(



Po co zyjesz kretynko... :roll:

Un_Nem

2015-02-14, 13:40
ala963 napisał/a:

Czy ty, k***a myślisz ze to jest samosia albo inny ,,zapytaj"? ch*j kogoś obchodzą twoje j***ne bilety, publicznie przyznałeś się,że jesteś oszukańczą k***ą która żeruje nawet za granicą a teraz sra z powodu długów, powodzenia w dalszej karierze na sadolu ;) A sprawa z biletami wygląda tak,że trzeba k***a nauczyć się płacić jak normalny człowiek albo zacząć jeździć ze swoim cygańskim taborem gdzie twój najstarszy brat będzie cię zapinał w dupe na przemian z ojcem i psem a na klate srać ci będzie twoja własna matka, ewentualnie turban na łeb i jazda wielbłądem. Jest też opcja numer trzy, gdzie idziesz siedzieć w jednej celi z achmedem który lubi ciasne odbyty a ty jesteś nowy..
Także cóż.. sadol uczy, sadol radzi, sadol nigdy cię nie zdradzi ;)



Uspokoj macice :roll:
Na sadolu ludzie tez zadaja pytania czy tego chcesz, czy nie.

el...........wy

2015-02-14, 14:20
Cytat:

@pogromcababilonu. Dobrze robisz okradaj Niemców aż sie ich PKB załamie!



No, jeszcze kilka razy ten wyp***ek nie zapłaci za mandat to Niemcy podzielą los Grecji.