18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Pytanie do koneserów wódki

mi...........80 • 2016-01-02, 13:45
Dostałem od kogoś 0,5 litra wódki "Joker", mam to potraktować jako próbę obrażenia mnie?

Wiem że na sadolu na pewno ktoś już to pił, cena jakaś niska a etykieta wygląda ascetycznie.

Więc powiedzcie mi czy od tego można umrzeć, czy jest to towar jak to mówią "dla tych co już wszystko w życiu widzieli"?

Proszę o kilka opinii, odpowiedzi, więc nie zasuszajcie tego po minucie.

krzyks

2016-01-02, 13:47
Ty chyba już wypiłeś tego "Jokera" skoro takie pytania zadajesz.... :roll:

is...........ay

2016-01-02, 13:48
Dobra, dwie minuty minęły. Można zasuszać.

saves

2016-01-02, 13:48
Pij, nie przejmuj się. Poprosisz najwyżej kogoś, żeby za ciebie post napisał.

pakicito

2016-01-02, 13:50
powiem ci tak: wódkę "Joker" przywozi skąpy taksówkarz; zamówiliśmy kiedyś 2 butelki wódki i niestety przywiózł nam Jokera - ledwo wypiliśmy jedną

mateusos

2016-01-02, 13:51
Pierwsze, co rzuca się w oczy, to sprzeczne informacje o tym wynalazku. Na butelce jak byk stoją zakłady Pana Wiesia, gdzie robiona jest między innymi Alaska Pigwowa, w sieci wymienianych kilku innych specjalistów tego pokroju. I chociaż do testów podchodzimy możliwie bez uprzedzeń i z otwartymi serduszkami, dotychczasowe wynalazki od Pana Wiesia każą nam zastanowić się dwa razy przed pierwszym łykiem.

Ocena ogólna 1,5
Co oceniane Punkty Uwagi
Zapach 1,5 zasługuje na mniej, wyjaśnienie niżej
Smak 1,5 żesz w mordę
Z sokiem 2,5 nie jest dobrze
Z colą 2,0 jest jeszcze gorzej
Z energetykiem - nie testowano
Z izotonikiem - nie testowano
Podsumowanie: „Osobisty całodobowy nadzór nad procesem produkcji”, „Rygorystyczna selekcja zbóż” – to ja mam pytanie ile promili mają osoby dokonujące tych czynności.

„Joker Wódka – bije wszystko” – dla mnie bije podłą gorzałą, w której rzeczywiście może być wszystko.

„Wie pan co? I to jest k***a skandal” chciałoby się rzec wszystkim w zakładach Pana Wiesia, od niego samego poczynając, a na strażniku przy bramie kończąc (bo mógłby strażnik być człowiekiem, podłożyć bombę i wysadzić te zakłady w cholerę). No ścierwo jakich mało, porównywalne z takimi smakołykami jak Volter Royale. Na uwagę zasługuje podkreślony w tabelce zapach. Niesamowite było to, jak ta wódka śmierdziała mimo dużego zmrożenia, ale nie śmierdziała zdechłym szczurem. Śmierdziała alkoholem – nie najlepszym, rzec by można wręcz podłym, ale bez charakterystycznego smrodu pomyj, jak bywa często w przypadku wódek z segmentu ekonomicznego.
Nie wierzę, że to-to przechodzi 6-krotną destylację, jak zapewnia producent. A jeśli jednak przechodzi, to ja wcale nie chcę wiedzieć, co do niej dodają.

O reszcie ocen szkoda gadać, zróbcie sobie przysługę i nie tykajcie tego gówna.

is...........ay

2016-01-02, 13:51
Jak tylko pół litra, to chyba jedno oko możesz zaryzykować. :D

mi...........80

2016-01-02, 13:56
No to chyba jednak dam komuś w prezencie, mimo że do wybrednych nie należę.

a ta pinda pani Grażynka co mi tą wódkę podarowała to niech ją pies jebie w dupę po trzykroć...

Mercury001

2016-01-02, 17:25
Gorzej, jak dostałeś podrabianą :lol:

Jokera jeszcze nie miałem okazji skosztować. Jednak czytając opinie konsumentów z ostatnich kilku lat raczej nie umrzesz po wypiciu... w końcu ma aż 175 polubień na Facebooku 8-)

Dla 94% kobiet każda wódka to wódka - tak samo z piwem. Samochód: "Taki większy, srebrny". itd. ;-) Pozdrawiam!