18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pytanie: czy w indiach używają mózgów?

Halman • 2020-09-07, 17:57


Odp; będą po opatentowaniu sposobu ich używania.

andysmith

2020-09-07, 22:02
tam am tylko 10 % spoleczenstw amozg , a reszta 90% maja gowno krowskie we lbach

Pralpunkt

2020-09-07, 23:32
Ładnie chłopaki driftowali boczkiem o h*j wam chodzi
Bez niż Sadol byłby uboższy

Wiesiek89

2020-09-07, 23:55
o ch*j Wam chodzi?!.... na spokojnie wszystko ... pomału sobie przejechali. Chłopek na początku trąbnął w stylu : wypie**alać bo nie mam czasu i sobie pojechał na spokojnie

habiTEK

2020-09-08, 00:19
Asuritta napisał/a:

... w/g islamskiej sekty ;P



Debilu niedouczony - w Indiach religia jest Hinduizm,
sam jestes k***a islam cwierglowku...

xxxkamil91xxx

2020-09-08, 02:56
Indyjska wersja „ale urwał! Ale to było dobre!”

marcineker

2020-09-08, 07:09
byłem tak kilka razy, po tym co widziałem, szczególnie na drogach, jestem w stanie uwierzyć we wszystko :)

Eknen

2020-09-08, 10:03
Harkness napisał/a:

W Indiach nie lubią muzułmanów, a w Pakistanie hindusów



To fakt, animozje są poważne. W Indiach jest stałe zagrożenie terrorystyczne ze strony islamskich zjebów sponsorowanych przez rząd Pakistanu , jest także sporo ataków terrorystycznych dokonywanych przez Maoistów sponsorowanych przez rząd chiński. Ogólnie można powiedzieć, że Pakistan i Chiny robią co mogą, aby zdestabilizować sytuację w regionie.

Z drugiej strony muzułmanie jeśli stanowią mniejszość w danym regionie, to bywają masakrowani przez tubylczą ludność.
Taka masakra zdarzyła się w 1980 roku w Mandai. Plemię Tripuri wyznające hinduizm zmasakrowało oficjalnie 350 , a nieoficjalnie 800 islamskich Bengalczyków. Niestety śmierć nie była szybka, dokonywano egzekucji poprzez wytrzeźwienie lub obcięcie rąk i nóg. Mężczyznom dodatkowo obcinano genitalia , a kobietom wpychano maczety do pochwy ......... Dzieci nabijano na pale. .......

skinner1987

2020-09-08, 11:08
Cichyx napisał/a:

Co ty chłopie pie**olisz? Islam w Indii? Może pojedyncze przypadki na granicy z Pakistanem. U nich praktykuje się buddyzm który jest pokojowy w porównaniu do wszystkich innych religii typu chrześcijanizm czy islam. Indie mają wiele wad, no dobra, cały ten kraj jest wadą która jest spowodowana biedą i brakiem edukacji, ale religie, to chociaż mają przyzwoitą.



Islam w Indiach to druga największa religia po hinduizmie, buddystów za to jest tam garstka - mniej niż 1 procent

mazga50

2020-09-08, 18:16
Halman napisał/a:

Pytanie: czy w indiach używają mózgów?



Najwyraźniej rzadko i niechętnie.

Scartabelli

2020-09-08, 19:56
janlew napisał/a:

A tobie się pewnie marzy Biedroń i Czaskoski cooo? Naściągali by ci murzynów i arabów, i moglibyście paradować cały rok z ich ch*jami w dupie, palić sklepy i promować swoje parafilie w przedszkolach. Raj lewaka w naćpanym łbie pewnie śni ci się po nocach.



Tak, bo PiS nie ściąga arabów czy innych islamistów. Przejrzyj statystyki z poprzednich lat ich rządów. Rekordowe wzrosty imigracji z państw muzułmańskich jak Uzbekistan czy Bangladesz.

Tuco

2020-09-08, 23:14
Gwiazdy tańczą na lodzie, hahahahahah :mrgreen:

Mrocznyzniwiarz

2020-09-09, 18:02
janlew napisał/a:

A tobie się pewnie marzy Biedroń i Czaskoski cooo? Naściągali by ci murzynów i arabów, i moglibyście paradować cały rok z ich ch*jami w dupie, palić sklepy i promować swoje parafilie w przedszkolach. Raj lewaka w naćpanym łbie pewnie śni ci się po nocach.



Jesteś debilem