topic

Pyta w bucie Kanye Westa

imEnvy • 2016-02-19, 02:38
Ludzie koczują pod sklepem, żeby kupić buty jakiegoś murzyna.
:idzwch*j:


GlassEdi

2016-02-19, 02:43
za pyte zawsze piwo :)

~sensualna

2016-02-19, 03:05
Co ciekawe, sklep zachęca klientów do takiego poniżania się i... opublikował surowy regulamin stania w kolejce. Koczowanie pod wejściem nazwano "kampowaniem" a sprawdzanie listy oczekujących (!) - "czekowaniem". Uczestnicy "kampowania" mają obowiązek stać w kolejce dzień i noc i oddalać się spod sklepu tylko w wyznaczonych godzinach. Personel sklepu określa, kiedy mogą zrobić sobie przerwę.

Osoby stojące w kolejce, mają obowiązek znajdować się przez cały okres kempowania, w obrębie sklepu - 3-5 metrów od witryn (z wyjątkiem ustalonych przerw)! - czytamy na stronie sklepu.

Sprawdzenia obecności na podstawie listy, dokonują pracownicy sklepu w dowolnie wybranych godzinach! O ewentualnych przerwach (obiad, toaleta) będziemy informowali na bieżąco!

Jeżeli osoba widniejąca na liście, nie będzie obecna podczas czekowania czyli sprawdzania listy obecności, zostaje automatycznie wykreślona z listy! Może zostać dopisana na końcu listy, jeżeli pojawi się przy następnym czekowaniu!

Premiera butów Westa odbędzie się jutro o 11:00. Warto dodać, że do warszawskiego sklepu trafią tylko... 33 pary trampek. Każda będzie kosztować 850 złotych.