18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

pyry w kolejce po punkty

nowynick • 2018-03-22, 11:42

chłopaki powinni chyba wsparcie wezwać do obsługi klientów

Loaloa

2018-03-22, 13:11
Coś pięknego! Pamiętam kilka lat temu na topie były te filmiki z Moskwy, "stop cham"i tam akcje z jeżdżeniem po chodnikach były na porządku dziennym. Wtedy (o ja naiwny!) myślałem sobie, że polactwo ma jeszcze daleko do zdziczenia, jakie panuje u Ruskich. Rok, dwa później pojawiały się pierwsze filmiki z cebulandii z kierowcami jeżdżącymi po chodnikach. No, a teraz widzę, że radośnie doszusowaliście do braci ze Wschodu. Brawo! Moje gratulacje! A policja niech tym pie**olonym cebularzom wpie**ala najwyższe przewidziane prawem kary. Wielokrotnie powtarzałem i zdania nie zmienię - was trzeba jedną ręką mocno trzymać za ryje, a drugą uzbrojoną w pałę napie**alać po łbach. W przeciwnym razie rozłazicie się jak źle pilnowane bydło i robicie gnój.

nwonigers

2018-03-22, 13:32
up k***a dalem ci piwo. mam mieszane uczucia.

Indyferentny

2018-03-22, 13:45
Stefan.8 napisał/a:

a gdybym szedł sobie tym chodnikiem w ciąży !!??
albo jechał rowerem!!
szlak trafia jak takie coś widzę



gdybyś szedł w ciąży to byłaby nieźle poj***na akcja. stawiam, że część stojących w korku cofnęłaby na chodnik żeby im pomóc z takim mutantem

Pa...........or

2018-03-22, 13:57
Jedna uwaga, Panie Autor.
To nie pyry, tylko wieśniak spod Poznania. Rejestracje PZ to najgorszy syf jaki w aglomeracji poznańskiej można spotkać.

Enough

2018-03-22, 14:03
Chrystusie niebieski, cóż za rzeź januszostwa - coś pięknego. Za takie pomysły powinni jeszcze przetrzepać im te januszo-mobile i wpie**olić za każdą spaloną zarówkę, brak trójkąta czy inne gówno do którego można się przyczepić.

Alastor30

2018-03-22, 14:31
Chyba ktoś tutaj zarobi na premię :D

burex666

2018-03-22, 14:49
Taki widok zawsze cieszy.

nowynick

2018-03-22, 15:00
"Jedna uwaga, Panie Autor.
To nie pyry, tylko wieśniak spod Poznania. Rejestracje PZ to najgorszy syf jaki w aglomeracji poznańskiej można spotkać. "

akurat jedyna rejestracja PZ to grzecznie jedzie przed nagrywającym...

stricker10

2018-03-22, 15:13
@Monsieur_Hrabal
"Jedna uwaga, Panie Autor.
To nie pyry, tylko wieśniak spod Poznania. Rejestracje PZ to najgorszy syf jaki w aglomeracji poznańskiej można spotkać."

Takigo buractwa i chamstwa jak u was w tym wielkim Poznaniu to w calej Polsce ze swieczka szukac. I czy jechalo PZ czy PO taki sam buc za kierownica. Wiec nie wyjezdzaj tutaj z takimi farmazonami.

ziomandrzej

2018-03-22, 15:15
To jest różnica miedzy strażą miejską, a policją... SM staje tam, gdzie uda się złapać człowieka za byle co, a policja staje tam, gdzie dochodzi do wypadków lub notorycznych naruszeń przepisów.

Lizodup

2018-03-22, 15:31
dobrze tak januszom skótów

Piotru70

2018-03-22, 15:59
Abraxus napisał/a:

k***a jak w Rosji.
A wszyscy pewnie od razu jak jeden mąż - władza kradnie, bandyci biegajo po ulicach w biały dzień a wy niewinnych ludzi kurłaaa łapiecie.



Płacą podatki drogowe i paliwowe a piesi którzy ich nie płacą mają tak samo szerokie chodniki jak oni pasy ruchu. Gdzie tu widzisz sprawiedliwość? :amused:

hardowski

2018-03-22, 16:16

EdmundKemper

2018-03-22, 17:35
Hahahaha, ło k***a, ale mi humor poprawiłeś :D