18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

putin w kiciu?

adresikpuma • 2012-02-15, 00:45
nie wiem ale chyba aresztowali putina :loldev:

jak zna ktos ruskie literki to podam linka bo ciekawi mnie to w ch*jam

1r0n

2012-02-15, 00:53
Dawaj linka. Jako jeden z nielicznych mam dostęp do Tłumacza Google.

adresikpuma

2012-02-15, 01:01
Арест Владимира Путина: репортаж из зала суда‬‬

chudzik2145

2012-02-15, 01:06
opis z wykopu ;]

Były premier Federacji Rosyjskiej Władimir Putin został aresztowany. Przypisano mu 7 zarzutów z kodeksu karnego, m. in. kradzież mienia państwowego w wielkich kwotach, defraudacji publicznych pieniędzy, oraz przygotowania do aktu terrorystycznego skierowanego przeciwko obywatelom FR ;)

Tłumaczenie z angielskiego, które ktoś napisał na stronie- http://www.godlikeproductions.com/forum1/message1782775/pg1
"Former Prime Minister of the Russian Federation, VV Putin has been arrested. To him are attributed to seven charges under articles of the Criminal Code, theft of state property in especially large amounts, podelnichestvo of financial fraud and partic**ation in the preparation of an act of terrorism against the citizens of the Russian Federation"- na dalszych stronach doczytałem jednak, że to raczej fejk ;)

adresikpuma

2012-02-15, 01:14
tez mi sie wydaje ze to fejk bo by bylo raczej glosno o tym w tv chociaz ch*j wie co te zydowskie media moga knuć. :evil:

chudzik2145

2012-02-15, 01:37
Az się zainteresowałem tematem ;] Prawda to Wać pan Putin siedzi ;] W Gruzji trąbią media..

WWL SQUAD

2012-02-15, 01:41
W większości komentarzy pod tym filmikiem piszą, że to fake.
Jeżeli to rzeczywiście fake to brawa dla tych co montowali, a jeżeli nie to niedługo się o tym dowiemy i będzie pewnie jakieś zamieszanie.

adresikpuma

2012-02-15, 01:57
Najpewniej zamieszanie to odbecie sie w iranie..j***na ameryka z zydami

WWL SQUAD

2012-02-15, 02:32
Film jest strasznie długi a ja mam za słabe łącze, więc niestety nie załaduje tego.


/watch?v=shbLER5cmys&feature=player_embedded#!
(youtube)

1:34:00 - to jest oryginalna rozprawa (spójrzcie na ubranie tego za kratami)
1:36:10 - macie nawet tego gostka co się śmieje

Tak więc fake ;)

Modów przepraszam jeżeli tak zostać nie może to usuńcie :(

Rafal1757

2012-02-15, 11:18
fake, przeciez chyba ma immunitet...

Mr.Drwalu

2012-02-15, 12:23
Uważniej oglądając wideo widać jednak, że to montaż. Przebitki z procesu Chodorkowskiego łączone z inscenizowanymi scenami Putina-sobowtóra. A głos? Autorzy materiału "wyjęli" go z autentycznego reportażu o udziale Władimira Putina i jego żony w spisie powszechnym w 2010 r.

Nie wiadomo, kto wrzucił wideo do sieci. Prawdopodobnie jest to sposób na reklamę pełnometrażowego filmu dokumentalnego "Zamach na Rosję", nakręconego na podstawie książki Jurija Felsztinskiego i Aleksandra Litwinienki "Wysadzić Rosję" (tytuł oryginalny: "FSB wysadza Rosję").
Putin, pijak i marionetka. 10 lat historii Rosji w minutę

Jej główna teza mówi, że za zamachami bombowymi na budynki mieszkalne w Bujnaksku, Moskwie i Wołgodońsku w 1999 r. stał Putin i FSB. Winą obciążono natomiast Czeczeńców, żeby mieć pretekst do inwazji na ten kraj, dzięki której z kolei Putin zyskał ogromną popularność i wygrał wybory prezydenckie.

Próby publicznych pokazów filmu "Zamach na Rosję" są w Rosji blokowane przez służby specjalne, a transporty kaset wideo i płyt DVD zatrzymywane na granicy.

źródło T(usk)V(ision)N(etwork) www.tvn24.pl

nemiroff

2012-02-15, 12:53
k***a wiadomo, że to montaż, to tylko bardzo dobrze przyklejona głowa...
żal typów, którzy bardziej wierzą wykopowi, niż czołowym portalom informacyjnym...

adax88

2012-02-15, 14:00
Nie moge uwierzyć że ktoś pomyślał, że cara zamkną. No k***a włączyć te mózgi matoły, to może jakieś sensowne wnioski wysnujecie. FEJK k***A

RafikS

2012-02-16, 00:32
Jakby was nie przekonały osoby piszące wcześniej to napiszę jeszcze raz: to jest fejk.

Jimmy_Atx

2012-02-16, 00:37
fake, w rosji nikt nie moze aresztowac putina