18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Putin przyjeżdża z wizytą... niebawem

TT4 • 2016-08-27, 01:24
Władywostok, Rosja. Z okazji wizyty samego prezydenta na Wschodnim Forum Gospodarczym, które odbędzie się na początku września lokalne władze zdecydowały się na... :homer:

tranzystor

2016-08-28, 21:23
DiKarpio napisał/a:

Tam traktują prezydenta z należytym szacunkiem, więc kiedy przyjeżdża ktoś tej rangi, wszystko ma być dopięte na ostatni guzik.



Bo tam prezydent nie jest notariuszem, który podpisuje co mu każe jego guru.

W.S.N.R. napisał/a:

tranzystor najprawdopodobniej nie jest żadnym wnuczkiem UBecji (nie mylić z UBIkacją - chodzi o firmę), tylko wynajętym pisaczem komentarzy... Nie oczekujcie, że będzie robił co innego niż to, za co mu płacą... Poza tym pamiętajcie, że kłócąc się z kimś takim, jesteście jak publiczność, która wchodzi w kłótnię z aktorem na scenie. Wasze emocje i argumenty będą prawdziwe, a jego nie.



Wszystko się zgadza co napisałeś, jestem "PiSaczem komentarzy". Dodatkowo jestem jeszcze statystą i chodzę na manifestację za kasę. Podpisałem umowę na dobrych warunkach. Uważam, że zawsze to lepsze, niż twoje robienie z siebie idioty za darmo.

ekspert

2016-08-28, 21:50
djted napisał/a:

Jest jakiś ekspert?



Jestem też, pozdrawiam. To jest farba na bazie alkoholu, pozdrawiam.

W............R.

2016-08-28, 23:44
@tranzystor Nie uważam Cię za "PiSacza", bo po przeanalizowaniu Twoich wypowiedzi i zaobserwowaniu wynikającej z niej zmienności poglądów nie ośmieliłbym Cię przypisać do jakiejkolwiek grupy ideowej. Mam natomiast pewne wątpliwości co do Twojej etyki zawodowej, bo jeśli ktoś taki jak ja jest w stanie zaobserwować zwrot o 180 stopni w przekonaniach, to na miejscu Twoich klientów byłbym ostrożny z dawaniem Ci kolejnych zleceń. Robisz to w miarę skutecznie, ale niestety jesteś zbyt nieostrożny, a to grozi klientom odkryciem intencji i psuje praktycznie cały wysiłek włożony w kształtowanie opinii publicznej.

tranzystor

2016-08-29, 00:01
W.S.N.R. napisał/a:

@tranzystor Nie uważam Cię za "PiSacza", bo po przeanalizowaniu Twoich wypowiedzi i zaobserwowaniu wynikającej z niej zmienności poglądów nie ośmieliłbym Cię przypisać do jakiejkolwiek grupy ideowej. Mam natomiast pewne wątpliwości co do Twojej etyki zawodowej, bo jeśli ktoś taki jak ja jest w stanie zaobserwować zwrot o 180 stopni w przekonaniach, to na miejscu Twoich klientów byłbym ostrożny z dawaniem Ci kolejnych zleceń. Robisz to w miarę skutecznie, ale niestety jesteś zbyt nieostrożny, a to grozi klientom odkryciem intencji i psuje praktycznie cały wysiłek włożony w kształtowanie opinii publicznej.



Antoni, poproś swojego niedorzecznika aptekarza, żeby ci podał leki. Jak nie pomogą, to wołaj ordynatora, bo trzeba coś mocniejszego zaaplikować.

Bituminiorz

2016-08-30, 14:36
W Polsce też takie rzeczy się odpie**ala :D