18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pusty łeb

MisiaXD • 2023-03-12, 10:18
Jebła aż miło


Krzyszof.K

2023-03-12, 13:44
Mówię na kwejka wszedłem przypadkowo ale nie Sadol ,co się dzieje z tym portalem ja się pytam ?

Pjoterff

2023-03-12, 15:48
Za takiego fejka żałosnego to bana powinni ci wyjebac

lysymisio6969

2023-03-12, 17:49
to chyba jej trening przed seksem z murzynem na paradzxie blm

misia.. to materiał własny?

trytodie

2023-03-12, 17:57
Cześć MisiaXD. Widzę, ze jesteś tu nowa. Generalnie to co wrzuciłeś powinno znaleźć się na tiktoku, instagramie albo w ogóle nie powinnaś tego powielać. Tak czy inaczej ten portal służy czemuś innemu.

PabloSkills

2023-03-12, 22:00
Teraz wyjdzie jej pasożytniczy bliźniak.

mazga50

2023-03-12, 22:34
banerr napisał/a:

Fajny ten kibel w kabinie prysznicowej. To jest sztos.



Otóż nie tym razem. To jest spore pomieszczenie, jakby toaleta ze szklanymi ścianami. Zapewne po to, aby optycznie nie zmniejszać wielkości pokoju, choć nikt nie lubi patrzeć, jak ktoś sra obok w takim akwarium.
Przy wylocie z Bydgoszczy na Piłę jest Karczma "Rzym" i tam niektóre pokoje tak mają:

https://www.karczmarzym.com.pl/izby-hotelowe/


Gruchenfuhrer

2023-03-13, 20:22
Też się filmujecie podczas czesania? JPRDL...

WeldAttack

2023-03-13, 20:39
mazga50 napisał/a:

Otóż nie tym razem. To jest spore pomieszczenie, jakby toaleta ze szklanymi ścianami. Zapewne po to, aby optycznie nie zmniejszać wielkości pokoju, choć nikt nie lubi patrzeć, jak ktoś sra obok w takim akwarium.
Przy wylocie z Bydgoszczy na Piłę jest Karczma "Rzym" i tam niektóre pokoje tak mają:



Żeby powiększyć optycznie montuje się lustro a nie szybę zamiast ściany w kiblu k***a,za dużo jest ludzi co myślą że są "specjalni" ,naznaczeni przez Boga do ch*ja i myślą że są pionierami albo że hahah "wynalazcami" takie rozwiązania droga do nikąd,każdy o tym wie,,tfu pluje na was pseudo myśliciele

Olashenco

2023-03-20, 10:41
Yolanda napisał/a:

Jebnęła rękami o blat i tyle.



To wygląda tak jakby ta j***na tępa dzida chciała zrobić fejk, że niby jebła głową, jebiąc rękami w blat ale oczywiście cos poszło nie tak i pie**olneła zarówno rękami jak i tym pustym łbem. I oczywiście zdziwiona :lol:

W każdym razie chciała zrobić z siebie idiotkę i to się jej udało :roll: