18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pupilki

Apolityczny • 2017-05-29, 13:26
Nie ma to jak zabawa z warzącymi ponad 70 kg hienami o nacisku szczek równym poł tony :-P

~Velture

2017-05-29, 13:36
Pies jak pies. Jedni mają jorki, inni wolą owczarka a trafiają się tacy co preferują hieny, wilki, lisy i inne psowate.

Ja bym w ch*j chciał mieć lisa. Niestety w Polsce nie ma hodowli lisów ( znaczy są ale mają inne przeznaczenie - kobiety wiedzą o czym mówię a panowie czują to w portfelu :D ).

U ruskich sś takie hodowle udomowionych lisów (ok 3-4tyś dolarów sztuka), wilków (ok 7-8tyś dolarów sztuka) a nawet jeśli pieniądz nie gra roli to możecie sobie kupić udomowione niedźwiedzie za ok 10-50tyś dolarów zależnie od hodowcy.

Albo idźcie do arabów po geparda albo lwa jeśli macie jaja ze stali.

kkwas

2017-05-29, 13:36
Warzenie, czy ważenie oto jest pytanie.

janlew

2017-05-29, 13:39
Co za dwulicowa szuja. Teraz to hieny są niby fajne, a kiedyś się z Simbą woził całe lato, zanim ten go wyj***ł ze skały.


mygyry

2017-05-29, 13:41
Hiena jest również jednym z najbardziej śmierdzących osobników w zoo :-/

~Velture

2017-05-29, 13:53
janlew napisał/a:

Co za dwulicowa szuja. Teraz to hieny są niby fajne, a kiedyś się z Simbą woził całe lato, zanim ten go wyj***ł ze skały.



Z tymi lwami i nim to akcja była taka, że on się spryskiwał feromonami.
Więc takie troszkę oszustwo bo jakby nie był spryskany to nie nakręciliby nawet jednego odcinka w całości :amused:

buoba

2017-05-29, 14:08
A mama zawsze mówiła, nie baw się jedzeniem :-D

Velture napisał/a:

Pies jak pies. Jedni mają jorki, inni wolą owczarka a trafiają się tacy co preferują hieny, wilki, lisy i inne psowate.


Muszę się przyj***ć, ale hieny to akurat kotokształtne :-/

Velture napisał/a:

U ruskich sś takie hodowle udomowionych lisów (ok 3-4tyś dolarów sztuka), wilków (ok 7-8tyś dolarów sztuka) a nawet jeśli pieniądz nie gra roli to możecie sobie kupić udomowione niedźwiedzie za ok 10-50tyś dolarów zależnie od hodowcy.


W USA możesz spokojnie kupić nawet lwa albo tygrysa, kosztuje przeciętnie od kilkudziesięciu do ponad sto tysięcy dolarów. W sumie w Stanach to już w ogóle się poj***ło, bo nawet nie trzymają ich w klatkach tylko normalnie luzem w domach. Było już parę przypadków, że zwierzaczek wpie**olił właściciela... :-D

Velture napisał/a:

Ja bym w ch*j chciał mieć lisa.


Jak nie Rosja (chyba taniej) to patrz: Czechy ;-)

Wiewór

2017-05-30, 12:43
Wydaje mi się, że nacisk dużo większy niż pół tony.
Pół tony nacisku to ma polak-cebulak co rzyga po gryllu przez zęby, żeby mięsa nie marnować.

19alko94

2017-05-30, 13:08
To co, czekamy na harda teraz :P

BigDaddyD

2017-05-30, 14:15
Hieny to sk***ysyńskie zwierzęta, często zjadają inne zwierzęta żywcem, np. lwy dużo częściej zabijają swoje ofiary najpierw.

Jajcarz

2017-05-30, 14:39
buoba napisał/a:



W USA możesz spokojnie kupić nawet lwa albo tygrysa, kosztuje przeciętnie od kilkudziesięciu do ponad sto tysięcy dolarów. W sumie w Stanach to już w ogóle się poj***ło, bo nawet nie trzymają ich w klatkach tylko normalnie luzem w domach. Było już parę przypadków, że zwierzaczek wpie**olił właściciela... :-D



Koleżanka po weterynarii, pracująca trochę czasu w warszawskim zoo opowiadała, że największym sk***ysynami z charakteru są małpy. Nawet do swoich opiekunów, którzy przynoszą im żarcie i o nie dbają potrafią się zachowywać agresywnie o obrzucani odchodami nie mówiąc. Opowiadała mi kiedyś, że był właśnie przypadek w USA gdzie jakaś małpa (chyba szympans) zabiła swojego właściciela dosłównie rozszarpując mu twarz. Kobieta zginęła szpitalu w wyniku odniesionych ran.

Wiewór

2017-05-30, 17:00
Jajcarz napisał/a:

że największym sk***ysynami z charakteru są małpy.


Ja pie**ole. Człowieku jest XXI wiek. Mówi się "afroamerykanie" :|

maddog77

2017-05-30, 19:10
Jak każdy psowaty poczochrasz gdzie trzeba i jest twój :)

DevilDricer

2017-06-01, 02:11
Daję góra z dwa lata na reportaż o śmierci tego typa, kiedy jednak znajdzie się w stadzie Hiena, której nie zdominuje. :D