18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pupilek

Knegarn • 2017-09-23, 23:48
Zostaw mojego pupilka Ty psie bez serca !


przeme13

2017-09-24, 17:06
Jakby taki gnój doj***ł się do mojego psa to bym go rozszarpał gołymi łapami ;/

Hyberius

2017-09-24, 17:45
Niby mówicie pies to pies, ale to zawsze w takich przypadkach są te wielkie bydlaki.

magicrodek123

2017-09-24, 19:54
Nie wiem k***a, czy to u nich normalne, ale jakbym zobaczył, że jeden pies drugiemu coś takiego odpie**ala to bym mu k***a takiego kopa na szczękę zaj***ł, że bym padł

Kostek_PL

2017-09-24, 21:10
tranzystor napisał/a:

Kundle typu Pitbull i pochodne "rasy" powinny być usypiane, a ludzie, którzy się nimi jarają powinni być leczeni psychiatrycznie. Te psy nie mają żadnych zalet hodowlanych, są głupie, nieprzewidywalne i agresywne dlatego ta "rasa" nieuznana przez FCI



Cesar Millan sie k***a odezwał......

Gruszek83

2017-09-24, 21:44
Tranzystor k***a pie**olisz głupoty pajacu, psy typu pit są psami bardzo mądrymi tylko ludzie są poj***ni....
Ale co ja tam wiem w końću powinienem się leczyć psychiatrycznie
Ludzie tacy jak ty zobaczą pare filmików z całego świata na necie że pitbull kogoś uj***ł i się srają że w nich wielkie zło panuje itd
Ja pie**ole jak mnie tacy ludzie jak TY wk***iaja że mam ochote ci od razu zaj***ć w pysk bo gównie wiesz w dupie widziałeś i masz pojęcie o okręcie jak na bali nie pływałeś pół debilu także zamknij pysk jak sie k***a nie znasz, kup sobie kotka weź na kolanka i idz sie popłacz

omm80

2017-09-24, 23:07
Gruszek83, prawdę prawisz...
Widziałem patałachów z owczarkami, które każdemu do ryja skakały bo właściciel zjeb.. także ten tego...ale każdy kocmołuch jara się pitbullem bo po prostu pitbull się nie pie**oli i jest silniejszy... :) )))

nurgiel

2017-09-24, 23:12
Oczywiście, pitbull i inne tego typu mutanty nie są agresywne to wina właścicieli.
Ileż to znamy przypadków głupich właścicieli jak jakiś gold river, owczarek niemiecki rzucił się na innego psa, bo mu coś odj***ło. Ja znam takich przypadków aż całkowite, pełne zero, a natomiast z 3 przypadki jak mutant rzucił się na psa i raz na człowieka.
k***a, ludzie zrozumcie. Te psy to j***ne krzyżówki nie występujące w naturze.

DużyKutas

2017-09-24, 23:37
Zabójca napisał/a:

Jak nie można dać sobie rade z psem nie rozumiem tego, mam 2 dobermany i się kulą jak coś powiem.



Bo dobermany to takie psie internetowe napinacze. Niby groźne ale cioty.

tranzystor

2017-09-24, 23:39
ziu napisał/a:

pie**olicie tam o rasach. k***a pies to pies jak wytresowany i wychowany tak funkcjonuje. W sumie zupełnie jak "ludzie".




Gówno prawda. Są cechy genetyczne dziedziczne, ale także nie dziedziczne. Ile ludzi "dobrze wychowanych" z dobrych domów, okazywało się zbrodniarzami lub złodziejami? I wychowanie nie miało na to wpływu. Inną sprawą są cechy dziedziczne. Murzyni są z natury leniwi i mają skłonności do przestępstw. Są też tępi, co widać po ilości czarnych naukowców. I żadne legendy o rasizmie nie zmienią statystyk.

Gruszek83 napisał/a:

...
Ja pie**ole jak mnie tacy ludzie jak TY wk***iaja że mam ochote ci od razu zaj***ć w pysk bo gównie wiesz w dupie widziałeś i masz pojęcie o okręcie jak na bali nie pływałeś pół debilu także zamknij pysk jak sie k***a nie znasz, kup sobie kotka weź na kolanka i idz sie popłacz




Dziękuję, że swoją wypowiedzią potwierdziłeś moją tezę. Nadmierna agresja, groźby - psychiatryk.

dmnkzl

2017-09-24, 23:45
tranzystor napisał/a:

Kundle typu Pitbull i pochodne "rasy" powinny być usypiane, a ludzie, którzy się nimi jarają powinni być leczeni psychiatrycznie. Te psy nie mają żadnych zalet hodowlanych, są głupie, nieprzewidywalne i agresywne dlatego ta "rasa" nieuznana przez FCI




pie**olisz, że zalet nie mają. Żaden bezpański kundel nie wejdzie Ci na posesje nie mówiąc już o człowieku.

BenderXXX

2017-09-26, 02:36
Ehhh... Miałem pisać coś innego ale zakończe waszą bezcelową kłótnię:

Nie ma znaczenia jaka rasa, jakie cechy dziedziczne i czy piesek jest łagodny czy agresywny. Jeżeli pies jest w stanie fizycznie zrobić komuś, czemuś (innemu zwierzęciu) krzywdę MUSI(!) być trzymany na smyczy w miejsach publicznych ZAWSZE(!). Jeżeli zdażają mu się zachowania agresywne należy również stosować KAGANIEC. Koniec, kropka.

Właściciel MUSI liczyć się również z tym, że coś może sprowokować zwierzę i uniemożliwić mu wyrządzenie krzywdy zawczasu.

Każdy atak psa to wina właściciela.

PS. Jak ktoś zostawi czterolatka żeby się pobawił nad urwiskiem a dzieciak spadnie i się zabije to czyja to wina? Psy mają podobne IQ do czterolatków, więc tego...

Mo...........ke

2022-11-22, 02:04
Tak się kończą spacerki bez gazu+noża+paralizatora. Szkoda czarnego psa.