18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Punkt widzenia...

Halman • 2019-12-24, 14:54

Szedłem spokojnie ulicą, nie prowokowałem policji a ta bez żadnych podstaw mnie zatrzymała...

r061071

2019-12-24, 15:02
chyba lepiej było rozjechać to gówno

remi1982

2019-12-24, 16:40
Zdaje sie, że gliniarz tylko go podładował tym teaserem :D

kardaszian1

2019-12-24, 16:56
a ta c**a w radiowozie ogląda i urządza sobie pogawędkę przez radio xd


DariuszKalafior

2019-12-24, 19:26
Minuta od zgłoszenia już kolejny patrol przyjechał , łobuzy mają ciężko w stanach

tarcer123

2019-12-24, 21:37
Szkoda ze policjant od razu nie uzyl broni ostrej.

Iszbierra

2019-12-24, 22:44
tarcer123 napisał/a:

Szkoda ze policjant od razu nie uzyl broni ostrej.



Broni ostrej? Floretu czy szabli?

aradd

2019-12-24, 22:55
Czy naprawdę policjantka (jeśli można ją tak nazwać) siedziała przez całą akcję w radiowozie, w żaden sposób nie wspomagając partnera? Od razu zwolnienie dyscyplinarne przełożony oficer wlepić jej powinien. Do większości zawodów takich jak straż (bardzo mały odsetek), wojsko czy policja kobiety się po prostu nie nadają. Próbują udowodnić, że są silne, niezależne lecz są to bzdury. Fizycznie przegrywają pod każdym względem - z chociażby zwyczajnym użyszkodnikiem portalu Sadistic.
Film doskonale obrazuje ich "użyteczność" w tego typu sytuacjach. W czasach prehistorycznych kobiety w przypadku ataku służyły do dwóch rzeczy - albo alarmowały krzykiem resztę grupy albo zostały rzucane "na pożarcie" agresorom aby reszta grupy mogła się obronić/oddalić.
Bądźmy profesjonalistami i dobierajmy ludzi do zawodów wg predyspozycji - inteligencji , warunków fizycznych etc. a nie ze względu na jakąś wyimaginowaną równość płci. Kobieta z mężczyzną nigdy równa nie będzie jak i mężczyzna z kobietą. Każdy jest lepszy w czymś innym, nie rozumiem tej usilnej próby zacierania tychże różnic.Głupota XXI w.

fieryangel

2019-12-24, 23:22
Dziwne że nie próbował go zastrzelić jak się szarpali. Tak jakby bał się użyć broni. Słaby materiał na glinę w USA.
Mógł to przypłacić życiem przez swój brak w wyszkoleniu. Przede wszystkim pozwolił mu znaleźć się zbyt blisko siebie - podstawowy błąd. No i... Tazer w luźna bluzę czy kurtkę? Powodzenia...
Gaz jest znacznie skuteczniejszy. Nie wiem czemu oni wola tazery. One potrafią nie zadziałać nawet na gołą klatę.

camelight74

2019-12-25, 00:53
Iszbierra napisał/a:

Broni ostrej? Floretu czy szabli?


To jest broń biała słoneczko ;)

kabaszma

2019-12-25, 01:55
p*zda z radiowozu to głupia baba cywil nie policjant. Jak policja odjebie jakąś małpę to często potem z policjantami randomowo jeżdżą cywilni obserwatorzy żeby na oczy zobaczyli że to smoluchy odpie**alają a nie policja. Policjant przez to tak długo się szarpał z brudasem bo myślał że baba mu pomoże lub bał się że odjebie szmatokonia bez wystarczającego powodu na oczach lewackiego obserwatora.

marinis

2019-12-25, 03:26
Ważne że dobrze się skończyło. Było słychać strzały, więc przestępca martwy.

kulawiec

2019-12-25, 05:22
Dobrze to by się skończyło, jakby koleś wyjął babę z auta i zerżnął na masce.

6tech

2019-12-25, 10:26
Nie wiem czy wiecie, ale w radiowozie mogło nie być policjantki, mogła obserwować akcję z kamerki na swoim komputerze na posterunku, a to jest więcej niż prawdopodobne, bo po co pan policjant miałby zgłaszać wykroczenie przez radio, do kobiety która miała by siedzieć koło niego. Widać, że co niektórzy to są tu z podlasia i nie rozumieją takiej technologi jeszcze.