18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Puma musi zginąć

Flodzia • 2021-10-03, 17:02

Było proszone że sio

Adrian92

2021-10-03, 22:08
Jedź do jakiejś dżungli czy na terotorium okupowanym przez dzikie zwierzeta, prowokuj los i spotkanie z Nimi a później je zabijaj bo pojawiły się nagle obok, co za zaskoczenie.

jawox

2021-10-03, 23:03
j***ny śmieć. Oby BLM zrobił mu z dupy namiot cyrkowy

wilkoala

2021-10-03, 23:04
Adrian92 napisał/a:

Jedź do jakiejś dżungli czy na terotorium okupowanym przez dzikie zwierzeta, prowokuj los i spotkanie z Nimi a później je zabijaj bo pojawiły się nagle obok, co za zaskoczenie.



No nie wiem, dla mnie to selekcja naturalna.
Mądre drapieżniki, kiedy widzą człowieka to sp***zielają szybko w las (patrz wilki).

Ukesu

2021-10-04, 00:29
Do obrońców kotka:
Ale z was urwa kretyni, zero myślenia, zero samo refleksji i zero mózgu.
Weźcie się zajebcie bo już patrzeć na rosnącą populacje debili nie mogę....

atomboy

2021-10-04, 00:45
mam kuzyna w idaho oni biorą broń jak idą na rowery, spacer etc. bo wiele razy zdarzyło im się, że właśnie puma chciała rzucić się. Dom mają w małej miejscowości i lasy są dosłownie wszędzie. Ataków w samej ich okolicy to kilkanaście rocznie, często zakończone mocnym okaleczeniem lub śmiercią.

Niby nieduży kotek ale on atakuje z przyczajki nawet nie zareagujesz a już masz ryj jak pocięty kebab. To nie psy nie rzucą ci się na nogę czy rękę, od razu gardło, twarz.

On mówi, że sam wystrzał potrafi przepłoszyć dziada ale są takie co się nie boją i będzie podążać za tobą wtedy nie ma zmiłuj się.
Ludzie boją się niedźwiedzi niesłusznie są bardzo płochliwe a te k***iszcza rzeczywiście próbują cię zaj***ć.

A co mi śmiesznego jeszcze mówił, dzikie indyki są bardzo agresywne, potrafią dorosłego potargać nieźle a dzieciaka np. to dosłownie rozdrapią jak zdrapkę w lotto.


sa...........el

2021-10-04, 19:10
CrazyEdek napisał/a:

Szkoda, że nie strzelił sobie w ten głupi łeb, było by prościej



chyba w twój, nie musielibyśmy tego skomlenia dla zielonych debili słuchać.

mazga50

2021-10-05, 15:41
YuukiPL napisał/a:

Co za debil, jakby nie mógł ostrzegawczo strzelić w łapę lub udo. Przeżyłaby, służby zawiozłyby do weta, szybka operacja rekonwalescencja i po bólu. Na ch*j od razu zabijać? Murika stronk



Niech zgadnę: tęczowy lewarek?

YuukiPL

2022-08-28, 19:09
mazga50 napisał/a:

Niech zgadnę: tęczowy lewarek?



Zaskoczę Ciebie bo jestem nacjonalistyczną ateistką. I co głupio?
Aczkolwiek do tego dziwnego połączenia warto dorzucić bycie wege p*zdeczką :)