18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Puma i pieski

phrontch • 2020-06-19, 22:02
Przydatne psy obronne :idzwch*j:




janlew

2020-06-19, 22:32
pie**olnięta. Normalnie psa się ma żeby chronił obejście ludzi, a tu chyba psy mają głupią cipę żeby broniła ich przed pumą

Rozjebie

2020-06-19, 23:05
janlew napisał/a:

Normalnie psa się ma żeby chronił obejście ludzi



Co to jest k***a obejście, wieśniaku

~sensualna

2020-06-19, 23:23
janlew napisał/a:

pie**olnięta. Normalnie psa się ma żeby chronił obejście ludzi, a tu chyba psy mają głupią cipę żeby broniła ich przed pumą



oo widzę że mamy tutaj kolegę upośledzonego poligona

Barnellini

2020-06-19, 23:28
Coordinator napisał/a:

Co to jest k***a obejście, wieśniaku



Sprawdź sobie w słowniku i nie wyzywaj nikogo od wieśniaków. Nawet jeśli twój rozmówca pewnie jest ze wsi ;)

A co do filmu, to mimo, że cenię psy to bym chyba nie zaatakował pumy w obronie swojego. Ma jaja sk***esyn :D


PS. A ch*j. Ludzie są leniwi:

Obejście- «dom z podwórzem i zabudowaniami gospodarskimi»

Szelma

2020-06-20, 02:29
Coordinator napisał/a:

Co to jest k***a obejście, wieśniaku



To czyli z tego wynika ze kolega od wspomnianego slowa ,,obejście,, jest bardziej wykształcony niz ty wiesniaku

:mrgreen:

Jacek86s

2020-06-20, 07:04
Dopiero widząc tego kotka zdałem sobie sprawę jakie te szczury są małe

Rozjebie

2020-06-20, 09:55
Szelma napisał/a:

To czyli z tego wynika ze kolega od wspomnianego slowa ,,obejście,, jest bardziej wykształcony niz ty wiesniaku



Może nie jestem profesorem, ale zarabiam 5x więcej niż ty i moimi zmartwieniami jest znalezienie dobrego koksu i dz**ek, a wiejski slang ch*j mnie obchodzi :lol:
W całym swoim życiu nie widziałem na żywo krowy ani świni, a wpie**alam je codziennie. ch*j mnie tez obchodzi co to jest pług albo gumno :-D Mam wkuwać wiejskie nazewnictwo?

Karboksylator

2020-06-20, 10:15
Coordinator napisał/a:

Może nie jestem profesorem, ale zarabiam 5x więcej niż ty i moimi zmartwieniami jest znalezienie dobrego koksu i dz**ek, a wiejski slang ch*j mnie obchodzi
W całym swoim życiu nie widziałem na żywo krowy ani świni, a wpie**alam je codziennie. ch*j mnie tez obchodzi co to jest pług albo gumno Mam wkuwać wiejskie nazewnictwo?



tak po mojemu, to jedyne dz**ki to ty w internecie widziałeś, a koks u babci w piwnicy.
jakim trzeba być bezmózgiem, żeby "wkuwać wiejskie nazewnictwo". wystarczy kilka książek przeczytać np. lektury z klas 4-8 podstawówki byłby odpowiednią wykładnią wiedzy. ale pewnie jesteś z tej części co to nawet jednej książki w życiu nie przeczytała.

Eknen

2020-06-20, 10:16
janlew napisał/a:

pie**olnięta. Normalnie psa się ma żeby chronił obejście ludzi, a tu chyba psy mają głupią cipę żeby broniła ich przed pumą



nie do końca prawda, psy stróżujące mogą mieć 5 kg wagi tak jak te na filmie i ich głównym zadaniem jest wszczęcie alarmu, a nie walka .
Niektórzy uważają , że takie małe sk***ysyny są najlepsze , bo z natury nieufne i nigdy nie śpią i bardziej zażarte niż duże osobniki. A tak naprawdę najlepsze do pilnowania terenu to i tak są gęsi , agresywny i terytorialny gatunek.

Rozjebie

2020-06-20, 10:56
Karboksylator napisał/a:

a koks u babci w piwnicy.



Nie mam żadnej babci i dziadka, leszczu :-(

Karboksylator napisał/a:

wystarczy kilka książek przeczytać np. lektury z klas 4-8 podstawówki byłby odpowiednią wykładnią wiedzy.



" W moim życiu przeczytałem dwie książki..." :mrgreen:
Za to ty pewnie jesteś pierwszy czytelnik/ profesor w Rzeczypospolitej, zapie**alający na nocną zmianę na stacje benzynową :D

Ho...........er

2020-06-20, 11:25

Karboksylator

2020-06-20, 14:39
Coordinator napisał/a:

Nie mam żadnej babci i dziadka, leszczu
" W moim życiu przeczytałem dwie książki..."
Za to ty pewnie jesteś pierwszy czytelnik/ profesor w Rzeczypospolitej, zapie**alający na nocną zmianę na stacje benzynową



niee, czytam tylko jedną-dwie książki w tygodniu. bo nie mam czasu na więcej.
no i lubię ser

ritu4l

2020-06-20, 15:29
Coordinator napisał/a:

Może nie jestem profesorem, ale zarabiam 5x więcej niż ty i moimi zmartwieniami jest znalezienie dobrego koksu i dz**ek, a wiejski slang ch*j mnie obchodzi
W całym swoim życiu nie widziałem na żywo krowy ani świni, a wpie**alam je codziennie. ch*j mnie tez obchodzi co to jest pług albo gumno Mam wkuwać wiejskie nazewnictwo?






paero123

2020-06-20, 19:56
Ale ten człowiek to chitra sztuka - wyskoczył na pumę w futrze jakiegoś innego zwierza i wielki kot sp***olił