18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pudzian VS jakiś tłusty placek w ciąży

NiemiecWaszPan • 2021-03-21, 00:47
Dzisiejsza walka sprzed godziny. :homer: :szloch:


psychoczarny

2021-03-21, 14:38
Nikola M. (31 l.), właściciel agencji "Nico", w centrum miasta próbował zadźgać nożem Przemysława G. (36 l.), szefa konkurencyjnego "Specnazu".

robsonx79

2021-03-21, 15:20
Fame mma, ksw, punch down - wszystkie te pseudoligi to skok na kasę - na dzień przed walką zmieniają układ walk wieczoru. Ludzie płacą za jedno, a dostają zupełnie coś innego. Mam niejasne wrażenie, że to wszystko jest ustawione i używa się nazwisk tylko do reklamowania walk, a wtajemniczeni wiedzą, że walka i tak się nie odbędzie "bo kontuzja". Chyba taniej wychodzi wynająć kogoś znanego tylko do firmowania wieczoru, niż zeby naprawdę walczył. Poza tym nierówny poziom zawodników owocuje walkami po 30 sek, ani to show, ani sportowa rywalizacja.

mrthebenek

2021-03-21, 16:25
To ze Pudzian złapał się siatki to żadne oszustwo. Właściwe to po to ona tam jest. Gorzej, ze dali mu jakiegoś amatora i oczekiwali, ze ludzie będą zadowoleni. Rownie dobrze ja bym mógł wejść na ten ring i gwarantuje ze pokazałbym więcej od tego tłuściocha.

Promek

2021-03-21, 17:23
Syn_Milionera napisał/a:

Współczuję tym co wydali 50zł ze względu na tą walkę.


Trzeba byc debilem, zeby wydac chocby zlotowke na te gowno "walki". Typ sie polozyl i lezal po czym przerwali "walke".

Wiewór

2021-03-21, 19:41
Ja pie**ole kto to w ogóle ogląda. Chyba same sebki bez zębów :lol:
Dwaj sterydziarze ktorzy ledwo się ruszają a po trzech krokach mają stan przedzawałowy. Stoją w miejscu i próbują złapać oddech resztkami sił po każdym ciosie. :lol: Pudzianowski idol nastoletnich suchoklatesow na koksie z osiedlowych siłowni
Igrzyska dla proletariatu

chudy005

2021-03-21, 20:23
Po gębach widać że obaj za kołnierze wylewają, tylko że jeden przegryza twarożkiem a drugi chipsami XD

KaiKenzo

2021-03-21, 21:34
proponuję oglądać od 2:03...

piterrulez

2021-03-22, 01:14
mrthebenek napisał/a:

To ze Pudzian złapał się siatki to żadne oszustwo. Właściwe to po to ona tam jest.



A właśnie, że nie po to tam jest. Regulamin KSW pkt 12 "Faule" ppkt. A) XVII.
Łapanie siatki jest faulem jednak to sędzia "według uznania" może lecz nie musi ukarać zawodnika. W tym wypadku albo sędzia nie zauważył trzymania siatki, bo w sumie nie było to długie trzymanie albo uznał, że j***ć to bo i tak poj***na ta walka.

:-D

Senjusan

2021-03-23, 00:22
Bobaflet napisał/a:

Pomyślcie, gdyby do was zadzwonił ktoś z KSW i proponował powiedzmy 80k za walke z Pudzianem i przegranie jej w 1 rundzie. Nie zgodzilibyście się? Gościu w 1 minute zarobił tyle ile każdy przeciętny polak w 2 lata.



Ja bym nawet zgodził się na nokaut hehe

Cloverface

2021-03-23, 01:58
To fajne mamy te federacje w Polsce, takie nie za profesjonalne. Polecam urywki z walk przed Pudzianem, no jaja jak berety goście nawet gardy nie trzymają, biją się cepami jak za szkołą na szarpaninie .

hellmartin

2021-03-27, 01:05
bloodwar napisał/a:

Wszyscy wk***ieni że walka się nie odbyła ale mój kolega z roboty postawił 1000 zł, że walka się nie odbędzie był kurs 1:32, w poniedziałek jedzie odebrać wygraną swoim nowym Rolls-Roycem



taa nooooo rolls za 32k? będzie jechał na lawecie prosto ze złomowiska? Poza tym to walka się odbyła tylko, że nie z czarnym mambo tylko białym plackiem w ciąży...