18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Puby znowu otwarte

Macx83wwww • 2021-05-18, 08:21


Kilka osób zaliczyło zgona..

garota

2021-05-18, 09:04
Jak można być mordercą na takim lajcie? Jak k***a? Publiczne miejsce, wszędzie świadkowie i kamery. Wyrok masz na 100% bardzo ciężki. Albo debilizm wrodzony i u takiej osoby można wykryć, albo są to k***a po prostu j***ne zwierzęta. Btw. ten w białym niezły zjeb. Zasłużył na kulkę.

Quassar

2021-05-18, 09:23
garota napisał/a:

Jak można być mordercą na takim lajcie? Jak k***a? Publiczne miejsce, wszędzie świadkowie i kamery. Wyrok masz na 100% bardzo ciężki. Albo debilizm wrodzony i u takiej osoby można wykryć, albo są to k***a po prostu j***ne zwierzęta. Btw. ten w białym niezły zjeb. Zasłużył na kulkę.



To jest też ta zj***na znieczulica popatrz na tego gościa na 2 planie w szarej bluzie wyszcy uciekają a ten sobie siedzi i na lajcie patrzy dopiero jak jakiś 3 gościu zaczął strzelać to uciekł z lini ogna... a tak to wcześniej miał wyj***ne że ktoś do kogoś strzela byle nie do niego.

PanKukuruźnik82

2021-05-18, 09:26
garota napisał/a:

Jak można być mordercą na takim lajcie? Jak k***a? Publiczne miejsce, wszędzie świadkowie i kamery. Wyrok masz na 100% bardzo ciężki. Albo debilizm wrodzony i u takiej osoby można wykryć, albo są to k***a po prostu j***ne zwierzęta



Gość zapewne miał 100% wyj***ne na twoje kamery i wyroki. To wygląda jak zemsta gdzie sprawca ma wyj***ne co sie później z nim stanie.

DzidaZawodnik

2021-05-18, 09:44
Ja pie**ole. Ekspercka gimbaza po studiach kryminalistyki na NCIS wyj***ła w komentarzach.

Poza tym żyjecie w jakichś bańkach dla niedorozwiniętych i wyobrażacie sobie, że trzeba być "zwierzęciem" żeby zabić człowieka. Ale w sumie dobrze, że jesteście tak ograniczeni. Dzięki temu można wami gospodarować jak bydłem hodowlanym, bo stada wilków nie da się hodować.

Xs...........33

2021-05-18, 13:20
DzidaZawodnik napisał/a:

Ja pie**ole. Ekspercka gimbaza po studiach kryminalistyki na NCIS wyj***ła w komentarzach.
Poza tym żyjecie w jakichś bańkach dla niedorozwiniętych i wyobrażacie sobie, że trzeba być "zwierzęciem" żeby zabić człowieka. Ale w sumie dobrze, że jesteście tak ograniczeni. Dzięki temu można wami gospodarować jak bydłem hodowlanym, bo stada wilków nie da się hodować.



i ty pewnie uważasz się za takiego wilka xD hahaha

Karboksylator

2021-05-18, 13:47
a gruba zaj***ła komórkę i w długą

Policeman

2021-05-18, 13:52
Najlepszy ten w białym sweterku [i masce haha], wyciąga klamę na uzbrojonego gościa i zamiast go odj***ć to nią tylko macha, chwile później dostaje kulę. Trzeba być skrajnym debilem by wyciągać broń na typa, który 30 sekund temu przy wszystkich odj***ł kogoś strzałem w głowę i... pomachać tą spluwą przed jego twarzą

Wendigo

2021-05-18, 14:28
Tam chyba wszyscy noszą broń :D

DzidaZawodnik

2021-05-18, 14:37
Xson33333 napisał/a:

i ty pewnie uważasz się za takiego wilka xD hahaha



A co to ma do rzeczy psiocho z awatarem, który z miejsca wyjaśnia, ze mamy do czynienia z klasyczną betą. Poczułeś się urażony komentarzem i jedyne co ci pozostało, to jakaś niezrozumiała próba ośmieszenia mnie w oczach reszty odmóżdżonych której ten komentarz dotyczył?

"No jak można nie uważać sie za bydło hodowlane iks de huehuehue"

Aprilman

2021-05-18, 14:53
Quassar napisał/a:

To jest też ta zj***na znieczulica popatrz na tego gościa na 2 planie w szarej bluzie wyszcy uciekają a ten sobie siedzi i na lajcie patrzy dopiero jak jakiś 3 gościu zaczął strzelać to uciekł z lini ogna... a tak to wcześniej miał wyj***ne że ktoś do kogoś strzela byle nie do niego.



j***ć strzelaninę, musiał skończyć piwko .

Xs...........33

2021-05-18, 16:07
DzidaZawodnik napisał/a:

A co to ma do rzeczy psiocho z awatarem, który z miejsca wyjaśnia, ze mamy do czynienia z klasyczną betą. Poczułeś się urażony komentarzem i jedyne co ci pozostało, to jakaś niezrozumiała próba ośmieszenia mnie w oczach reszty odmóżdżonych której ten komentarz dotyczył?
"No jak można nie uważać sie za bydło hodowlane iks de huehuehue"



Niezły z cb zjeb, nie ma co xD