18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ptaszek ..

~McSadol • 2022-01-31, 16:15
.. i śmieszki ..


BambiPMT

2022-01-31, 16:17
5cio minutowa sesja z rakietą do tenisa i po problemie.

ququa

2022-01-31, 16:32
czyżby ...nowa seria "Ptaki" (1963) reż. Alfreda Hitchcocka

sothis

2022-01-31, 16:47
Bambrych napisał/a:

5cio minutowa sesja z rakietą do tenisa i po problemie.



Ten ptak Kolego prawdopodobnie odgania 'drwpieznika' od swojego potomstwa. Nie zrobiłbym takiemu krzywdy :)

BambiPMT

2022-01-31, 17:10
sothis napisał/a:

Ten ptak Kolego prawdopodobnie odgania 'drwpieznika' od swojego potomstwa. Nie zrobiłbym takiemu krzywdy



No to tak samo jak australijska sroka. Ludzi goni po ulicy bo przechodzą obok gniazda.
Wyj***ne mam czego k***a pilnuje. Rozj***ł bym rakietą o asfalt jakby mnie dziobać próbowało.

sothis

2022-01-31, 17:35
Bambrych napisał/a:

No to tak samo jak australijska sroka. Ludzi goni po ulicy bo przechodzą obok gniazda.
Wyj***ne mam czego k***a pilnuje. Rozj***ł bym rakietą o asfalt jakby mnie dziobać próbowało.



No no, faktycznie śmierć w oczach jak taka bestia napada. Też prawie bym się zesrał z grozy ;)
I na pewno włączyłbym systemy obronne, walka! Walka z ptasią bestią, bo jak mnie udziobie to przecież nawet oko wybić może :D

A tak serio... Śmiechowy zwierzak, goście na filmie właściwie do tego podeszli. A Tobie się system walcz/uciekaj załącza bo...wróblowate gowienko lata? Wyluzuj trochę :)

Pirania69

2022-01-31, 20:12
sothis napisał/a:

No no, faktycznie śmierć w oczach jak taka bestia napada. Też prawie bym się zesrał z grozy
I na pewno włączyłbym systemy obronne, walka! Walka z ptasią bestią, bo jak mnie udziobie to przecież nawet oko wybić może
A tak serio... Śmiechowy zwierzak, goście na filmie właściwie do tego podeszli. A Tobie się system walcz/uciekaj załącza bo...wróblowate gowienko lata? Wyluzuj trochę



Bo nikogo większego nie dałby rady pokonac

Kuleczka

2022-02-01, 00:31
Ptaki to takie latające gady.