18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ptasie gniazdo na moim kominie

~Sunday • 2019-06-07, 16:53
Nie chcę, dziękuję. Do widzenia 8-)


Halman

2019-06-07, 17:06
ekozjeby go zaprowadzą do sądu za niszczenie stanowisk lęgowych ptaków i panele słoneczne nic mu nie pomogą...

amrashs

2019-06-07, 17:19
przyśpieszony kurs latania

ProVVe

2019-06-07, 17:31
Polecę klasykiem: "Co wam bogole te ptaszki przeszkadzają... Jak to jest, że bogaci przedsiębiorcy budują się tylko na terenach lęgowych bekasa... Dobra... Do paki z nim..." :amused:

WujekMajkel

2019-06-07, 17:44
j***ny, panele słoneczne ma, burżuj pie**olony.

impressa88

2019-06-07, 17:44
Chłop tylko komin chciał przeczyścić a tu taki bonus

poligon6

2019-06-07, 17:50
Pamietam jak wróble zaległy sie pod dachem i likwidowalo sie gniazda. Kot miał niesamowita wyżerke z młodych wróbli, takich jeszcze przeźroczystych. Potem jeszcze to gówno przez pare dni latało i ćwierkało.

ProVVe napisał/a:

Polecę klasykiem: "Co wam bogole te ptaszki przeszkadzają... Jak to jest, że bogaci przedsiębiorcy budują się tylko na terenach lęgowych bekasa... Dobra... Do paki z nim..."




Nie prorokuj, bo jakby to były pieski to juzby sie sadolowe sp***oliny pluły!

Ca...........on

2019-06-07, 18:28
@up Ja jeszcze pamiętam, jak się strzelało z soli do wróbli.

poligon6

2019-06-07, 18:40
Caramon napisał/a:

@up Ja jeszcze pamiętam, jak się strzelało z soli do wróbli.



Pełno tego było, teraz tylko napomkne ze wszystkie ptaki w Polsce sa pod ochroną. Za odstrzał szpaka czy wróbla sa surowe kary . Co zrozumiałe, ptaki rozmnażają się na wolności i sa trzebione przez pchlarze i sierściuchy. W Australii dzikie, bezpańskie, luźno latające, psy i koty odpie**ala się na miejscu. I tak powinno byc w Polsce. Kiedys robili to mysliwi, ale zlecialo się pełno miłosników piesków i kotków i mysliwi nie chcą mieć problemów.

jakis1typek

2019-06-07, 20:05
panele z dofinansowania? Jak nie to strzał w kolano. Bardziej się opłaca takie pieniądze przepic.

Su...........wn

2019-06-07, 21:42
Szmata nasączona benzyną w komin.

Tradyt

2019-06-07, 21:48
poligon6 napisał/a:

Pełno tego było, teraz tylko napomkne ze wszystkie ptaki w Polsce sa pod ochroną. Za odstrzał szpaka czy wróbla sa surowe kary . Co zrozumiałe, ptaki rozmnażają się na wolności i sa trzebione przez pchlarze i sierściuchy. W Australii dzikie, bezpańskie, luźno latające, psy i koty odpie**ala się na miejscu. I tak powinno byc w Polsce. Kiedys robili to mysliwi, ale zlecialo się pełno miłosników piesków i kotków i mysliwi nie chcą mieć problemów.



Nie wszystkie ptaki są pod ochroną .Przecież poluje się na dzikie kaczki, gęsi, bażanty...

poligon6

2019-06-07, 21:55
Tradyt napisał/a:

Nie wszystkie ptaki są pod ochroną .Przecież poluje się na dzikie kaczki, gęsi, bażanty...



Nie wiem jak teraz jest, ale ogólnie jest presja by sie wycofać z polowań na dzikie ptactwo. To nie dzik którgo dokarmisz i się rozmnoży. Ptactwo wymiera na potegę, Redukcja populacji ptactwa jest bez sensu niech strezlaja do dzików i bobrów.

kzf

2019-06-07, 23:27
jakis1typek napisał/a:

panele z dofinansowania? Jak nie to strzał w kolano. Bardziej się opłaca takie pieniądze przepic.



Od tego roku można to odliczać od podatku, więc i tak na chlanie będzie ;)

SQRW3L_ponury

2019-06-08, 00:25
poligon6 napisał/a:

Pamietam jak wróble zaległy sie pod dachem i likwidowalo sie gniazda. Kot miał niesamowita wyżerke z młodych wróbli, takich jeszcze przeźroczystych. Potem jeszcze to gówno przez pare dni latało i ćwierkało.



Tak sie bawi
tak sie bawi
pa to la

:lol: