18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ptanko

wku11 • 2017-02-02, 14:47
Jak kłócą się geje w związku, to jest tak, że jeden uderzy drugiego i ten zaczyna płakać w kącie, czy raczej napie**alają się jak w mma?

tranzystor

2017-02-04, 22:52
Cytat:

Ptanko




Wszystko Ci się z ptakiem kojarzy?

pepinio71

2017-02-04, 23:23
Mam okazje pracować z parą gejów. Wolimy (razem z żoną) wypad na piwo/imprezę z nimi niż z debilami z onr
Zobaczcie w gejowskich klubach ile jest "normalnych" par! Dlaczego?! Bo tam wiemy ze jest bezpiecznie i nikt nie
dostanie w zęby za to ze popiera po/pis lub nie wierzy w boga itd.

Insaner

2017-02-05, 00:33
Nie trzeba być znowu ekspertem - przykładów z życia nie brakuje.

Natury się nie oszuka wbrew temu co mówią postępowe media ii na ogól jak widzę jakąś dwójkę homo to jedno pełni rolę faceta w związku, a drugie kobiety. Zarówno wśród gejów jak i lesbijek. Stąd wśród kobiet tworzą się takie niedepilujące się babochłopy z głowami wygolonymi jak w więzieniu, a z mężczyzn - wymalowane panienki ze "zgiętymi nadgarstkami". Za to drugie w związku pozostaje prawie sobą.

Można więc założyć, że będzie tak samo jak w związku facet-kobieta. ;-)

gomez1308

2017-02-05, 02:20
Uwaga, odpowiadam na pytanie:

Mieszkałem z dwoma gejami przez 3 miesiące w jednym mieszkaniu (byli parą)

Kłucą się dokładnie tak samo jak 2 kumpli. jeden na drugiego wlatuje z h*jami i innymi cviekawymi przezwiskami, a jak dochodzi do ostrej kłótni to sobie sprzedają po lepie (takiej lekkiej) i idą w dwie strony.

Pozdrawiam

tranzystor

2017-02-05, 11:05
gomez1308 napisał/a:

Uwaga, odpowiadam na pytanie:

Mieszkałem z dwoma gejami przez 3 miesiące w jednym mieszkaniu (byli parą)

Kłucą się dokładnie tak samo jak 2 kumpli. jeden na drugiego wlatuje z h*jami i innymi cviekawymi przezwiskami, a jak dochodzi do ostrej kłótni to sobie sprzedają po lepie (takiej lekkiej) i idą w dwie strony.

Pozdrawiam




Nagrałeś Was jak dostali ciśnienia na trójkąt w wersji hard?

Tata Psychopata

2017-02-05, 13:08
To jest tak, że kłótnie można zakończyć jednym ciosem a nie 8 godzinną dyskusją.