18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

PT-91 utknał w rowie, Ossów 2019

zygmuntor • 2019-08-17, 11:38
Panie sierżancie, melduję, że przejazd zakończył się sukcesem, mój czołg został sławny.

8Kebson8

2019-08-18, 19:57
Lololoney napisał/a:

Nie posraj się... Tu masz przykład, że nawet "najnowocześniejsze i najlepsze" czołgi przegrywają starcie z błotem...
Jak ci mało to w guglach przykładów jest znacznie więcej...



Co ty pie**olisz ? "NAJNOWOCZEŚNIEJSZE I NAJLEPSZE" ????
Przecież to co tu widzimy to Gówno i złom który Polska kupuje od innych krajów... a Europa ma z nas beke zw cieszymy się z używanych sprzętów..

pankruk

2019-08-18, 22:45
Domorośli żołnierze biorą się za wojenkę, a jeszcze nikt wewnętrznego burdelu w kraju nie posprzątał. Jakie to typowe.

Dżizas_kurde

2019-09-06, 00:10
Nie czołg się zakopał. Tylko kierowca go utopił bo taki był rozkaz "spokojnie bo się rozpie**oli"


Takie przeszkody pokonuje się siłą inercji na pełnej k***ie....
Ale tak to jest jak kierowca jest z dupy i czołg prowadził tylko w warunkach przedszkolnych tudzież komunijnych (niech tylko zjedzie z lawety i do garażu)


T72 jest mega mobilnym sk***ielem o wadze bojowej 33 tony (z pełną jednostką ognia, beczkami, załogą i w warunkach bojowych ) proszę nie wierzyć żadnym danym statystycznym, wikipedii i innej h*jni obecnej.
Tak - k***a wyszkoliłem kilkaset dobrych załóg w Wesołej, w Drawsku, Giżycku i na Nowej Dębie.
To kurestwo jest szybsze, zwrotniejsze , lżejsze , niższe, i prostsze w obsłudze niż k***a Daewoo Matiz.
A w terenie nie ma sobie równych - probelm leży w kierowcy bo chciał wjechać jak passatem do kościoła - kierowca p*zda, a dowódca kretyn.
"Kierowca , naprzód - taranem, pełen ogień"

To powinno przeskoczyć nad tym k***a ściekiem pomyj.
Ale nie... wj***li się żeby nie zepsuć....

Posadziłbym jednego i drugiego... i kazał k***a mierzyć bruzdy w lufie armaty (armata jest gładka)
I za każdym razem mówiłbym że źle...
k***a...



człowiek zęby zjadł... a tu tacy amatorzy.. a potem na tych jutubach pokazują takich debili ...
I całe społeczeństwo w życiu czołgów w natarciu nie widziało.... i na podstawie jednego debila ocenia polskie wojsko.... i przydatność t72.........

no k***a....

Módlcie się żeby w razie w... o T72 było po waszej stronie....