18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Psychoza (1960)

Dz...........ak • 2013-05-15, 15:41
Najlepszy obok "Vertigo" film Hitchcocka. Klasyk, który każdy prawdziwy fan kina grozy powinien obejrzeć.









Motyw przewodni autorstwa Bernarda Herrmanna

_............._

2013-05-15, 15:50
Suty_dziobaka napisał/a:

Najlepszy obok Dial M for Murder i Lady Vanishes film Hitchcocka. Klasyk, który każdy prawdziwy fan kina grozy powinien obejrzeć.


Fixed :hitler:

Masz jakiegoś filmweba może?

Dz...........ak

2013-05-15, 16:17
de Sade,
"M jak morderstwo" nie zrobiło na mnie takiego wrażenia jak właśnie "Vertigo". Zabrakło "tego czegoś". ;-)

Konto na Filmwebie miałem kilka lat temu, ale usunąłem. Za dużo było trolli i do tego oceny czasem znikały z profilu.
Raz na jakiś czas wchodzę tutaj w poszukiwaniu tytułów ciekawych horrorów.

_............._

2013-05-15, 16:53
Fakt, trolle na FW są wyjątkowo wk***iające, często nawet nie zjeżdżam do sekcji komentarzy pod filmami, chyba że chcę się celowo wk***ić :P
Ale pomijając ten aspekt, jest to świetny serwis i baza obejrzanych filmów.

~Vuko

2013-05-15, 18:15
Psychoza mniam :D niedawno oglądałem i szczerze powiedziawszy nie pamiętam żeby którakolwiek produkcja obecnych czasów tak fajnie podnosiła napięcie i zainteresowanie :ok: Hitchcocka uwielbiam :]


Starsza Pani Znika - nie porwało mnie :P

Bajdus1962

2013-05-15, 19:59
Psychoza jest najlepszym chyba thrillerem jaki powstał, trzyma w niepewności do samego końca. Jednak moim ulubionym filmem Hitchcocka jest 'Okno na podwórze'. Aczkolwiek Vertigo jeszcze nie oglądałem. Filmweb to świetna strona, wolałbym odcięcie od fejsa niz od FW :D

autsajder_

2014-04-08, 03:18
Jeśli ktoś lubi Psychozę polecam film "Hitchcock" z Antonym Hopkinsem w roli mistrza suspensu. Przedstawia okres jego życia w którym powstawała słynna "Psychoza".