18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Psychotata

phrontch • 2021-03-17, 09:17
To są właśnie róznice rasowe i kulturowe

Cz...........as

2021-03-17, 13:07
sundaymix napisał/a:

No niewiem czy rasowe, znam takich Polaków. Hejt za 3,2,1



I się patrzysz jak p*zda na dramat dzieciaków, czy coś z tym robisz??

Jacek6663

2021-03-17, 14:22
Zaj***ł bym go kijem na ameno

DarrDarek

2021-03-17, 14:28
Tylko po co tam jest wklejany dźwięk uderzenia? W złym miejscu, bo ułamek sekundy przed uderzeniem.
Samo tresowanie synka jest już nieprzyjemne. Synek pewnie mu się odpłaci w przyszłości.


wolas88

2021-03-17, 14:41
sundaymix napisał/a:

No niewiem czy rasowe, znam takich Polaków. Hejt za 3,2,1



Daj namiary. Też starym tak zajebie jak oni dziecku

Budrys2000

2021-03-17, 14:47
To chyba jakiś casting ;-)

RYHOO

2021-03-17, 15:15
phrontch napisał/a:

To są właśnie róznice rasowe i kulturowe



Najgorsze , że zawsze znajdzie się jakaś k***a j***na co powie, że jesteś rasisą bo nie rozumiesz innej kultury i jesteś ograniczony.

Jeżeli mam być tak ograniczony jak na filmie to jestem rasistą i jestem z tego dumny. :metalhead:

Ave szatan
j***ć k***y

wolas88 napisał/a:

Daj namiary. Też starym tak zajebie jak oni dziecku



Trzymaj - nagraj wszystko dla nas




rzeznianumer5

2021-03-17, 15:21
Dzieciak to prawdziwy hardcore Połowa twardzieli z sadistica już by płakała a ten nic. Odjebie starego juz niebawem.

generał

2021-03-17, 16:36
Sk***ysyna odrazu do utylizacji. Złapać i znęcać się przez tydzień żeby przez ten caly czas wiedział że w każdej chwili może umrzeć a druga osoba może zrobić z nim co tylko chce.

jebacpisdy

2021-03-17, 16:40
Perdurabo napisał/a:

Dajcie mi adres tej k***y



pojedziesz i ci tatuś przypie**oli jak gówniakowi......i na ch*j ci to....

kolosasz

2021-03-17, 16:42
dzwięk uderzeń podłożony - filmik postsynchronowany, markowane uderzenie - dzieciak jest popychany za swoimi plecami.
Ewidentnie ten gość troluje tatuśków na jakimś ichnim sadisticu. Takich co to mogą oglądać łby odcinane piłą spalinową, ale
gdy widzą jak dzieci biją to płaczą a czasem nawet - moczą się ze wzruszenia

se...........ed

2021-03-17, 16:55
kolosasz napisał/a:

dzwięk uderzeń podłożony - filmik postsynchronowany, markowane uderzenie - dzieciak jest popychany za swoimi plecami.
Ewidentnie ten gość troluje tatuśków na jakimś ichnim sadisticu. Takich co to mogą oglądać łby odcinane piłą spalinową, ale
gdy widzą jak dzieci biją to płaczą a czasem nawet - moczą się ze wzruszenia



Ciekawe jak zmarkował ugięcie klatki piersiowej przy uderzeniu ?

generał

2021-03-17, 18:03
Sk***ysyna odrazu do utylizacji. Złapać i znęcać się przez tydzień żeby przez ten caly czas wiedział że w każdej chwili może umrzeć a druga osoba może zrobić z nim co tylko chce.

skoorviel

2021-03-17, 18:06
Kiedyś nic kompletnie nic mnie nie ruszało, nie wzruszało, uważano że jestem wyprany z uczuć. Wszystko się zmieniło odkąd mam dwójkę dzieci.. oglądam film gdy odcinają głowy - czasem nawet się uśmiechnę, gdy zabijają psy i różne zwierzęta - to samo, ale gdy oglądam coś na podobie tego, to czasami odwracam wzrok

Tak jestem j***nym podrabiańcem sadola tak na 95% :D

ra...........ks

2021-03-17, 18:26
skoorviel napisał/a:

Kiedyś nic kompletnie nic mnie nie ruszało, nie wzruszało, uważano że jestem wyprany z uczuć. Wszystko się zmieniło odkąd mam dwójkę dzieci.. oglądam film gdy odcinają głowy - czasem nawet się uśmiechnę, gdy zabijają psy i różne zwierzęta - to samo, ale gdy oglądam coś na podobie tego, to czasami odwracam wzrok
Tak jestem j***nym podrabiańcem sadola tak na 95%



Mam 2.5 letniego syna i drugi w drodze także wiem o czym mówisz

;-)

A tych co tak nas nie lubią "p*zdowatych tatuśków" napie**alałbym z chęcią młotkiem w głowę