18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Psychol ...

~McSadol • 2022-06-18, 22:05
Nizhny Novgorod - oczywiście Rosja ...


4Lokalny2Chłopaczek0

2022-06-19, 12:11
czerstwy_odbytek napisał/a:

Pierwsza zaj***la mu butelka, zrobil bym dokladnie to samo. Swoja droga naj***ne histeryczki nie raz odpie**alaja maniane. Moja ex naj***la sie kiedys i zaczela latac z nozem, zaj***lem jej tube, zakrwawila pol mieszkania, a jak wkoncu przyjechaly psy to oczywiscie moja wina



Trzeba było trupa schować pod dywan...

Lu...........sy

2022-06-19, 12:34
czerstwy_odbytek napisał/a:

Pierwsza zaj***la mu butelka, zrobil bym dokladnie to samo. Swoja droga naj***ne histeryczki nie raz odpie**alaja maniane. Moja ex naj***la sie kiedys i zaczela latac z nozem, zaj***lem jej tube, zakrwawila pol mieszkania, a jak wkoncu przyjechaly psy to oczywiscie moja wina



Oboje siebie byliście warci. Klasyczny przykład toksycznego tanga. Nie ma przymusu związków z histeryczkami.

Juzwa

2022-06-19, 13:15
Za ten burdel w mieszkaniu należy się przynajmniej kopniak w p*zdę.

Pingvin

2022-06-19, 15:44
Ewidentną samoobrona, uderzyła go butelka

JanJankowski

2022-06-19, 18:12
Mogła wlesc pod tapczan i dupe wypiąć do zabawy. Eh!

Justynka99

2022-06-19, 22:32
I frajer się właśnie żegna z wolnością, małżeństwem i pewnie sporą częścią majątku. Znacie kogoś, kto monitoruje wnętrze domu? Założę się, że kamerka jest tam właśnie po to.

GangTrap

2022-06-20, 20:11
czerstwy_odbytek napisał/a:

Pierwsza zaj***la mu butelka, zrobil bym dokladnie to samo. Swoja droga naj***ne histeryczki nie raz odpie**alaja maniane. Moja ex naj***la sie kiedys i zaczela latac z nozem, zaj***lem jej tube, zakrwawila pol mieszkania, a jak wkoncu przyjechaly psy to oczywiscie moja wina



Czytając to stwierdzam że jesteś patolem z dzielnicy patusow.

twentyfree

2022-06-22, 13:11
czerstwy_odbytek napisał/a:

Pierwsza zaj***la mu butelka, zrobil bym dokladnie to samo. Swoja droga naj***ne histeryczki nie raz odpie**alaja maniane. Moja ex naj***la sie kiedys i zaczela latac z nozem, zaj***lem jej tube, zakrwawila pol mieszkania, a jak wkoncu przyjechaly psy to oczywiscie moja wina



masz moj szacunek za to, jebac roszczeniowe k***y, ktorym sie wydaje, że wszystko mogą bo mają cipe

Black_Hole

2022-06-24, 11:48
Tetrix napisał/a:

Weź weź idz daleko i szybko. Najlepiej na czorny kontynent ssać tak uwielbiane przez ciebie czorne duże pały. Z takiego BBC to by sie dopiero piło nie?



no i? rajd po profilu... imponujące...

:-D