18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Psychodeliczna historia pandemii

C0C0JUMBO • 2020-04-07, 22:20
Nie wiem po co ktoś robi takie filmy, ale lubię zawiesić oko na coś popie**olonego...
Jak suche to wyj***ć


~DMT

2020-04-07, 22:34
Ludzie dalej myślą, że to się zaczęło od nietoperza...


aaaaaaaaaaaaaa

2020-04-07, 22:49
~DMT napisał/a:

Ludzie dalej myślą, że to się zaczęło od nietoperza...



h*j wie od czego się zaczęło... Ale k***a coś w tym jest dziwnego. Jest w h*j jakiś dziwnych wiadomości mających strach podnieść do n-tej potęgi.
Dziś widzę w TV głównego nurtu pole z wykopanymi dołami. Dniepr, ukraina, wykopano 600 grobów na wypadek masowych zgonów. k***a, przecież to się kupy nie trzyma...

burn1878

2020-04-07, 23:11
Nic się kupy nie trzyma, a już na pewno nie to, że wirus dotarł do naszego kraju dopiero w marcu. Był tu już pewnie od grudnia/stycznia, co potwierdzają pracownicy lotniska okęcie, którzy w tym okresie przechodzili przez 'nietypowe przeziębienie'.
Co by nie mówić, materiał od Polityczne LSD jest zajebisty i najlepszym co widziałem od dawna

wojtas09999

2020-04-08, 00:06
Zajebisty film z humorem najlepszy moment z tym ze w polsce jest w pyte


robsonx79

2020-04-08, 01:04
Filmik zajebisty, a Glapiński jak żywy.

Insaner

2020-04-08, 01:42
burn1878 napisał/a:

Nic się kupy nie trzyma, a już na pewno nie to, że wirus dotarł do naszego kraju dopiero w marcu. Był tu już pewnie od grudnia/stycznia, co potwierdzają pracownicy lotniska okęcie, którzy w tym okresie przechodzili przez 'nietypowe przeziębienie'.
Co by nie mówić, materiał od Polityczne LSD jest zajebisty i najlepszym co widziałem od dawna



Pierwsze przypadki w Chinach pewnie pojawiły się kilka miesięcy przed wybuchem epidemii w Wuhan. W międzyczasie na pewno ktoś kto miał kontakt z zarażonymi przyleciał np. w ramach podróży służbowej do Warszawy własnie na Okęcie. Można podejrzewać, że pierwsze przypadki pojawiły się u nas jeszcze pod koniec 2019 roku i już wtedy były liczone w setkach , a kto wie czy i nie pierwsze zgony które przypisano innym chorobom.

gnojarz

2020-04-08, 02:09
Mnie ciekawi dlaczego w takich miliardowych chinach tylko ponad 3 tys. zgonów, a pełno tam wielomilionowych miast, a w takim nowym Jorku czy Europie taki pogrom

35i

2020-04-08, 06:12
gnojarz napisał/a:

Mnie ciekawi dlaczego w takich miliardowych chinach tylko ponad 3 tys. zgonów, a pełno tam wielomilionowych miast, a w takim nowym Jorku czy Europie taki pogrom



Skośne są trzymane za mordę przez państwo i jak powiesz takiemu, że ma nie wychodzić, to nie wychodzi. Europa i USA ma mądrzejszych obywateli i nikt im nie będzie mówił co dla nich dobre. Widziałeś LPGT w Chinach?

silwerbalk

2020-04-08, 06:36
gnojarz napisał/a:

Mnie ciekawi dlaczego w takich miliardowych chinach tylko ponad 3 tys. zgonów, a pełno tam wielomilionowych miast, a w takim nowym Jorku czy Europie taki pogrom



k***a wierzysz komunistą...... I to co oni podają za prawde policz X 10 wtedy dostaniesz odpowiednią mniej więcej liczbe zgonów i zachorować

:roll:

stefanwtiorturiowanyprzez

2020-04-08, 06:38
Beka wh*jam w Chinach zakazali postaci Kubusia Puchatka,bo przypomina tego ch*ja co tam rządzi i mieli beke,a u nas kartofli nie zakazali MAMY DEMOKRACJE!!!!!

Hazio

2020-04-08, 06:55
Ale wylęgarnia gimbusów, o ch*j.

Imperator_Jan

2020-04-08, 08:54
Co jak co ale ktoś się narobił nad tym.

Pawehan

2020-04-08, 09:49
Poj***ne. Piwo leci :mrgreen:

janlew

2020-04-08, 10:00
Za polityczne LSD zawsze piwko. A za żydka wciskającego nietoperza i Sorosa na początku dałbym drugie jakby się dało. Bo nie wiem jak i czy przez nietoperza ale to na pewno te ch*je globaliści i ekosk***ysyny, co ciągle pie**olą że ludzi powinien być max 1 mld