18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Psychiczny

de_Sade • 2019-07-23, 23:30
Facet pokłócił się z żoną i w szale wpadł na zaplecze restauracji, z której ukradł dwa noże. Zranił nimi dwie kelnerki, parę jedzącą śniadanie i zabił przypadkowego gościa, którego widać na filmiku. Ayotlan, Jalisco. Meksyk.


el_kadafi

2019-07-24, 00:24
I po ch*j to żyje? Zastrzelić, rzucić gdzieś w szambo i zapomnieć. A teraz doktory, rozprawy, obrońcy, kasa itd. Po cholerę pytam?

TB303

2019-07-24, 00:27
W Meksyku po staremu. Jak nie kartele, to świry na wolności.

Ca...........on

2019-07-24, 00:39
Miałem podobną akcję. Walnąłem gościa profilaktycznie ławeczką. Nie próbujcie odbierać broni czy dyskutować. W takiej sytuacji wszystko, co ma większy zasięg niż nóż, jest dla was bronią.

korowiow777

2019-07-24, 09:06
A gdzie nasz RPO? Powinien zaprotestować że skuwają go i kolanem dociskają do ziemi. Panie Bodnar, do ataku!!!

sens_

2019-07-24, 10:16
Ech...I widzicie sami do czego te baby są zdolne.

StanleyWhite

2019-07-24, 11:19
Te Morales'y dzielnie konkuruja z da Silva'mi o pierwsze miejsce w Nagrodzie Darwina :roll: brawo, jestem pod wrażeniem :mrgreen:

Wiewór

2019-07-24, 11:27
Caramon napisał/a:

Miałem podobną akcję. Walnąłem gościa profilaktycznie ławeczką. Nie próbujcie odbierać broni czy dyskutować. W takiej sytuacji wszystko, co ma większy zasięg niż nóż, jest dla was bronią.



Niekoniecznie. Były izraelski komandos Idan Abolnik uczy właśnie odwrotnie.
Uważa, że gościa z nożem trzeba sklinczować i napie**alać trzymając na nim dźwignię.
Brzmi to absurdalnie ale jak się ogląda co robi to raczej ma rację.

Osobiście bym sp***alał.

TB303

2019-07-24, 13:58
Caramon napisał/a:

Miałem podobną akcję. Walnąłem gościa profilaktycznie ławeczką. Nie próbujcie odbierać broni czy dyskutować. W takiej sytuacji wszystko, co ma większy zasięg niż nóż, jest dla was bronią.


Wiewór napisał/a:

Niekoniecznie. Były izraelski komandos Idan Abolnik uczy właśnie odwrotnie.
Uważa, że gościa z nożem trzeba sklinczować i napie**alać trzymając na nim dźwignię.
Brzmi to absurdalnie ale jak się ogląda co robi to raczej ma rację.
Osobiście bym sp***alał.


A ch*ja!

Tak się robi :amused:

Wiewór

2019-07-24, 13:59
@up właśnie ten styl obrony przed nożem preferuję :mrgreen:

Rejti

2019-07-24, 16:13
k***a nowy poziom raka :roll:
Były już kitajce i latynogówna mordujące partnerki, teraz widać mało tego, trzeba jeszcze pomordować postronnych :szydera: niezły psychol.
Ale jak to mawiają, cudze ganicie, swego nie znacie. U nas w przypadku konfliktu małżeńskiego morduje się z zemsty własne dzieci ;-)

Ca...........on

2019-07-24, 19:06
Wiewór napisał/a:

Niekoniecznie. Były izraelski komandos Idan Abolnik uczy właśnie odwrotnie.
Uważa, że gościa z nożem trzeba sklinczować i napie**alać trzymając na nim dźwignię.
Brzmi to absurdalnie ale jak się ogląda co robi to raczej ma rację.
Osobiście bym sp***alał.



To już jest czarny szlak dla zawodowców, co wcale nie oznacza, że nie opłaca się być maksymalnym, oportunistycznym sk***ielem i nie wykorzystywać łatwiejszych metod ;-)

Haniel

2019-07-24, 20:08
Ja teeee chceee takooo pukaweee Pum Pum @! :D :D :D

panar3

2019-07-24, 21:51
Jak znam życie to pie**olona baba: knuła, straszyła, wampirzyła emocjonalnie i wk***iała na maxa. Piwo dla gościa, chociaż pojeb. Mało który stulejarz wie o co chodzi, ożeńcie się i posmakujcie jakie baby sieją w mózgach facetów spustoszenie. j***ł pies wszystkie ofiary, gościa mi po prostu żal... :-/

mienki

2019-07-25, 00:33
panar3 napisał/a:

Jak znam życie to pie**olona baba: knuła, straszyła, wampirzyła emocjonalnie i wk***iała na maxa. Piwo dla gościa, chociaż pojeb. Mało który stulejarz wie o co chodzi, ożeńcie się i posmakujcie jakie baby sieją w mózgach facetów spustoszenie. j***ł pies wszystkie ofiary, gościa mi po prostu żal...



Mam dla ciebie pro Tip pewnie ci się przyda. Jak wkładasz ku*asa w mrowisko i mrówki zaczynają ci doskwierać to wyciągasz ch*jka a nie trzymasz dalej i pie**olisz że Cię mrówki kąsają i życie jest ciężkie.