18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Psiapsiółki na tarasie

CrazyEdek • 2023-02-05, 10:34
Dziękuję, do widzenia.


Anal_Intruder_69

2023-02-05, 11:04
Jaka szybka i zdecydowana reakcja "psiapsiółeczki"! Jakby komuś mi bliskiemu działa się krzywda to ostatnie o czym bym pomyślał to wyłączenie telefoniku i nagranie swojego ryja.
Nie mogę przeboleć jak tępe i żądne atencji jest młode pokolenie.

envy13

2023-02-05, 11:07
ciekawe ile metrów w dół poleciała


Budrys2000

2023-02-05, 12:33
Staram się nie myśleć o tym, co zobaczyłem

SkoPio1

2023-02-05, 12:40
Anal_Intruder_69 napisał/a:

Jaka szybka i zdecydowana reakcja "psiapsiółeczki"!



To zwykły, tępy, warunkowy odruch. W sytuacjach, których nie rozumie. Czyli zawsze.
Ona dopiero po ~kwadransie z grubsza zrozumiała, co się wydarzyło.
Tzn. nie rozumiała, jak robią to normalni ludzie, tylko ogarnęła, że to nie żart.
Co to było i czym skończyć się mogło, ogarnie, gdy zarzuci udawanie k***y przed kamerą.
Bo przecież nie miały tam ani pokazywać ściegu krzyżykowego, techniki ratowania osoby tonącej, czy piękna przyrody, tylko miały wypinać odbyty do kamery, żeby zbierać lajki od koniojobeców...
;-)

radek225

2023-02-05, 13:05
Nigdy nie wyjdę z podziwu, jak można budować dom z dykty i papieru w ŻydEsEj. No tak, 3 tygodnie i masz "dom". Przyjdzie huragan i ten szałas się składa, gdzie w tradycyjnym domu co najwyżej poleci dach. Nie powiesisz telewizora, bo ten jebnie na ziemię. Trzeba wiedzieć, gdzie się wkręcasz, u nas musisz uważać na kable w ścianach. Poza tym zdarzały się przypadki, że w przestrzeni pomiędzy dwiema płytami karton-gipsu pszczoły założyły sobie ul, albo, że ktoś kogoś postrzelił przez ścianę jak w Counter Strike. W Polsce, Niemczech, Holandii, Belgii, Francji, Anglii wszystko stawiane jest z pustaków, cegły, klinkieru, a tam wróci grubas z Wal Martu, nawpie**ala się po drodze w Taco Bell, pierdnie mocniej i domu nie ma. Czy takie domy są tańsze? Za szałas 150-200m2 trzeba dać od 1.500.000 do 3 mln zł. Poza tym ch*j w dupę za logo p*zdoka .

smc

2023-02-05, 14:40
Dlatego żydy u nas robią interesy, bo ty budujesz dom na 3 pokokenia, i pracujesz na to całe życie. To gorzej niż robak, który ma wyj***ne na norkę w ziemi, bo w każdej chwili wykopie sobie następną. Ptaki budują gniazda na sezon, młode wyfruwają i je opuszczają.
Nawet murzyni lepią coś z gówna i patyków, bo to nic nie kosztuje.


Tylko biały człowiek dał sobie wmówić, że klepisko 20 kroków i chatka z wypalonej gliny to coś, za co warto oddać życie :lol:

radek225

2023-02-05, 15:11
smc napisał/a:

Dlatego żydy u nas robią interesy, bo ty budujesz dom na 3 pokokenia, i pracujesz na to całe życie. To gorzej niż robak, który ma wyj***ne na norkę w ziemi, bo w każdej chwili wykopie sobie następną. Ptaki budują gniazda na sezon, młode wyfruwają i je opuszczają.
Nawet murzyni lepią coś z gówna i patyków, bo to nic nie kosztuje.
Tylko biały człowiek dał sobie wmówić, że klepisko 20 kroków i chatka z wypalonej gliny to coś, za co warto oddać życie



Czytałeś drugie ostatnie zdanie jakie napisałem? W zakupie taki dom kosztuje tyle samo, albo jest droższy od tradycyjnego domu. Płacisz jak za Ferrari, a dostajesz Skodę. Trochę ch*jowy interes.

"W lipcu mediana cen nowego domu sprzedanego w Stanach Zjednoczonych osiągnęła poziom 390,5 tys. dolarów, czyli w przeliczeniu ponad 1,5 mln złotych. To o 18,4% drożej niż w lipcu 2020 oraz już o 26,7% drożej niż dwa lata temu."

Za te same pieniądze wolę mieć normalny dom, a nie jego kartonową namiastkę przez którą kula przeleci jak przez papier albo w której zalęgną się pszczoły w ścianie działowej. Albo gdzie zapadniesz się jak laska z p*zdoka, gdy dechy przegniją.

mazga50

2023-02-05, 17:23
Czarcia zapadka.

Kalisiek

2023-02-05, 19:51
Zmywarki chciały na tik toka

Folur

2023-02-05, 21:06
radek225 napisał/a:

Czytałeś drugie ostatnie zdanie jakie napisałem? W zakupie taki dom kosztuje tyle samo, albo jest droższy od tradycyjnego domu. Płacisz jak za Ferrari, a dostajesz Skodę. Trochę ch*jowy interes.

"W lipcu mediana cen nowego domu sprzedanego w Stanach Zjednoczonych osiągnęła poziom 390,5 tys. dolarów, czyli w przeliczeniu ponad 1,5 mln złotych. To o 18,4% drożej niż w lipcu 2020 oraz już o 26,7% drożej niż dwa lata temu."
Za te same pieniądze wolę mieć normalny dom, a nie jego kartonową namiastkę przez którą kula przeleci jak przez papier albo w której zalęgną się pszczoły w ścianie działowej. Albo gdzie zapadniesz się jak laska z p*zdoka, gdy dechy przegniją.



Ty będziesz miał dom za 3 mln, chyba w snach :)

karakal

2023-02-06, 10:51
Ejj co to k***a jest za song xD?

Leatherface

2023-02-06, 11:53
"Poszła" do piekła w trybie natychmiastowym za to że źle się prowadziła.

cormax19000

2023-02-06, 15:08
Folur napisał/a:

Ty będziesz miał dom za 3 mln, chyba w snach



W texasie domy z cegły (nie jakieś super chaty) właśnie takie ceny 350tys $ a drewniane chaty to już za 120tys $ ch*ja się znacie