18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Psia padaczka

Ko...........ę • 2015-02-22, 10:40
Pieseł podczas ataku padaczki.


Swoją drogą, ponoć są psy, które u ludzi potrafią wyczuć zbliżający się atak epilepsji...


Źródło: zaj***ne z wykopu

nanab

2015-02-22, 13:40
To jest zaraźliwe, chwilę po tym jak go zobaczyłem tez ze smiechu padłem na glebę w konwulsjach

ciekawe czy jakby og postawic na nogi w 0:30 to by biegl

Statystyczny_Użytkownik

2015-02-22, 13:49
mój pies też miał ataki ale nie jestem pewny czy była to padaczka, jak sie nawpie**alał jakiegos gowna, czasem karme z folią albo coś poobnego to tak samo go telepało az sie w koncu wyrzygał, zjadał bełty i znów był zdrowy.

dingo3

2015-02-22, 13:50
Wczoraj po 9 latach zycia w mojej rodzinie wlasnie dostal drugie ataku padaczki który nie ustąpił. Psa trzeba było uśpić. Mimo że mam już te 22 lata i w miare twardy charakter ryczałem jak glupi.
Pilnujcie swoich pupili róbcie im okresowe badania (raz na pół roku wystarczy) bo różnie moze być.
W zadnym przypadku nie polecam tego widoku na swoim psie bo możecie sie zdziwic jaka łączyła was więź...

p4n45

2015-02-22, 13:55
Mam nadzieje, że ten ch*j co to nagrał kiedyś dostanie padaczki a jego pies zamiast być przy nim weżmie telefon i go zacznie nagrywać ;]

InnyName

2015-02-22, 14:04
p4n45 napisał/a:

Mam nadzieje, że ten ch*j co to nagrał kiedyś dostanie padaczki a jego pies zamiast być przy nim weżmie telefon i go zacznie nagrywać ;]



ty ... ch*ju, jak to nazwałeś.
Zainteresuj się co się robi podczas padaczki a potem pie**ol, bo jeszcze kogoś zabijesz pomagając mu.
Był przy nim jełopie jakbyś nie zauważył, co miał więcej robić, tańczyć ? Czy k***a monopoly wyciągnąć. A moze miał go trzymać żeby się tak nie telepał i potrząsać nim.

.Piotrek

2015-02-22, 14:05
p4n45 napisał/a:

Mam nadzieje, że ten ch*j co to nagrał kiedyś dostanie padaczki a jego pies zamiast być przy nim weżmie telefon i go zacznie nagrywać ;]


A co miał k***a zrobić? Przesunać na trawe i pozrywać mu mięsnie czy jebnąc w łeb żeby skończył się atak? Wątpie żeby miał odpowiedne leki przy sobie(zreszta już widze jak laik podaje zastrzyk w wyjącego się psa), pies leży na w miare równym terenie na boku. Tak właśnie powinnno się robić.
Pozdrawiam, przyszły lekarz weterynarii.

tomino92

2015-02-22, 14:14
taki ładny pies a własciciel idiota nawet przytrzymać go nie moze;p

Lordian91

2015-02-22, 14:46
Przytrzymując psa możesz mu zrobić większą krzywdę niż niczego nie robiąc. Jak nie znasz się to nie wprowadzaj w błąd ani nie obrażaj kolesia. I dobrze, że nakręcił film. Dzięki temu, jak ktoś zobaczy, że pies coś takiego odwala to pójdzie do weterynarza zamiast do egzorcysty.

Brokol

2015-02-22, 14:54
Poza tym taki pies może wtedy nie rozpoznać właściciela i mu łapę upie**olić

helter

2015-02-22, 14:57
Nak***ia wegorza.

Ko...........ę

2015-02-22, 15:23
p4n45 napisał/a:

Mam nadzieje, że ten ch*j co to nagrał kiedyś dostanie padaczki a jego pies zamiast być przy nim weżmie telefon i go zacznie nagrywać ;]



tomino92 napisał/a:

taki ładny pies a własciciel idiota nawet przytrzymać go nie moze;p



Za rok zaczyna się wam biologia. Na tym przedmiocie dowiecie się między innymi na czym polega epilepsja i jak się zachować w tej sytuacji.

HiSpect

2015-02-22, 15:30
Dziwi mnie fakt, że po ataku pies dał radę wstać. Byłem już przy kilku atakach padaczki (ludzi, nie zwierząt) i zawsze po ataku klienta trzeba było przenieść do wyra bo zasypiał tam gdzie leżał.

Loaloa

2015-02-22, 16:04
Dawno się tak nie uśmiałem. A tak poważnie - mógłby mu ktoś ulżyć łopatą.

FransFr

2015-02-22, 16:21
Co zrobić jeśli twój pies dostanie ataku epilepsji w wannie podczas kąpieli?
.
.
.
.
.
.
Wrzucić ciuchy i dosypać proszek.

raper900

2015-02-22, 16:49
Kotałkę napisał/a:


Za rok zaczyna się wam biologia. Na tym przedmiocie dowiecie się między innymi na czym polega epilepsja i jak się zachować w tej sytuacji.


Co ty pie**olisz? Na lekcji biologii w Polsce uczy się o budowie wewnętrznej jądra komórkowego, same pierdoły, żadnych praktycznych rzeczy.