18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Psia kompilacja

Vireek • 2010-08-16, 12:50
Film zawiera materiały wideo z zabawnymi sytuacjami, w których udział biorą psy oraz ludzie :)



(proszę o nie przenoszenie tego do tematu zbiorczego)

or...........ok

2010-08-17, 10:06
ukatek, k***a, co ty pie**olisz?

ogorczak

2010-08-17, 10:16
ukatek napisał/a:

nie, nie wierzę... jakie trzeba miec poczucie humoru, żeby śmiac się ze zwierząt, które kręcą się w kółko, które skaczą np. kiedy się zaklaszcze?!

pokazywanie takich nagrań jest rownoznaczne z opowiadaniem historii osobie trzeciej, o tym, że ktoś inny się przewrócił. to wszystko jest żartem sytuacyjnym, sytuacją zabawną tylko i wyłącznie kiedy jest się jej naoczym świadkiem, więc poruszanie tego dalej jest komletnie bez sensu. tylko czekam na odpowiedzi zwrotne, w których będziecie mnie obrażac za to, co tu napisałem. ale, tak jak powiedziałem, czekam :) .

-świetny dowcip mam dla Was, drodzy forumowicze.
''pewnemu chłopakowi podobała się bardzo jego koleżanka, zawsze kiedy ją widział 'wyciskał siódme poty' żeby się jej upodobac. pewnego razu spotkali się w większym gronie znajomych. kiedy chłopak ją zobaczył, pomyślał, że spróbuje zagadac. podchodząc do niej, przewrócił się. ona oraz wszyscy znajomi śmiali się''

to coś tego pokroju.

oczywiście chciałbym podkreślic, że to jest moje zdanie, a jak sama nazwa wskazuje, komentowanie służy do tego, aby się nim podzielic. :) Pozdrawiam serdecznie!



Nie chce mi się tego czytać ale zapewne jest ci źle bo jesteś gruby :emo:

qeram

2010-08-17, 18:42
Co to za nuta na końcu??? :?:

Ęmi

2010-08-17, 21:00
Przytaczając poetę :
dzieci są milsze od dorosłych
zwierzęta są milsze od dzieci
mówisz że rozumując w ten sposób
muszę dojść do twierdzenia
że najmilszy jest mi pierwotniak pantofelek

no to co

milszy mi jest pantofelek
od ciebie ty sk***ysynie.

/koniec cytatu/

I nie ważne kto się ile gotuje i czy w oleju, w smole czy w krwi dziewicy.

martynique

2010-08-18, 09:34
"nie, nie wierzę... jakie trzeba miec poczucie humoru, żeby śmiac się ze zwierząt, które kręcą się w kółko, które skaczą np. kiedy się zaklaszcze?! "

znikome

si...........nt

2010-08-19, 22:20
:) Już dawno tak sympatycznie się nie uśmiałam. Świetne.

ZIBI89

2010-12-13, 19:37
qeram napisał/a:

Co to za nuta na końcu??? :?:



Mike Foyle - Pandora (The Blizzard Remix)