18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Psalm 23

mariusz3pl • 2020-03-23, 19:39
Psalm. Dawidowy.
Pan jest moim pasterzem, nie brak mi niczego. Pozwala mi leżeć na zielonych pastwiskach. Prowadzi mnie nad wody, gdzie mogę odpocząć: orzeźwia moją duszę. Wiedzie mnie po właściwych ścieżkach przez wzgląd na swoje imię. Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną. Twój kij i Twoja laska są tym, co mnie pociesza. Stół dla mnie zastawiasz wobec mych przeciwników; namaszczasz mi głowę olejkiem; mój kielich jest przeobfity. Tak, dobroć i łaska pójdą w ślad za mną przez wszystkie dni mego życia i zamieszkam w domu Pańskim po najdłuższe czasy.





8-) 8-)

Je...........ik

2020-03-23, 19:44
Hahaha hahahahahaha hahahahaha o k***a hahaha


Halman

2020-03-23, 19:45
Jerzy_Owsik napisał/a:

Hahaha hahahahahaha hahahahaha o k***a hahaha



pokalaj się lepiej synu.. nie bojąc się tez można umrzeć...

Rozjebie

2020-03-23, 19:57
Normalnie jak murzyny w Mozambiku... Po kiego ch*ja on lata z tym szamańskim artefaktem po okolicy, skoro bóg jest wszędzie? Musi latać helikopterem, bo na ziemi w kościele bóg go nie wysłucha czy jak to jest? Musi być te parę metrów wyżej, bo bóg niedosłyszy na jedno ucho? A może moc artefaktu lepiej działa z góry, a z kościoła gorzej?
Jest tu jakiś katol, który wyjaśni trochę prawidłowości zaklęć?

skywalker75

2020-03-23, 20:17
Coordinator napisał/a:

Normalnie jak murzyny w Mozambiku... Po kiego ch*ja on lata z tym szamańskim artefaktem po okolicy, skoro bóg jest wszędzie? Musi latać helikopterem, bo na ziemi w kościele bóg go nie wysłucha czy jak to jest? Musi być te parę metrów wyżej, bo bóg niedosłyszy na jedno ucho? A może moc artefaktu lepiej działa z góry, a z kościoła gorzej?
Jest tu jakiś katol, który wyjaśni trochę prawidłowości zaklęć?



Nie mam pojęcia, prawdopodobnie nie ma to żadnego sensu. Ale wiem jedno, starzy ateusze, komuchy czy inaczej skrzywdzeni będą umierać na Covid tak samo jak ci wierzący . Więc takie kpiny nic ci nie pomogą

xXPeinXx

2020-03-23, 20:28
A ten druid co odpie**ala prędkość mierzy czy skanuje chmury, a może abonament pobiera, ciekawe jaki ma lvl i jaką ma umiejętność ten jego staff....










PS. Sprawdziłem, umiejętność owego straffa +15% wyciągania kasy z jednostki
+ 70% manipulowania jednostką
+5% rekrutacja jednostki
+33% przyciąganie bezbronnych


wojtekpwse

2020-03-23, 20:30
Ja pie**ole ale mają fantazję. Za mocne to dla mnie.

shoe5maker

2020-03-23, 20:31
Coordinator napisał/a:

Normalnie jak murzyny w Mozambiku... Po kiego ch*ja on lata z tym szamańskim artefaktem po okolicy, skoro bóg jest wszędzie? Musi latać helikopterem, bo na ziemi w kościele bóg go nie wysłucha czy jak to jest? Musi być te parę metrów wyżej, bo bóg niedosłyszy na jedno ucho? A może moc artefaktu lepiej działa z góry, a z kościoła gorzej?
Jest tu jakiś katol, który wyjaśni trochę prawidłowości zaklęć?



Ale pamiętaj, jak trzepiesz kapucyna to bóg widzi.

naitsyrk

2020-03-23, 20:35
Za jakieś 1000 lat ludzie będą się śmiali z dzisiejszej cywilizacji opowiadając sobie " oni wówczas wierzyli w Bóswa, modlili się do nich, sądzili że im pomoga"

Jeden z drugim, pajacu, Bóg nie istnieje, nie ma czegoś takiego, rodzisz się i umierasz, jak zwierze, to wszystko.

Albo inaczej, Jam jest Bóg, syn ojca Jezus z Nazaretu ! JA k***y głupie, JA ! Dlaczego nie wierzycie?

skywalker75

2020-03-23, 20:46
naitsyrk napisał/a:

Za jakieś 1000 lat ludzie będą się śmiali z dzisiejszej cywilizacji opowiadając sobie " oni wówczas wierzyli w Bóswa, modlili się do nich, sądzili że im pomoga"
Jeden z drugim, pajacu, Bóg nie istnieje, nie ma czegoś takiego, rodzisz się i umierasz, jak zwierze, to wszystko.
Albo inaczej, Jam jest Bóg, syn ojca Jezus z Nazaretu ! JA k***y głupie, JA ! Dlaczego nie wierzycie?



Ale to dziecinne ...

par00wka

2020-03-23, 21:13
naitsyrk napisał/a:

Za jakieś 1000 lat ludzie będą się śmiali z dzisiejszej cywilizacji opowiadając sobie " oni wówczas wierzyli w Bóswa, modlili się do nich, sądzili że im pomoga"
Jeden z drugim, pajacu, Bóg nie istnieje, nie ma czegoś takiego, rodzisz się i umierasz, jak zwierze, to wszystko.
Albo inaczej, Jam jest Bóg, syn ojca Jezus z Nazaretu ! JA k***y głupie, JA ! Dlaczego nie wierzycie?



Rok po twojej śmierci nikt nie wspomni nawet twojego imienia, będziesz zapomniany jak mucha która zabiłem rok temu na ścianie, ludzie którzy wierzą w Boga, tworzą jakąś społeczność której przyświeca jakiś cel w życiu, wartości i zasady moralne. Ty jesteś pusty jak dzban, i wyj***ne mam na ateistów i nie lubię jak ktokolwiek szydzi i drze łacha z wiary. Nie wierzysz? Nie krytykuj i nie wyśmiewaj, miej wyj***ne jak ja na ciebie.
P.S przyznaje, ksiądz poszedł po bandzie

ciepson

2020-03-23, 21:18
ch*ja się znacie. Taki lot to +25 do obrony magicznej i powinien być wykonany na całym terytorium kraju.
Z wyjątkiem Dąbrowy Tarnowskiej i okolic.

Tr...........ty

2020-03-23, 21:21
Że tam nikt się nie pomyli i nie przypie**oli rakietą z Buka

luja27

2020-03-23, 21:44
Chore pedofilskie gówno!

weltbild

2020-03-23, 22:00
kto takie rzeczy finansuje?