18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przyznać się Sadole...

aaaaaaaaaaaaaa • 2020-01-07, 22:09
... który wrócił z Manchesteru???? :mrgreen:

"Wielka Brytania: Indonezyjczyk skazany za 136 gwałtów"







"Sinaga, który mieszka w Wielkiej Brytanii od 2007 r., czatował na swoje ofiary przed barami i klubami nocnymi w Manchesterze, po czym zachęcając drinkami bądź darmowym noclegiem, zwabiał je do mieszkania. Tam podawał ofiarom, którymi przeważnie byli heteroseksualni mężczyźni, GHB, czyli tzw. pigułkę gwałtu - substancję chemiczną powodującą utratę świadomości, po czym wykorzystywał ofiary seksualnie, filmując i fotografując przy okazji swoje czyny.

Sporządzona przez Sinagę dokumentacja ma w przeliczeniu rozmiar 250 płyt DVD lub 300 tysięcy zdjęć. Jednak nie wszystkie ofiary udało się zidentyfikować, bo niektóre nawet nie wiedzą, że zostały zgwałcone.

Indonezyjczyk wpadł w czerwcu 2017 r., gdy jeden z mężczyzn, któremu podał narkotyk, odzyskał świadomość w trakcie napaści seksualnej, po czym zaczął z nim walczyć i wezwał policję. Prowadzone w tej sprawie śledztwo jest największym dotyczącym przestępstw seksualnych w historii brytyjskiego wymiaru sprawiedliwości."

https://fakty.interia.pl/swiat/news-wielka-brytania-indonezyjczyk-skazany-za-136-gwaltow,nId,4248265
https://tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/manchester-masowy-gwalciciel-reynhard-sinaga-z-indonezji-skazany-na-dozywocie,998342.html

mygyry

2020-01-07, 22:11
Wielka Brytania? Jak nic niska szkodliwość czynu

silwerbalk

2020-01-07, 22:34
Kto k***a idzie na chate do skośnookiego typa z indonezji.... To chyba mega tolerancyjne typy albo kryptopedały..... :-D na jeden ch*j wychodzi

r061071

2020-01-07, 22:36
up masz racje powinien wyj***ć wszystkie te naj***ne anglosaskie cioty

~Velture

2020-01-07, 22:50
silwerbalk napisał/a:

Kto k***a idzie na chate do skośnookiego typa z indonezji.... To chyba mega tolerancyjne typy albo kryptopedały..... na jeden ch*j wychodzi



Kiedyś mnie sąsiad z bloku w nocy w windzie zaczepił (jakoś 1-2 w nocy) żebym wpadł do niego do mieszkania się z nim napić. Typa znałem od urodzenia. Ja miałem wtedy ok 20 lat a on k***a nie wiem 35 może 40. Pomimo tego, że go niby znałem z widzenia 20 lat to i tak odmówiłem bo wydało mi się to w ch*j dziwne...
Więc nie wiem nawet jakim zj***nym kretynem trzeba być aby od jakiegoś obcego typa pod barem brać zaproszenie na kwadrat... Serio. Na bank jakieś pedały bo żaden zdrowy hetero facet by z jakimś obcym (i to jeszcze tak obleśnie wyglądającym ja ten na fotkach) nie szedł w nocy do jego mieszkania na drinka... No k***a. Bądźmy poważni.

ProVVe

2020-01-07, 22:51
Bardzo dobrze niech tych angoli cwe*uje każdy turban. Tępe ch*je hahahaha :-D . Powinni jeszcze wszystko wjebac na jakiś portal, żeby nie mieli lekko na mieście i wśród znajomych :D . Nagle im się pedoLgbt+vhs i kolory tęczy nie podobają? j***ni (dosłownie) hipokryci hahahaha

Dzisiaj

2020-01-07, 23:15
Juz wyjasniam o co chodzi :

W angole potrafia sie nak***ic gorzej jak ruscy, a angolki j***ne k***y jeszcze gorzej niz faceci. Widzialem jak ochroniarze wywlekali k***y z klubu a one na czworakach chcialy wracac i chlac jeszcze. Angole i angolki potrafia ojebac shoty, driny, piwa i poprawic jeszcze ziolem lub kokaina. Sk***iele pie**ola, ze ruscy/polacy itd to chlejo a sami pija jak popie**oleni. Raz widzialem jak okolo godziny 21 dwoch angoli (a moze byli to irlandczycy) zalegli na kanapie hotelu/hostelu i przytulili sie do siebie jak kochankowie. Po kilkunastu minutach jeden sie ocknal i gdzies sp***olil a drugi lezal dalej... obsrany. j***lo gownem od typa na kilometr a ja musialem sp***alac wczesniej niz planowalem.

Po przydlugim wstepie wyjasniam dokladniej - angole w takim stanie jak opisalem mysla, ze odwiedziny u nowego znajomka to dobry pomysl. W takim stanie obciecie ku*asa tez by sie wydawalo spoko pomyslem. Musicie zrozumiec, ze w UK ktos na ulicy sie do Ciebie usmiechnie to poprostu gest mowiacy : "hej, nie badz takim smutasem" a w PL odrazu : ejjj k***o! smiejesz sie ze mnie? Zajebac Ci ? Masz jakis problem? Jesli to laska to myslisz : smieje sie ze mnie? Moze jestem uj***ny?

Troche bardziej przyjacielscy potrafia byc angole... no ale nie zmienia to faktu : isc do typa na hate i dac sie wyr*chac :D hehe dobrze angolom :D

Szangti

2020-01-07, 23:29
To LGBT gwałci?Nie możliwe...

wilkoala

2020-01-08, 00:07
Dzisiaj napisał/a:

Musicie zrozumiec, ze w UK ktos na ulicy sie do Ciebie usmiechnie to poprostu gest mowiacy : "hej, nie badz takim smutasem" a w PL odrazu : ejjj k***o! smiejesz sie ze mnie? Zajebac Ci ? Masz jakis problem? Jesli to laska to myslisz : smieje sie ze mnie? Moze jestem uj***ny?



Ojj, czyżby kolega był brzydki?
To musisz nadrabiać urokiem osobistym.

radek225

2020-01-08, 00:21
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

... który wrócił z Manchesteru????
"Wielka Brytania: Indonezyjczyk skazany za 136 gwałtów"



Tak, to ja, przyznaje się. Zarekwirowali mi 240 płyt i 3 dyski zewnętrzne, a było ich 5. Mam jeszcze 10 płyt ze zdjęciami i 2 dyski zewnętrzne z 80.000 zdjęć. Ktoś chętny na przyjście do mnie i podglądanie tego? Napijemy się drineczka, można u mnie walnąć w kimę. Który chętny?

JednorękiBandyta

2020-01-08, 01:33
Pewnie HIVA ma bankowo...I ch*j wi co jeszcze...

dwakilo

2020-01-08, 03:12
Typowy wyborca PiSu. KMB to Kamienica Mariana Banasia

lateralustool

2020-01-08, 06:29
"dobre drinki tylko coś po nich dupa piecze :/"

Dzisiaj

2020-01-08, 07:42
wilkoala napisał/a:

Ojj, czyżby kolega był brzydki?
To musisz nadrabiać urokiem osobistym.



Czyzby kolezanka byla glupia?
Musisz nadrabiac makijazem, perfumami i glebokkm gardlem na pierwszej randce.

Podalem przylladowy tok myslenia. Myslenie nie boli - spróbuj.

carino43

2020-01-08, 09:46
Co por*chał to jego ;-)