18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przytrzymaj mi piwo....

CoJaTamKurwaWiem • 2019-11-22, 05:08
"Ciasto pieniądz"


McQurwa

2019-11-22, 07:49
Wyglada na falstart, muszą powtórzyć

IOI

2019-11-22, 08:16
no dobra, ale czy tramwaj nie mial przypadkiem juz czerwonego?

Twójbug

2019-11-22, 08:25
IOI napisał/a:

no dobra, ale czy tramwaj nie mial przypadkiem juz czerwonego?



Bardzo możliwe że przejechał tramwaj na czerwonym. Druga opcja jest taka że źle są światła na tym skrzyżowaniu ustawione. A do póki wypadków nie ma wszystko gra. Teraz przyjdą fachowcy i poprawią sygnalizacje do następnego wypadku. Ile razy w dużych miastach jest zmieniana sygnalizacja...

nowynick

2019-11-22, 08:46
a zauważyliście że w 0:06 jakąś białą osobówką ktoś przelatuje na ewidentnie czerwonym świetle? Nie zdziwiłbym się gdyby ten potrącony przez tramwaj był nieoznakowanym radiowozem ruszającym właśnie w pościg...

Misiek_KRK

2019-11-22, 09:03
Sprawa dyskusyjna, bo tramwaj ewidentnie wjechał na czerwonym, a Citroen na zółtym



sars_80

2019-11-22, 10:04
IOI napisał/a:

no dobra, ale czy tramwaj nie mial przypadkiem juz czerwonego?



jeden tuman i drugi tuman, albo obaj zapatrzeni w srajtfony

woytasw

2019-11-22, 10:06
Sami eksperci od ruchu drogowego .

Sonal

2019-11-22, 10:20
Dodam, że zgodnie z polskimi przepisami wjazd za sygnalizator gdy nadawany jest sygnał żółty jest zabroniony tak samo jak na czerwonym.
Więc jeżeli chodzi o nieprzestrzeganie sygnalizacji i tramwaj i citroen 1:1
Ja bym obstawiał winę Citroena - bo miał jeszcze czekać.
Nie wiem jak ze strony tramwaju jest sygnalizacja, jak daleko od skrzyżowania itp.

Takafura

2019-11-22, 10:31
Sonal napisał/a:


Ja bym obstawiał winę Citroena - bo miał jeszcze czekać.
Nie wiem jak ze strony tramwaju jest sygnalizacja, jak daleko od skrzyżowania itp.


No i zasada szczególnej ostrożności plus to, że jak ktoś nie puścił skrzyżowania z powodu innych pojazdów to my mając zielone nie powinniśmy go taranować.


niemamskarpet.

2019-11-22, 10:58
sars_80 napisał/a:


jeden tuman i drugi tuman, albo obaj zapatrzeni w srajtfony



ale niektórych musi boleć dupa jak ktoś my iphone, a sam wsiok jeden z drugim zapie**ala na jakimś gównianym Myphone na nadroidzie al h*jaweju za 400 zl z media

Mar0

2019-11-22, 11:10
Misiek_KRK napisał/a:

Sprawa dyskusyjna, bo tramwaj ewidentnie wjechał na czerwonym, a Citroen na zółtym



Dupy dał tramwaj jak piszesz, a kierowca z cytryny widać że jeździ tam codziennie (w sensie często bo ma ogarnięte sygnalizację) popatrzcie kiedy rusza, jak zmienia się światło dla pieszych w dali z zielonego na czerwone czyli zna bardzo dobrze skrzyżowanie i teraz Karol Krawczyk będzie bulił.

racing

2019-11-22, 12:20
Obaj zj***li sprawę, dla mnie współwina bo jeden i drugi szli na czerwonym. Aczkolwiek motorniczego jako tako rozumiem bo zasada dostosowania prędkości do sytuacji na drodze nie sprawdza się przy przejazdach na skrzyżowaniach z sygnalizacją. W osobówce zwykła p*zda nauczona jeździć na pamięć albo wiecznie się k***a spieszy... Motorniczy jechał dosyć szybko, dojeżdża do przejazdu i widzi jak w sekundę zmienia się na czerwone, pie**olnie w hamulce, karyna stojąca na pokładzie z bombelkiem w wózku pie**olnie ryjem w coś i ma przej***ne. Podobnie jest gdy jadę ciężarówką, przejadę na żółtym to pan policjant pie**oli jakie to k***a zagrożenie, że powinienem zwolnić do 30 na siedemdziesiątce bo pogoda itp oraz cyk 300zl/6pkt. :-/ W sytuacji odwrotnej gdy widzę żółte i zajebię tak ,że z kół cysterny napie**ala dym a ona sama idzie bokiem to pan policjant z ryjem, że mnie popie**oliło i powinienem przejechać skoro nie mam możliwości bezpiecznego wyhamowania.
Morał z tego taki, że powinny być sekundniki albo mrugające zielone jak u kacapów :-P a wjeżdżając małym gównem na skrzyżowanie pamiętajcie aby zachować szczególną ostrożność i upewnijcie się czy debil z tira lub tramwaju nie zapie**ala na czerwonym :lol:

camson

2019-11-22, 12:36
Stoi na światłach przy j***nych torach i ani durnego łba w lewo nie obróci, ani w prawo. Tylko zielone i ogień. Tacy kierowcy bez grama samo-zachowawczości nigdy nie powinni za kółko siadać. Wszystkim nam wyszłoby to na dobre.

Sonal

2019-11-22, 15:33
racing napisał/a:

Obaj zj***li sprawę, dla mnie współwina bo jeden i drugi szli na czerwonym.



Czy tramwaj wjechał na czerwonym - to z filmiku nie wynika. Pamiętaj, że zgodnie z rozporządzenie o znakach nadawany pargraf 95:
1. Sygnały świetlne nadawane przez sygnalizator S-1 oznaczają:
"sygnał czerwony - zakaz wjazdu za sygnalizator;"

Zabrania wjazd za sygnalizator - a nie przejazdu przez całe skrzyżowanie. Może tramwaj wjechał na zielonym, a za jego "plecami" przełączyło się na czerwone?
I nie wiadomo jakie to skrzyżowanie - ja codziennie przejeżdżam przez takie skrzyżowanie, że odległość od sygnalizatora do skrzyżowania (do ruchu poprzecznego) wg opcji w gogle map "zmierz odległość" to 49,31 m (sic!). A to dopiero do krawędzi jezdni poprzecznej. A jeszcze masz trzy pasy ruchu...
Na tych kilkudziesięciu metrach różne rzeczy mogą się zdarzyć - że nie zdążysz przejechać na swoim zielonym.