18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przyszły polityk

jpdlv2 • 2022-11-28, 13:48
Domaga się związków zawodowych bo za dużo pracuje


Heliar

2022-11-28, 20:46
Ronoaro napisał/a:

Panie Hołownia- nie płacz pan.



Widać ma jednak swoich potencjalnych wyborców :rofl:

KrwawyEric

2022-11-28, 21:58
p*zda męska do utylizacji - palić, palić i utylizować

NosaczPL

2022-11-28, 22:48
tak widzę połowę sadoli ! hahahahahaha

nebelwerfer napisał/a:

k***a nie wiem jak wy ale ja się śmieję jak to widzę Bawi mnie to jak on przeżywa rzeczy które kiedyś mnie też dotyczyły, ale na nie tak nie reagowałem. Każdy na początku w tych ch*jowych pracach jak nie wyrobi sobie pozycji to go wciskają wszędzie i zawsze. Po jakimś czasie jak już się znasz z ludźmi, kierownictwem to się jakoś to ogarnie. Zamieni się ktoś poprosi się kogoś o przysługę. Jak nie to się z takiej roby wypie**ala. Tu jest prosta gadka jak z kobietami, nie ta to inna. Nie musi człowiek tego znosić. Eh rozpisałem się. Aż sobie puszcze jeszcze raz ten moment jak zaczyna płakać bo jest ich czworo i dużo ludzi w sklepie.



dla tego mi szef może sobie fikać jak nie to nara dasz się j***ć będziesz całe życie j***ny ! jak nie ta prac to inna .wielkie mi tu k***a halo. prawie każdy się daje j***ć w dupala dla szefa bo jak zwolni o mój boże co to będzie ^ gówno znajdę 2 robotę jak mnie następny będzie chciał j***ć na to nie pozwolę. a raz zobaczy że może to będziesz j***ny w robocie ile tylko możesz .a potem wracasz jak pies do chaty z podkulonym ogonem ptfuuu j***ć tym co się dają zwykłe p*zdy !

Kasuczi

2022-11-28, 23:11
Pamietam jak pare lat temu w mojej pierwszej robocie na studiach w mc składałem kanapki, to był dopiero zapie**ol, praca na tzw. serwisie czyli miedzy innymi tam gdzie robi się kawę była luksusem i relaksem w porównaniu do kuchni. Niech zamknie mordę leniwy śmieć, nie ma wcale tak źle. I chodź już jestem już w zupełnie innym miejscu to tamten okres nauczył mnie szacunku do pracy swojej i innych. Tempy ch*j z tego małolata

smc

2022-11-28, 23:31
To tylko mała p*zda, która 100 lat temu nie dożyłaby 5-tych urodzin... :mrgreen:

mit2

2022-11-29, 00:55
Haha, rozchwiany emocjonalnie tranzior przeżywa załamanie nerwowe, bo się okazało że w pracy trzeba zapie**alać :lol:
Tak się kończy zatrudnianie chorych psychicznie.

PutinToSmiec

2022-11-29, 01:01
Niech się zwolni ciota j***na i po problemie . Może zacząc dupy dawac . Lepiej na tym wyjdzie :mrgreen:

~Velture

2022-11-29, 01:17
KrwawyEric napisał/a:

p*zda męska do utylizacji - palić, palić i utylizować



To laska przecież... nawet w tytule masz, że "tranny" a do tego płacze, że klient źle jej płeć powiedział pomimo, że ma tak ogromną brodę i wąsy (no a do tego na plakietce męskie imię EVAN więc wcześniej zanim się zaczęła nazywać EVAN to pewnie EVA była.)

jomjest

2022-11-29, 08:15
Kriski napisał/a:

Więcej takich cip na rynku pracy oznacza wyższe zarobki dla chcących pracować.



Albo to że będziesz musiał robić za nich

URAGE

2022-11-29, 23:15
Czytam te komentarze i nie dowierzam temu pie**oleniu. Albo nie umiecie angielskiego, albo jesteście jebnięci.

Koleś ledwo 20 lat, studiuje i zapie**ala codziennie po 5 godzin plus każdy weekend po 8. Brak czasu na życie, tylko praca i nauka. Bez wsparcia zarządu, przy pełnym obłożeniu przez cały dzień, że nawet nie ma kiedy się wysrać. A gdzie niby zatrudniają studentów do lepszej pracy? Może od razu na kierownika? Dla Was to za mało mało, żeby odejść zz pracy? To jednak prawda, że "polaki robaki" dumne jak zapie**alają po 160 nadgodzin w miesiącu. Kiedyś na pewno szef Wam za to podziękuje, żony z dziećmi też :lol: Koleś ma większe jaja od was publikując swoje załamanie i bezradność nad pięknym kapitalistycznym wyzyskiem. Jesteście skutkiem hodowania jak bydło od gówniaka, teraz sami prawdziwi mężczyźni, zajebiście wychowajcie nowe pokolenie. Nasz kraj taki piękny, że zaledwie 18-sty w światowym rankingu samobójstw. Winnych k***a brak, "po prostu cioty skaczą z dachu". Jebnijcie się.

mit2

2022-11-30, 00:35
URAGE napisał/a:

Koleś ma większe jaja od was


Ona nie ma żadnych jaj. To jest baba naszprycowana testosteronem.

jjzz26

2022-11-30, 07:50
I c**y które się wypowiadają że mężczyźni niczym się nie różnią od kobiet i że kobiety wcale nas nie potrzebują swoje opinie opierają na obserwacji właśnie takich kolegów z pracy o zajęciach takich jak spawacz budowlaniec stoczniowiec i wiele wiele innych nawet nie mając pojęcia.

Rotberg

2022-11-30, 16:39
Miauczy jak stara kotka w rui... pie**olone zoomery płatki śniegu. Typie ogarnij się. But w podłogę i zapie**alać. Dopóki porządna broda nie rośnie to ryj na gładko albo co najwyżej wąsy. Siłka dopakować. Zbierać hajs ogarnąć lepszy zawód. I wtedy bd gościu z kasą, wyglądem i duża szansa na fajna dupę.

jpdlv2

2022-11-30, 18:42
URAGE napisał/a:

Czytam te komentarze i nie dowierzam temu pie**oleniu. Albo nie umiecie angielskiego, albo jesteście jebnięci.
Koleś ledwo 20 lat, studiuje i zapie**ala codziennie po 5 godzin plus każdy weekend po 8. Brak czasu na życie, tylko praca i nauka. Bez wsparcia zarządu, przy pełnym obłożeniu przez cały dzień, że nawet nie ma kiedy się wysrać. A gdzie niby zatrudniają studentów do lepszej pracy? Może od razu na kierownika? Dla Was to za mało mało, żeby odejść zz pracy? To jednak prawda, że "polaki robaki" dumne jak zapie**alają po 160 nadgodzin w miesiącu. Kiedyś na pewno szef Wam za to podziękuje, żony z dziećmi też Koleś ma większe jaja od was publikując swoje załamanie i bezradność nad pięknym kapitalistycznym wyzyskiem. Jesteście skutkiem hodowania jak bydło od gówniaka, teraz sami prawdziwi mężczyźni, zajebiście wychowajcie nowe pokolenie. Nasz kraj taki piękny, że zaledwie 18-sty w światowym rankingu samobójstw. Winnych k***a brak, "po prostu cioty skaczą z dachu". Jebnijcie się.



On ma 25h w tygodniu, a jak praca wypada mu w weekend to ma zmiany po 8.5h.
W jego wieku pracowałem w Subway. Mieliśmy zmiany po 10h i nikt nie narzekał, a szef... Szef(właściciel) siedział z nami po 12h dziennie, świątek piątek i niedziela. Zostawiał nas tylko na kilka godzin jak musiał coś załatwić, a poza tym to miał największe tępo pracy...
Kolejna kwestia - w takiej branży nie ma czegoś takiego jak pełne obłożenie przez cały dzień. Ludzie przychodzą falami przed pracą w przerwie i po pracy, a w międzyczasie jest luz. Jak przychodziłem na rano to bez spiny przygotowywałem wszystko, a potem grałem sobie w pasjansa na kasie, kiedy przez 2h było ze 3 klientów.
Poza tym pisząc jakieś "polaki robaki" tylko pokazujesz jakim jesteś nieogarem umysłowym. Wejdź sobie w komentarze pod filmem na yt i poczytaj jak normalni zachodni ludzie mu "kibicują" (chyba że rząd niewystarczająco wsparł twoją naukę angielskiego...). Co ma do tego bycie Polakiem?
Wszystko co piszesz to są jakieś brednie wyssane z dupy.
Z szefem nie mam kontaktu, ale jeśli zrealizował swój plan to teraz leży pewnie gdzieś pod palmami dzięki swojej ciężkiej pracy i ja mu tego życzę, a takie pasożyty jak ty domagają się tylko żeby dopie**olić mu jakieś kolejne podatki bo im brakuje "wsparcia"...
Jesteś żałosnym typem i tyle w temacie.

I jeszcze chciałem napisać jako dygresję, że nigdy nie piłem kawy z tej marki i nie zamierzam bo to jest właśnie kwintesencja hipokryzji i takiego sp***olonego lewackiego myślenia jakie ty prezentujesz...