18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Oski_m

2009-08-17, 19:15
Tak w temacie :
Po skończonej mowie do Narodów Zjednoczonych Irański Ambasador zszedł z mównicy i udał się w kierunku holu, gdzie spotkał prezydenta Busha. Uścisneli sobie dłonie. Idąc jeden obok drugiego Irański Ambasador powiedział:
- Wiesz, mam jedno pytanie na temat tego co widziałem w Ameryce.
Prezydent Bush:
- Pytaj, jeśli będzie coś w czym będę mógł Ci pomóc, na pewno to zrobię.
Irański Ambasador wyszeptał:
- Mój syn ogląda taki serial "Star Trek" i jest tam Chekhov, który jest Rosjaninem, Scotty, który jest Szkotem i Sulu, który jest Japończykiem, ale nie ma Arabów. Mój syn jest bardzo zmartwiony i nie rozumie dlaczego nie ma żadnych Irańczykow w Star Treku.
Prezydent Bush zaśmial się, pochylił się w kierunku Irańskiego Ambasadora i wyszeptał:
- Ponieważ serial ma miejsce w przyszłości.

jarko

2009-08-17, 21:00
Jetsons to połączenie słów jew - transy - sons.
Jew znaczy, że cała więc społecznośc jest żydami,
a sons sugeruje istnienie samych mężczyzn. Wszystkie kobiety występujące w tej bajce to transwestyci, a dzieci to nie dzieci tylko karzełki, które otrzymywane są wskutek stosunków z robotami.
Zdecydujcie teraz czy przyszłość rzeczywiście wygląda fajnie, bo dla mnie to dość popie**olona perspektywa.

sukkub

2009-08-17, 21:01
jarko, cóż za filozofia ;) )

lesiot

2009-08-17, 22:10
Czy jest szansa zamknąć demotywatory w jednym wątku, żeby codziennie nie było obowiązku tych bzdur oglądać?

Magik2501

2009-08-18, 01:57
Jak obrazem jest śmieszny, to GÓWNO mnie obchodzi, czy to demotywator, czy nie. Jak cieszy mordę to dobrze.
A ten jest świetny, czego dowodem są już 64 piwa

kolka

2009-08-18, 02:16
co wyście się tak tych Arabów uczepili :D

croco

2009-08-18, 11:12
A co, zabolało Cię osobiście? :mrgreen:

Kasimiec

2009-08-18, 20:23
A może by chociaż zmienić tagi z "Arabi" na "Arabowie"?

dwakilo

2009-08-19, 02:51
Uwielbiałem ten serial.

Daab89

2009-08-19, 02:57
Magik2501 napisał/a:

Jak obrazem jest śmieszny, to GÓWNO mnie obchodzi, czy to demotywator, czy nie. Jak cieszy mordę to dobrze.
A ten jest świetny, czego dowodem są już 64 piwa



Ciebie może i gówno obchodzić.... Ale admina NIE !!! :idzwch*j:

RastaSoldat

2009-08-19, 23:41
Ponoć jest odrębny temat na demotywatory ale ch*j...

Arni.

2009-08-20, 09:08
RastaSoldat napisał/a:

Ponoć jest odrębny temat na demotywatory ale ch*j...

\
Ale daty powstania demotywującego tematu to nie sprawdziłeś bo po ch*j...

sveq

2010-04-11, 23:26
jarko napisał/a:

Jetsons to połączenie słów jew - transy - sons.
Jew znaczy, że cała więc społecznośc jest żydami,
a sons sugeruje istnienie samych mężczyzn. Wszystkie kobiety występujące w tej bajce to transwestyci, a dzieci to nie dzieci tylko karzełki, które otrzymywane są wskutek stosunków z robotami.
Zdecydujcie teraz czy przyszłość rzeczywiście wygląda fajnie, bo dla mnie to dość popie**olona perspektywa.




Wiesz co, pie**olisz facet. Gadasz, że Jetsons to połączenie słó jew i sons ale czy to sie k***a nazywa Jewsons? Z dupy tą definicje wziąłeś tak btw, jew = żyd. Aha i przez przypadek postawiłem ci piwo.
No i sorry za odkopanie tych skamielin ale nie znosze pie**olenia i musiałem wyrazić swoje skromne zdanie

sergio

2010-04-12, 00:03
Wiesz co, on napisał że jest to połączenie trzech słów jew, transy i sons, coś ci się pogubiło przy czytaniu. I nie spinaj się tak bo ci żyłka pierdyknie kiedyś przez to, jako że ludzie pie**olili, pie**olą i będą pie**olić, i niestety nie da się od tego uwolnić.