18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przyszłość pogrzebów

~Velture • 2017-12-18, 14:04
Jeśli to prawda to o k***a mać ja pie**olę :shock:

W skrócie:
Biorą i zamrażają twoje ciało w ciekłym azocie, potem je kruszą, liofilizują i robią z pozostałości nawóz...
Żyć nie umierać 8-)


Noside

2017-12-18, 14:08
Tak się zastanawiałem na ch*j mi przy kremacji, czy jakimś tam kruszeniu na lód do drinków, potrzebny garnitur :-|

Wiewór

2017-12-18, 14:09
Pffff. Panie w Korei Pn. tak nawożą ziemię od wojny.
Co prawda pomijają 99% etapów ale to przez brak technologii :D
Efekt ten sam więc po co przepłacać.

~Sol

2017-12-18, 14:14
Posadzą na Tobie jabłonkę, a potem żona z jabłek upiecze szarlotkę :D Albo zrobi cydr.

Są też inne fajne metody pośmiertnego traktowania. Mogą Cie przerobić na diament albo rozsypać prochy w kosmosie. Co kto lubi :P

nowynick

2017-12-18, 14:28
Znacznie milsza perspektywa być nawozem dla jakiegoś krzaczka niż być opie**olonym przez drenujące całe ciało robale, gnicie, śmierdzenie i takie tam uroki klasycznego pochówku... A jeszcze może jakiś typ przyjść nocą z łopatą i rozdziewiczyć pośmiertnie w dupę...

kr...........81

2017-12-18, 14:37
no i pięknie tyle nawozu się marnuje mam nadzieje ze doczekam takiego pochówku :D

gieno1

2017-12-18, 15:37
Będzie miał pies gdzie lać

Krak

2017-12-18, 15:51
A potem przyjdzie rodzina i będzie się przytulać do drzewa albo przykuwać łańcuchami jak trzeba będzie je wyciąć.

latarnik

2017-12-18, 16:12
tak mi się skojarzyło
tak od 1.13

Dr0mg

2017-12-18, 16:17
Noniesondze napisał/a:

Tak się zastanawiałem na ch*j mi przy kremacji, czy jakimś tam kruszeniu na lód do drinków, potrzebny garnitur :-|



no chyba nie, przerzucają Cie do kartonowego pudła na waleta i poszedł z wiatrem, problem jest z grubasami gdyż tkanka tłuszczowa się rozlewa i czasem całe krematorium idzie z dymem.. ja tam myślałem oddać się na cele medyczne aczkolwiek chciałem trollowy nagrobek gdzieś na wejściu na cmentarz :D

Rozchędażacz

2017-12-18, 17:07
W sumie to grzebią cię w ziemi potem, więc Kościół nie powinien mieć nic przeciwko :kawa:

Organista

2017-12-18, 17:23
A prawo robactwa dla pożywienia ?
Tego już za wiele.
Robale też mają mieć co jeść.
Stop kremacji, stop zamrażaniu.

Zadi_

2017-12-18, 18:26
@up mówisz tak, bo byś robotę stracił

Mors_Nigra

2017-12-18, 19:38
I bardzo dobrze, pochówek w 4 betonowych ścianach i drewnianym pudle to jedna z tych tradycji z którymi trzeba zerwać, i to jak najprędzej. Zresztą to już się dzieje, ludzie wybierają kremację i dobrze. Lub coś takiego. Ew można by zacząć chować szczątki skromnie w ziemi po lasach, żadnych trumien, jak kiedyś.

GwałcicielKuz

2017-12-18, 19:42
najpierw kremacja czyli jak żyda do pieca a popiolek w las a teraz to nawet o krok dalej przerobią cie na obornik . to szybciej jest rzucic zwłoki świnią do żarcia to potem mieso jest i gnuj jednocześnie po ch...j wydawać pieniadze na azoty jak taka forma jest szybsza i bardziej pożyteczna .
Niech sie te liberalne pojeby same na gówno dają przerabiać Ja jestem Katolikiem i jak ludzi powinni nas chowac. nawet kiedyś człowiekowi do grobu kwiaty i broń wkładali a nie srali na grub.