18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

czarnykun

2016-09-22, 23:34
Ja pie**ole jak to są dla Was dobre dupy to mi najzwyczajniej w świecie przykro. Tego, że to miało mieć żartobliwy wydźwięk się domyśliłem, ale jak zwykle wchodzi tu w grę argument nie do podważenia : jak Cię to nie bawi to jesteś j***nym smutnym ch*jem bez dystansu. To jest po prostu kiepskie.

kuba1393

2016-09-22, 23:38
r*chalbym całą trojkę

emperorzbigniew

2016-09-22, 23:47
Pozwolę sobie na niemałą profanację...

Ten motyw z 0:47 nie wiedzieć czemu przypomniał mi bardzo zacny kawałek z mojej młodości...

artiee napisał/a:



Kto wie - może tego Sebiksa też czeka taka przyszłość ? :shock:

TheColt

2016-09-23, 00:05
z calego filmu to interesuje mnie tylko jak sie ta blondyna r*cha

Dzichader

2016-09-23, 00:23
W sumie to ma to wiele lepszy tekst niż cały polski Rap.

xorxor

2016-09-23, 00:33
odjebta się.
1 text ma sens
2 spójny z tytułem i wystrojem i aranżacją
3 wcale nie jest taki zły flow a dziewczyny nie fałszują i fajne są

śmiesznie fajnie i z talentem, kto się nie poznał ze to zgryw to sam jest ćućmok. dykcja słownictwo z daleka zdradza że sobie jaja robią.


ciastkacz

2016-09-23, 02:06
grudzin7 napisał/a:

Nie rozumiem czemu nazywacie ich zjebami czy ironicznie przyszłością narodu. Przecież widać z daleka, że mają dystans do siebie i robią to dla żartu. Całkiem kreatywne zajęcie, na pewno ciekawsze niż pie**olenie smutów pod filmikami w necie.


Dlaczego? Bo widać że to j***na wieś, i nie chodzi mi tutaj o pochodzenie ale o charakter. To że jesteś ze wsi nie robi z ciebie wieśniaka, tak samo jak mieszkanie rok w WARSZAWCEEE nie robi z ciebie Warszawiaka. Chodzi o to że widać że ta grupa pochodzi z wiochy która się moczy w majty jak dowiedzą się ze sklepu że "zakładajo światłowody" a tutaj mamy idealny pokaz potencjalnych Grażyn itd.
O co mi w skrócie chodzi?
Bronisz stereotyp który ten film potwierdza. Czyli Karyny z rozj***nymi nogami jak przyjedziesz czymś więcej niż Golf II lub jak pojedziesz raz na rok do miasta przywieźć jaranie. Wstawiałbym tutaj memy o tym jak "laska dowiaduje się że jesteś synem sołtysa" ale mi się nie chce.

grudzin7 napisał/a:

Nie rozumiem czemu nazywacie ich zjebami czy ironicznie przyszłością narodu. Przecież widać z daleka, że mają dystans do siebie i robią to dla żartu. Całkiem kreatywne zajęcie, na pewno ciekawsze niż pie**olenie smutów pod filmikami w necie.


A odwiedzałeś jakąś wieś poza wizytą u babci?


Ostatnia sprawa. pie**olenie że to dla żartu czy nie. Jeśli nie znacie ludzi ze choćby paru wsi to nikt k***a nie wie jak ich ciągnie do świata, pozałem paru takich delikwentów którzy chcieli jechać na festiwale elektronicznej muzyki z Traktor DJ studio (znam z dobre 20 osób na wioskę które myślą że da im to mega bogactwo), albo niektórych którzy uważają że maszyna do dymu zapewni im rozgłos który kończy się na 300 likeach na Pejsbubu. Zaraz jakiś cwaniaczek się odezwie że nie sprzę ale technika, ale to jest inny dział. Twoje materiały w Windows Movie Makerze są inne niż w płatnych programach, chyba że jesteś debilem




Tak, wiem. Tldr. ale wk***ia mnie to wszechobecne bycie "DJ"

Tarab85

2016-09-23, 07:09
Ewidentnie sobie robią jaja, a niektórzy traktują śmiertelnie serio. Najzabawniejsze, że nawet robiąc sobie jaja prezentują znacznie wyższy poziom, niż wielu z zawodowych hip-hopowców. Dziewczyna bębniąca ma dobre wyczucie rytmu, facet też przyzwoicie rapuje. Może ta druga laska dość słabo, ale ogólnie poziom jak na kabaret dość wysoki.

Bajdan87

2016-09-23, 09:12
Hehe, właśnie zajebiste, widać, że dla jaj, a nie próbowanie wdać się w kulturę hip-hopową :D ja się pośmiałem :D

waloos

2016-09-23, 11:45
Szkoda, że nie nagrali tego w jakimś choćby prowizorycznym studio z lepszym mikrofonem, a dopiero potem dokręcić teledysk. Wyglądało by bardziej profesjonalnie i mogło by zrobić trochę wyświetleń.

Alonso

2016-09-23, 13:49
Czekałem aż blondynie spodenki bardziej się przesuną i pokażą włosy, ale nie doczekałem się.

Sebix

2016-09-23, 16:07
Ah te Sebixy:P

Samudaripen

2016-09-23, 16:54
Sebixy i Janusze to są na sadolu w komentarzach :-/

pnd

2016-09-24, 18:43
znam osobiście jedną z tych dziewczyn i zapewniam was że to normalna osoba, ale jak widać ironiczne parodie łykacie jak pelikany

ciastkacz napisał/a:


Dlaczego? Bo widać że to j***na wieś, i nie chodzi mi tutaj o pochodzenie ale o charakter. To że jesteś ze wsi nie robi z ciebie wieśniaka, tak samo jak mieszkanie rok w WARSZAWCEEE nie robi z ciebie Warszawiaka. Chodzi o to że widać że ta grupa pochodzi z wiochy która się moczy w majty jak dowiedzą się ze sklepu że "zakładajo światłowody" a tutaj mamy idealny pokaz potencjalnych Grażyn itd.
O co mi w skrócie chodzi?
Bronisz stereotyp który ten film potwierdza. Czyli Karyny z rozj***nymi nogami jak przyjedziesz czymś więcej niż Golf II lub jak pojedziesz raz na rok do miasta przywieźć jaranie. Wstawiałbym tutaj memy o tym jak "laska dowiaduje się że jesteś synem sołtysa" ale mi się nie chce.



A odwiedzałeś jakąś wieś poza wizytą u babci?


Ostatnia sprawa. pie**olenie że to dla żartu czy nie. Jeśli nie znacie ludzi ze choćby paru wsi to nikt k***a nie wie jak ich ciągnie do świata, pozałem paru takich delikwentów którzy chcieli jechać na festiwale elektronicznej muzyki z Traktor DJ studio (znam z dobre 20 osób na wioskę które myślą że da im to mega bogactwo), albo niektórych którzy uważają że maszyna do dymu zapewni im rozgłos który kończy się na 300 likeach na Pejsbubu. Zaraz jakiś cwaniaczek się odezwie że nie sprzę ale technika, ale to jest inny dział. Twoje materiały w Windows Movie Makerze są inne niż w płatnych programach, chyba że jesteś debilem




Tak, wiem. Tldr. ale wk***ia mnie to wszechobecne bycie "DJ"




HAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAH

Paranienormalna

2016-09-29, 11:38
i tak brzmią lepiej niż niejedna polska gwiazdka popu typu Honey :d
:-? :-? :-?