18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przyszłość Europy

BongMan • 2014-05-11, 10:03
Rok 2055, Europa Zachodnia.
Patrol policji legitymuje wyróżniającego się z kolorowego tłumu, normalnie ubranego i wyglądającego młodego, białego mężczyznę.
- Odbyt do kontroli! - żądają.
Facet posłusznie zdejmuje nachy, wypina i pokazuje. Policjant ogląda:
- Gwint niezjechany! Jesteś aresztowany za antygejowską propagandę. Zgnijesz w pierdlu, homofobie!

imegas

2014-05-11, 10:10
A mógł powiedzieć że ma stulejkę odbytniczą

whereIsMyGoat

2014-05-11, 10:11
Widząc to co się obecnie dzieje nie uważam tego za dowcip...

Przydała by się czystka w naszym społeczeństwie bo gdy legalnie do polityki bierze się PEDAŁA a PEDAŁ z brodą wygrywa eurowizję i wszyscy to akceptują to znaczy że schodzimy ku upadkowi...

al...........10

2014-05-11, 10:50
Aligatooor! Benzin-motooor! Ventilatooor! Łoppa! Masturbatooor! Anal-destruktooor! Penis-motooor! Łoppa!

GoldRoger777

2014-05-11, 11:22
To jest k***a poj***ne żeby jakiś zasrany malutki ułamek społeczeństwa mający problemy z psychiką narzucał swoją wolę większości zupełnie normalnych ludzi. Mniejszość rozkazuje większości. Na tym polega ta wasza popie**olona demokracja?

BongMan

2014-05-11, 11:30
Chyba muszę wrzucać kawały rano. Pseudomoderacja jeszcze śpi, nie wyrzuca mi ich ZŁOŚLIWIE do sucharów po 30 sekundach, no i w ciągu kilkunastu minut są na głównej, bo podobają się użytkownikom.
Tak jest, moderatorzy! Na tym polega forum! Ma wychodzić to, co podoba się użytkownikom!

a_kazik

2014-05-11, 11:32
@GoldRoger

No niestety wygląda to tak, jakby ogon machał psem :(

PS. Zwróciliście może uwagę jak wczoraj podczas eurowizji prezentowali to niby "muzeum eurowizji", gdy prezenter wszedł do środka to na drugim planie zakochana para... gej.. tfu... pedałów (oczywiście to przypadek, tak, tak zero reżyserki i ukrytego przekazu).
Swoją drogą zaczynam współczuć tym "nieafiszującym" się gejom i lesbijkom, którzy nie chcą wyróżniać się tym z tłumu i nie chcą, żeby ludzie wiedzieli o ich odmienności, bo zdają sobie sprawę z tego, że to dziwne - przez całą tą nagonkę i promowanie pedalstwa zostaną tak samo napiętnowani jak te popie**oleńce od tej promocji.

Zobaczycie, że w końcu szala się przeleje i skończy się ta "demokracja"... sam mam taką nadzieję ;)

~LeweOkoSaurona

2014-05-11, 11:41
BongMan, Tobie nie grozi areszt, możesz spać spokojnie.

PlenerPłocki

2014-05-11, 11:45
Jak rządzi większość to źle, jak rządzi mniejszość to źle...
Jak rządzi rząd to źle, jak rządzą żydzi to źle...
Czego wy ludzie chcecie ?

gacus

2014-05-11, 11:46
Jak ciapaki dojdą do władzy na zachodzie wprowadzą szariat, to pedały będą wisieć na latarniach wzdłuż ulic.

xThief

2014-05-11, 11:46
@Pedałów i Transwestytów nie trzeba uciszać i zatajać - chodzi mi o metodę "przestańcie o nich gadać to przestanie być o nich głośno", nie możemy ich uciszać tylko z tym walczyć. Jesteśmy większością, a gdy na eurowizji wygrywa człowiek tylko dlatego bo jest transwestytą a zdrowe piękne dziewczyny są uznawane za zbyt seksistowskie to ja czuję się dyskryminowany jako heteroseksualista.

dnl

2014-05-11, 11:48
wygladajacego mlodego

tweak16

2014-05-11, 11:51
Wujek Hitler miał jednak racje ....

K0saZNosa

2014-05-11, 11:56
Smiejecie sie ale to jest k***a smutne