18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przysypiający dziadzio...

Halman • 2021-04-30, 07:44

prawko od 70 roku życiu odnawialne co drugi rok po badaniach lekarskich a od 80tki niech już seniorów wożą dzieci i wnuki.
Dla bezpieczeństwa wszystkich, tak to widzę...

baronturbina

2021-04-30, 07:48
Tez mi się pare razy zdarzyło ze zaczynałem zasypiać. ch*jowe uczucie jak film zaczyna się urywać.

aaaaaaaaaaaaaa

2021-04-30, 08:39
baronturbina napisał/a:

Tez mi się pare razy zdarzyło ze zaczynałem zasypiać.



Kiedyś wracałem do domu w nocy, po przejechaniu zdecydowanej większości trasy, 40 km przed domem uznałem, że nie ma co ryzykować. Zjazd na parking, kwadrans drzemki i człowiek od razu lepiej się czuje.

marcino_zly

2021-04-30, 09:08
Hehe to teraz się przeciwnościom obudził! Hahaha

WooQash

2021-04-30, 10:04
Bo zasnął? I 40-latkowi się zdarzy jak za długo nie śpi. Wiek nie jest problemem tylko możliwości psycho-fizyczne. Nie jeden sebix mając 20 lat stwarza gorsze zagrożenie w ruchu i jest mniej spostrzegawczy niż starszy dziadek z prawkiem od 40 lat. Jeśli ktoś daje radę to niech jeździ, a jeśli nie to nie i wiek nie gra tutaj głównej roli.

skywalker75

2021-04-30, 10:51
Najwięcej wypadków powodują kierowcy do 26 roku życia. Jak sobie człowiek przypomni co wyprawiał w tym wieku za kierownicą to włos się jeży . Wiec ok, do 80 ale od 27 roku życia

i699

2021-04-30, 11:08
Dzień dobry, Ja powiem tak: Jeśli ktoś kończy 60 lat powinno mu się odbierać prawo jazdy i dawać kartę na rower z 3 kołami. Takie jest moje zdanie i tylko moje bo jest moje a to co moje jest najmojsze! Pozdrawiam właścicieli 3 kołowych rowerów.

dejwid092

2021-04-30, 11:16
i699 napisał/a:

Dzień dobry, Ja powiem tak: Jeśli ktoś kończy 60 lat powinno mu się odbierać prawo jazdy i dawać kartę na rower z 3 kołami. Takie jest moje zdanie i tylko moje bo jest moje a to co moje jest najmojsze! Pozdrawiam właścicieli 3 kołowych rowerów.



To strona dla dorosłych wypie**alaj na e-lekcje

NafazowanyKoleś

2021-04-30, 11:19
skywalker75 napisał/a:

Najwięcej wypadków powodują kierowcy do 26 roku życia. Jak sobie człowiek przypomni co wyprawiał w tym wieku za kierownicą to włos się jeży . Wiec ok, do 80 ale od 27 roku życia



Statystyka tak mówi, ale jak wiadomo idąc z psem na spacer statystycznie macie po 3 nogi.

Fakt, młode wilki powodują więcej wypadków, ale zazwyczaj są to wypadki w stylu zawinięcie się na drzewie rozj***ną beemką na trzech kołach, niedostosowanie warunków, poślizgi, wjazd w dupę bo nie wyhamował itp. Czasami coś gorszego ale statystykę w liczbach produkuje każda pierdoła. Zazwyczaj zabijają samych siebie (i kolegów) przez głupią brawurę.

A jest różnica pomiędzy głupią brawurą, a tym, że DZIAD j***nY NIEDOWIDZI, NIE ROZUMIE ZNAKÓW BO PRAWKO ZDAWAŁ ROBIĄC RUNDĘ WKOŁO SKLEPU, NIE USTĘPUJE PIERWSZEŃSTWA BO NIE I ch*j, NIE ZOBACZYŁ MATKI Z DZIEĆMI NA PASACH BO OKULARÓW ZAPOMNIAŁ i tak można mnożyć w setki. To co odpie**alają smarkacze za kółkiem przyprawia o zażenowanie, ale to co odpie**alają dziady powoduje od razu palpitację serca.

i699

2021-04-30, 11:23
dejwid092 napisał/a:

To strona dla dorosłych wypie**alaj na e-lekcje



Chyba TY

NafazowanyKoleś napisał/a:

Statystyka tak mówi, ale jak wiadomo idąc z psem na spacer statystycznie macie po 3 nogi.
Fakt, młode wilki powodują więcej wypadków, ale zazwyczaj są to wypadki w stylu zawinięcie się na drzewie rozj***ną beemką na trzech kołach, niedostosowanie warunków, poślizgi, wjazd w dupę bo nie wyhamował itp. Czasami coś gorszego ale statystykę w liczbach produkuje każda pierdoła. Zazwyczaj zabijają samych siebie (i kolegów) przez głupią brawurę.
A jest różnica pomiędzy głupią brawurą, a tym, że DZIAD j***nY NIEDOWIDZI, NIE ROZUMIE ZNAKÓW BO PRAWKO ZDAWAŁ ROBIĄC RUNDĘ WKOŁO SKLEPU, NIE USTĘPUJE PIERWSZEŃSTWA BO NIE I ch*j, NIE ZOBACZYŁ MATKI Z DZIEĆMI NA PASACH BO OKULARÓW ZAPOMNIAŁ i tak można mnożyć w setki. To co odpie**alają smarkacze za kółkiem przyprawia o zażenowanie, ale to co odpie**alają dziady powoduje od razu palpitację serca.



Dokładne Panie kolego, starość to już nie radość. Weźmy też pod uwagę tych starców co jadą pod prąd na autostradach, bo ŹLE skręcił.

JaTylkonaChwile

2021-04-30, 11:41
"prawko od 70 roku życiu odnawialne co drugi rok po badaniach lekarskich a od 80tki niech już seniorów wożą dzieci i wnuki.
Dla bezpieczeństwa wszystkich, tak to widzę..."

spoko... za jakis czas samochody autonomiczne, wynajmowane niczym uber, bez mozliwosci zakupu... nie bedziesz mial niczego i bedziesz "szczesliwy" - nowa wizja zjebow z EU

i699

2021-04-30, 11:43
JaTylkonaChwile napisał/a:

"prawko od 70 roku życiu odnawialne co drugi rok po badaniach lekarskich a od 80tki niech już seniorów wożą dzieci i wnuki.
Dla bezpieczeństwa wszystkich, tak to widzę..."
spoko... za jakis czas samochody autonomiczne, wynajmowane niczym uber, bez mozliwosci zakupu... nie bedziesz mial niczego i bedziesz "szczesliwy" - nowa wizja zjebow z EU



Czy prawdziwe szczęście to posiadanie samochodu i prawa jazdy?

WooQash

2021-04-30, 11:59
i699 napisał/a:

Czy prawdziwe szczęście to posiadanie samochodu i prawa jazdy?



Nie, prawdziwe szczęście to mieć dużego ku*asa i kobietę ze sztucznymi bimbałami :D

htp

2021-04-30, 12:02
NafazowanyKoleś napisał/a:

Statystyka tak mówi, ale jak wiadomo idąc z psem na spacer statystycznie macie po 3 nogi.
Fakt, młode wilki powodują więcej wypadków, ale zazwyczaj są to wypadki w stylu zawinięcie się na drzewie rozj***ną beemką na trzech kołach, niedostosowanie warunków, poślizgi, wjazd w dupę bo nie wyhamował itp. Czasami coś gorszego ale statystykę w liczbach produkuje każda pierdoła. Zazwyczaj zabijają samych siebie (i kolegów) przez głupią brawurę.
A jest różnica pomiędzy głupią brawurą, a tym, że DZIAD j***nY NIEDOWIDZI, NIE ROZUMIE ZNAKÓW BO PRAWKO ZDAWAŁ ROBIĄC RUNDĘ WKOŁO SKLEPU, NIE USTĘPUJE PIERWSZEŃSTWA BO NIE I ch*j, NIE ZOBACZYŁ MATKI Z DZIEĆMI NA PASACH BO OKULARÓW ZAPOMNIAŁ i tak można mnożyć w setki. To co odpie**alają smarkacze za kółkiem przyprawia o zażenowanie, ale to co odpie**alają dziady powoduje od razu palpitację serca.



Jaka jest różnica miedzy brakiem świadomości o swojej głupocie czy o swoich niedomaganiach? Żadna, a skutki jednakowe.
A akurat pieszych więcej jest trafionych przez właśnie głupią brawurę lub nawaloną młodzież.
Dowcipne hasełka na temat statystyki nie są argumentem :)

i699 napisał/a:

Dzień dobry, Ja powiem tak: Jeśli ktoś kończy 60 lat powinno mu się odbierać prawo jazdy i dawać kartę na rower z 3 kołami. Takie jest moje zdanie i tylko moje bo jest moje a to co moje jest najmojsze! Pozdrawiam właścicieli 3 kołowych rowerów.



Ile ci zostało do 60?

i699

2021-04-30, 12:17
htp napisał/a:

Jaka jest różnica miedzy brakiem świadomości o swojej głupocie czy o swoich niedomaganiach? Żadna, a skutki jednakowe.
A akurat pieszych więcej jest trafionych przez właśnie głupią brawurę lub nawaloną młodzież.
Dowcipne hasełka na temat statystyki nie są argumentem
Ile ci zostało do 60?



Za 18 lat oddaje prawo jazdy i sprzedaję auto. Radzę wam zrobić to samo, mniejsze zagrożenie :)

Rower na 3 kółkach też ma swoje zalety, możesz jechać, stanąć na chwilę, puścić bąka i pojechać dalej.