18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przystanek Rostov

fantastico • 2018-03-05, 11:07
Bieżył sobie pan przystanek truchcikiem mijając i nie wiedząc, że czai się za nim niebezpieczeństwo śmiertelne. Czyhało na niego w ukryciu i gdy nieświadom kierunek swój już obrał dopadło go chybcikiem czyniąc mu śmierć.


krakowiak69

2018-03-05, 13:14
To sie nazywa mieć pecha, został rozjechany przez auto pędzące po chodniku.

satan263

2018-03-06, 21:41
ja pie**ole, przyjrzyjcie się w 0:10. Koleś skręca w prawo, przez co zajeżdża drogę typowi który jechał bynajmniej o 20km/h za szybko, przez co wbija się w przystanek, 3 samochody i dosłownie miażdży tego pana. Jakie k***a przykre, obstawiam wiek ~45 lat, rosja, nie przelewa się, z zakupami i taki k***a pech. Ciekawe kto odpowiada za śmierć

kasiakamyczek

2018-03-06, 23:23
satan263 napisał/a:

ja pie**ole, przyjrzyjcie się w 0:10. Koleś skręca w prawo, przez co zajeżdża drogę typowi który jechał bynajmniej o 20km/h za szybko, przez co wbija się w przystanek, 3 samochody i dosłownie miażdży tego pana. Jakie k***a przykre, obstawiam wiek ~45 lat, rosja, nie przelewa się, z zakupami i taki k***a pech. Ciekawe kto odpowiada za śmierć


Rok 2018. Nieuki w internecie ciągle używają bynajmniej jako przynajmniej :/

gumofc

2018-03-07, 00:02
Na szczęście w ostatniej chwili podskoczył.

flaszka

2018-03-07, 08:45
satan263 napisał/a:

ja pie**ole, przyjrzyjcie się w 0:10. Koleś skręca w prawo, przez co zajeżdża drogę typowi który jechał bynajmniej o 20km/h za szybko, przez co wbija się w przystanek, 3 samochody i dosłownie miażdży tego pana. Jakie k***a przykre, obstawiam wiek ~45 lat, rosja, nie przelewa się, z zakupami i taki k***a pech. Ciekawe kto odpowiada za śmierć



no i to zajechanie wyj***ło temu czarnemu hamulce w samochodzie. Widac ze chcial to wszystko sobie sprawnie ominać, nawet nie starał się zwolnić