18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przystanek na żądanie

~Angel • 2016-08-01, 14:27
i nie zatrzymał się :-/


michu69

2016-08-01, 21:40
Ja rozumiem, że wypadki się zdarzają, ale jakim trzeba być h*jem żeby po rozjechaniu kogoś nie zatrzymać się i nie sprawdzić, czy przypadkiem... nie ma materiału na harda? :D

nerusss

2016-08-01, 21:53
Angel napisał/a:

Ja rozumiem, że wypadki się zdarzają, ale jakim trzeba być h*jem żeby po rozjechaniu kogoś nie zatrzymać się i nie sprawdzić, czy przypadkiem... nie ma materiału na harda? :D


Nie miał gdzie się zatrzymać, prawdopodobnie zatrzymał się kawałek dalej za zasięgiem kamery. Kamery strasznie rozciągają odległość, wydaje się jakby ten żółty bus był z jakieś 300m dalej, a tak naprawdę jest pewnie 100m dalej lub nawet mniej.

samon

2016-08-01, 23:07
Myślałem, że jeszcze ta biała osobówka po niej przejedzie...

mapszon

2016-08-01, 23:59
Gdzie odblaski pytam się??!!

Monek-Pokemonek

2016-08-02, 13:46
Ogarnijcie to. Zerowy ruch, jeden pojazd na minutę lub rzadziej. Wzięła i wlazła pod koła. No bosz....

miskolargol

2016-08-02, 15:09
nerusss napisał/a:


Niby czemu, to ta idiotka mu wbiegła centralnie pod koła, wbiegła mu 4m przed autobus, to jak miał się zatrzymać, droga hamowania autobusu jest dość długa, poza tym gdyby nagle zahamował naraził by życie wszystkich w autobusie. Masz obejrzyj sobie ten filmik i nie pij więcej. 8-)



Nie no wiesz pewnie nie uwierzysz,ale jak sie widzi tyle dzieci na poboczu to sie nie zapie**ala,a tym bardziej autobusem.Kazdy lubi szybko czy dynamicznie jezdzic i kazdemu wolno tylko k***a z glowa.
Jesli ktos mysli ze dziecko przemysli cos zanim cos zrobi to sam jest dzieckiem.