18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przyśpieszył jak z KERS-em

Macx83wwww • 2020-10-27, 09:23
Moskiewski ,,rajdowiec"


Salieri16000

2020-10-27, 09:45
Macx83wwww napisał/a:

Przyśpieszył jak z KERS-em.



Pomijając, że jesteś tępakiem... gdzie to przyspieszenie?

Macx83wwww

2020-10-27, 09:55
[quote="Salieri16000"]
Macx83wwww napisał/a:

jak z KERS-em.
Pomijając, że jesteś tępakiem... gdzie to przyspieszenie?



Wypad matołku


,,Ostre przyspieszanie i hamowanie prowadzą do szybszego zużycia elementów eksploatacyjnych samochodu.
lub
Ostre przyśpieszanie i hamowanie prowadzą do szybszego zużycia elementów eksploatacyjnych samochodu.

Tylko od nas zatem zależy, którą formą się posłużymy. Polszczyzna okazuje się nad wyraz łaskawa w kwestii przyspieszenia."

Przyspieszyć czy przyśpieszyć? Przykłady z literatury
Ech… wiadomo, że potem będzie ruch, ale tymczasem nie ma nic, trzeba więc czekać, widzieć, jak się to zaczyna, ani tego przyspieszyć , ani ominąć nie można.

Henryk Worcell, Zaklęte rewiry

We Francji rozpoczęto walkę z bandami „terrorystów”. Lekarz, przyciśnięty do muru, powiedział mi, że wszystko dobrze, ale przyśpieszyć tego nie można. Trudno.

Andrzej Bobkowski, Szkice piórkiem

https://polszczyzna.pl/przyspieszyc-czy-przyspieszyc-poprawna-forma/

Pralpunkt

2020-10-27, 10:35
Chciał go taranem wyj***ć z drogi

koxu42

2020-10-27, 11:23
Kierowca ślepy że zaczął hamować 10 metrów przed autem?

SpeedyG

2020-10-27, 12:04
Pewnie sławne 1,9 tdi z passata b5 i akurat obroty weszły na takie, że załączyła się turbinka, więc po mimo hamowania autko wyleciała jak z katapulty. Dlatego passaty to taki szybkie bestie, tylko prawdziwi kierowcy mogą je ujeżdżać.

el_kadafi

2020-10-27, 15:50
Macx83wwww napisał/a:

Macx83wwww napisał/a:
jak z KERS-em.
Pomijając, że jesteś tępakiem... gdzie to przyspieszenie?


Wypad matołku



Matołku. Poczytaj co to jest KERS a potem wyzywaj. Taki mały hint. KERS jest używany przy przeciwieństwie przyspieszania.

Macx83wwww

2020-10-27, 15:59
el_kadafi napisał/a:

Matołku. Poczytaj co to jest KERS a potem wyzywaj. Taki mały hint. KERS jest używany przy przeciwieństwie przyspieszania.



To on wyzywa, a sam się nie zna na ortografii, nie manipuluj o mojej wypowiedzi, zresztą KERS też jest do przyśpieszania.

el_kadafi napisał/a:

Matołku. Poczytaj co to jest KERS a potem wyzywaj. Taki mały hint. KERS jest używany przy przeciwieństwie przyspieszania.



Badania systemu odzyskiwania energii kinetycznej zostały przeprowadzone w 2012 roku. Otrzymane wyniki pokazują, że to rozwiązanie w połączeniu z czterocylindrowym silnikiem z turbodoładowaniem może ograniczyć zużycie paliwa nawet do 25%, w porównaniu do silnika sześciocylindrowego z turbodoładowaniem o podobnych osiągach" - powiedział Derek Crabb, wiceprezes działu układów napędowych grupy Volvo Car Group. System KERS dając kierowcy dodatkowe 80 KM, pozwala przyspieszać samochodowi z silnikiem czterocylindrowym tak, jak model z silnikiem sześciocylindrowym."

Masz jak byk Matołku !

el_kadafi

2020-10-27, 16:55
Macx83wwww napisał/a:

System KERS dając kierowcy dodatkowe 80 KM, pozwala przyspieszać samochodowi z silnikiem czterocylindrowym tak, jak model z silnikiem sześciocylindrowym."



Urzyto skrutó myślowego. KERS działa pszy chamowaniu a energja uzyskana f ten sposub jest uszywana potem w innych celah. Nie mósi być to pszyspieszanje. Kapisz?
I ty mie tu kórwa ortografji nieucz!

Macx83wwww

2020-10-27, 17:14
el_kadafi napisał/a:

Urzyto skrutó myślowego. KERS działa pszy chamowaniu a energja uzyskana f ten sposub jest uszywana potem w innych celah. Nie mósi być to pszyspieszanje. Kapisz?
I ty mie tu kórwa ortografji nieucz!



Przestań manipulować, to odnośnie wyzwisk notabene od twojego kolegi, którego tak bronisz.

Co do KERSU - Kinetic Energy Recovery System (KERS) to system odzyskiwania energii kinetycznej wytworzonej podczas hamowania bolidów na wirażach, który przetwarza ją na energię elektryczną skumulowaną w specjalnie skonstruowanych akumulatorach. Energia przekłada się na konie mechaniczne, a więc przyspieszenie.

Pzyspieszenie jest możliwe przez kilka sekund, aż do wyczerpania energii kinetycznej, kierowcy Formuły 1 uzyskiwali dodatkową prędkość.

Dalej k***a nie rozumiesz ?!


Warystor

2020-10-27, 18:52
Czyżby kolejny pijany taksówkarz?

Tranquillum

2020-10-27, 20:25
Filmik tak zwiesza, że nie obejrzałem, ale przynajmniej się dowiedziałem, co to kres czy jakoś tak

lm65

2020-10-27, 20:52
Kierowca na chwilę się obudził, aby po paru sekundach zasnąć na wieki :)

Jebaka80

2020-10-27, 21:17
Wy się napie**alacie a ja miałem okazję jechać z takim taxi Kazachem ulicami Moskwy. Pod wpływem było zajebiście ale jak się rano obudziłem to już nie było tak kolorowo. Pojeby nie ludzie. Pod prąd, chodnikiem, marginesem etc. I to wszystko przy akompaniamencie jakiejś zj***nej trans ruskiej nuty...

N0control

2020-10-27, 21:37
Tu nie ma żadnego przyśpieszenia! Jechał ze stałą prędkością. Opis wprowadza w błąd.
Nawet ten samochód z przodu nie ruszył, tylko go przestawił.

Przyśpieszenie do wzrost prędkości w czasie. Tutaj jest stałą prędkość.. Wróć na lekce fizyki.