18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Przyśpieszenie - Szczęście i trochę krojonej cebuli

darex99 • 2021-03-18, 23:03
a co to to, czyżby w aucie krojono cebulę do gulaszu? Chwila szczęścia chłopaka :)



JebacToGowno

2021-03-18, 23:14
Tłumaczę i objaśniam.
Koleś wygląda (zachowuje się) jakby miał porażenie mózgowe. Ludzie z porażeniem mózgowym mają tę przypadłość że nie do końca kontrolują mięśnie. Widać to na pierwszy rzut oka. To czego nie widać, ale można się domyśleć to że nie kontrolują również zwieraczy. Tzn. niby kontrolują, ale nie do końca. Efekt jest taki że jebie od nich.
Kierowca mało się nie porzygał ze smrodu bo koleś po prostu jebie żulem. Nie jego wina w sumie, ale co to zmienia?

NiemiecWaszPan

2021-03-18, 23:20
Bohaterowie XXI wieku...

Pomogę osobie potrzebującej, dam na jedzenie bezdomnemu, spełnię marzenie osoby niepełnosprawnej, ale koniecznie muszę to wrzucić do internetu. Niech wszyscy zobaczą, jaki jestem zajebisty!!!

Cezar87

2021-03-18, 23:25
JebacToGowno napisał/a:

Tłumaczę i objaśniam.
Koleś wygląda (zachowuje się) jakby miał porażenie mózgowe. Ludzie z porażeniem mózgowym mają tę przypadłość że nie do końca kontrolują mięśnie. Widać to na pierwszy rzut oka. To czego nie widać, ale można się domyśleć to że nie kontrolują również zwieraczy. Tzn. niby kontrolują, ale nie do końca. Efekt jest taki że jebie od nich.
Kierowca mało się nie porzygał ze smrodu bo koleś po prostu jebie żulem. Nie jego wina w sumie, ale co to zmienia?



Ale jestes sadystyczny ojejku jejku. Pewnie sam bys w pory narobil jak by cie ten koles przwziozl taka furka.

ra0mir

2021-03-18, 23:28
Moim zdaniem chciał go r*chać a dopiero podczas jazdy zobaczył, że jest niepełnosprawny.

darex99

2021-03-18, 23:37
NiemiecWaszPan napisał/a:

Bohaterowie XXI wieku...
Pomogę osobie potrzebującej, dam na jedzenie bezdomnemu, spełnię marzenie osoby niepełnosprawnej, ale koniecznie muszę to wrzucić do internetu. Niech wszyscy zobaczą, jaki jestem zajebisty!!!



To też pomóż i to nagraj, a nie, czekaj pewnie brak czasu bo e-lekcje...


ra0mir napisał/a:

Moim zdaniem chciał go r*chać a dopiero podczas jazdy zobaczył, że jest niepełnosprawny.



Niby klasy 1-3 mają wrócić do domowej edukacji od poniedziałku, a tutaj już skutki widoczne :(

KrolSzczurow

2021-03-18, 23:51
NiemiecWaszPan napisał/a:

Bohaterowie XXI wieku...
Pomogę osobie potrzebującej, dam na jedzenie bezdomnemu, spełnię marzenie osoby niepełnosprawnej, ale koniecznie muszę to wrzucić do internetu. Niech wszyscy zobaczą, jaki jestem zajebisty!!!



Widzę kolega spełniony już w życiu :)

polakwrocek

2021-03-19, 01:05
Tymczasem lewak: "Lepiej było by go zabić zanim się narodził."

P(r)OLAND

2021-03-19, 01:30
Każdy chce zabłysnąć komentarzem.
Rozumieją znaczenie tej strony, jednak w niektórych przypadkach moglibyście odpuścić.

zubek25

2021-03-19, 01:55
A zeby was taka pigula jebla jak tego pasazera...faza do konca zycia. :) powodzonka wam a tak na lajcie to gites chlopy morda sie temu cieszy to i innym sie usmiechnie

~tedwaha

2021-03-19, 02:20
po tym żółtym ścierwie z targówka tak samo mnie wygina :D

Tryper

2021-03-19, 03:24
JebacToGowno napisał/a:

Tłumaczę i objaśniam.
Koleś wygląda (zachowuje się) jakby miał porażenie mózgowe. Ludzie z porażeniem mózgowym mają tę przypadłość że nie do końca kontrolują mięśnie. Widać to na pierwszy rzut oka. To czego nie widać, ale można się domyśleć to że nie kontrolują również zwieraczy. Tzn. niby kontrolują, ale nie do końca. Efekt jest taki że jebie od nich.
Kierowca mało się nie porzygał ze smrodu bo koleś po prostu jebie żulem. Nie jego wina w sumie, ale co to zmienia?



k***a tak to napisałeś, że przysięgam, że z początku w to uwierzyłem, że koleś się temu rozpłakał

:oops:

beneko

2021-03-19, 05:08
NiemiecWaszPan napisał/a:

Bohaterowie XXI wieku...
Pomogę osobie potrzebującej, dam na jedzenie bezdomnemu, spełnię marzenie osoby niepełnosprawnej, ale koniecznie muszę to wrzucić do internetu. Niech wszyscy zobaczą, jaki jestem zajebisty!!!



Ty prawdopodobnie ni hu ja, razem lub osobno, nie zrobiłeś żadnej z wymienionych przez siebie czynności

tfujdiler

2021-03-19, 06:02
kierowca to chyba jakaś rodzina z zaj***nym s.hołownia, do utylizacji.