18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przysmaki świata

JaE • 2012-10-15, 18:57
Czyli przekąski dla prawdziwych sadoli. Nie powinno nikogo dziwić że większość pochodzi z Azji :-D

Cukierki z ośmiornicy


Guma do żucia która ma sprawić że nasz pot będzie "pachniał" różami


Lody o smaku koniny


A tutaj pyszne lody rybne. Dla wybrednych są jeszcze smaki wasabi, kurczaka i wiele innych. ;-)


Lemoniada curry


Lizaki ze skorpionem

Nie pasuje? To może znane nam wszystkim chipsy Lays o smakach...


Borówka


Łosoś


Mięta z limonką

Na zagryzkę polecam mrożony sok z ogórków


zimmistrz

2012-10-15, 21:12
Chcę takie lizaki!

JaE

2012-10-15, 21:18
ramzei napisał/a:

Są jeszcze Lays o samku octu... k***a tego to nawie do ust się nie dało wziąć...



Chipsy o smaku octu i soli są bardzo popularne na Wyspach Brytyjskich. Sam je czasami jem. Smak oryginalny, mi smakują. Ale wiadomo, każdy ma inny gust. Trzeba tylko dodać że to nie smak typowo polskiego octu czyli wykręcacza ryja a smak octu winnego.

Promocja

2012-10-15, 21:20
Pamiętam, że czytałem kiedyś artykuł (lub słyszałem) o tym, że w Japonii nie gustują w tzw. "zwykłej" pepsi, więc można się tam spotkać z wieloma ciekawymi smakami napoju jak np. Pepsi o smaku ogórków, czerwonej fasoli czy jogurtu ;)

konował

2012-10-15, 21:27
Co to tych laysów z łososiem, może być całkiem całkiem. Skoro tyle tych smaków z kurczakiem powstało.

stiw1500

2012-10-15, 21:37
Zapomniałeś o czekoladzie o smaku robali :-D


MadDave

2012-10-15, 21:55
Będąc u kitajców widziałem takie smakołyki jak - pakowane próżniowo kurze jaja w occie o różnych smakach , świńskie raciczki w occie pakowane w ten sam sposób , małe sprasowane kraby służące za chipsy , suszone rybie mięso i jakaś forma żelka o nieokreślonym pochodzeniu . Odwagę miałem jedynie na suszoną rybę - bo chyba od niej najtrudniej się pochorować będąc w trasie , na reszte nie miałem odwagi , widziałem jak żuły to małe chinki ale dla mnie to dziwny naród i niech sobie zachowają swoje smaki dla siebie .

mo...........os

2012-10-15, 22:31
Już niedługo w ofercie handlowej azjatyckich sklepów spożywczych:
chrupki z penisa, oraz kisiel o smaku bitej śmietany.

CzłowiekDepresja

2012-10-15, 23:48
Na Ukrainie rzeczywiście są kawiorowe, rakowe i różne takie. W Chinach takie żarło nic specjalnego, polecam Lays o smaku limonki, odradzam wszelkich robaków i padliny na targach, mimo, że to najlepiej schodzi:)

TelewiZorro

2012-10-16, 00:46
brakuje czekolady z nadzieniem pasztetowym

Mił

2012-10-16, 02:06
Przecież to jest zajebiste. Można by na te lizaki niejedną sadystkę poderwać.

marna

2012-10-17, 12:06
lody o smaku koniny powiadacie? ;)
interesujące