18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przysiad

~_Yarko_ • 2019-11-21, 15:41


Trochę luzu by się przydało.

mygyry

2019-11-21, 15:46
Pracując fizycznie zawsze staram się unikać dźwigania czy szarpania się z ciężkimi rzeczami, współpracując z innymi, samemu pie**ole narażać się na kontuzje, lub problemy w przyszłości, ja rozumiem ćwiczyć, biegać, pływać czy cokolwiek, ale szarpać się z ciężarami ponad swoje możliwości, gdzie góra raz czy dwa mu się uda to dźwignąć a nie wiadomo jakie to będzie miało później następstwa dla stawów, kręgosłupa czy mięśni.

~DMT

2019-11-21, 15:56
Wysłał zaproszenie dla reszty "głowom jem"... :amused:

miszczp4telni

2019-11-21, 16:01
Za pokaz męskiego rowa piwa nie będzie..

Sajlenthill

2019-11-21, 16:04
mygyry napisał/a:

Pracując fizycznie zawsze staram się unikać dźwigania czy szarpania się z ciężkimi rzeczami, współpracując z innymi, samemu pie**ole narażać się na kontuzje, lub problemy w przyszłości, ja rozumiem ćwiczyć, biegać, pływać czy cokolwiek, ale szarpać się z ciężarami ponad swoje możliwości, gdzie góra raz czy dwa mu się uda to dźwignąć a nie wiadomo jakie to będzie miało później następstwa dla stawów, kręgosłupa czy mięśni.



Jak widzisz ty siedzisz przed telefonem i ch*ja z własnym życiem robisz. Wykonuje ćwiczenie prawidlowo, nie kaleczy się przy tym A jedynie wzmacnia mięśnie,żeby nie być życiową p*zda na zakręcie.

mygyry

2019-11-21, 16:06
Sajlenthill napisał/a:

Jak widzisz ty siedzisz przed telefonem i ch*ja z własnym życiem robisz. Wykonuje ćwiczenie prawidlowo, nie kaleczy się przy tym A jedynie wzmacnia mięśnie,żeby nie być życiową p*zda na zakręcie.



Po czym wnosisz internetowy detektywie?

Wiewór

2019-11-21, 16:13
Sajlenthill napisał/a:

Wykonuje ćwiczenie prawidlowo, nie kaleczy się przy tym A jedynie wzmacnia mięśnie,żeby nie być życiową p*zda na zakręcie.



Na starość będzie kaleką. Człowiek nie jest przystosowany do dźwigania.
Po to wprowadzono przepisy bhp z normami ciężarów.

~DMT

2019-11-21, 16:19
Sajlenthill napisał/a:

żeby nie być życiową p*zda na zakręcie.



Dla mnie Ci którzy "pompują się" na siłowni, dalej są p*zdami, tylko jeszcze większego gabarytu...

Na siłce wyćwiczysz jedynie siłę statyczną, a nie dynamiczną, a co za tym idzie, przykład pierwszy z brzegu...

https://www.sadistic.pl/dyskusja-z-ochrona-vt504560.htm

Pływanie (przede wszystkim), bieganie po wąwozach w lasach, górach, napie**alanie kajakiem po potokach, ogólnie kalistenika...

To daje przewagę nad rzeczonymi p*zdami, nie ważne po ilu cyklach by nie byli... 8-)

dżonyłojlker

2019-11-21, 16:30
DMT, To wszystko co napisałeś i filmik z grubasem - to na serio, czy jaja sobie robisz?

stefanwtiorturiowanyprzez

2019-11-21, 16:37
Jak będziesz chodził na siłownie i ćwiczył tylko tak,żeby dobrze wyglądać to będziesz bardziej zdrowy,niż normalnie.Różnica jest wtedy kiedy wchodzisz,na poziom sportu zawodowego,gdzie jest ciśnienie wyników i bicia rekordów to się nigdy nie skończy dobrze.Kiedyś Kozakiewicz(Ten tyczkarz? co pokazał ruskim)mówił,że kiedyś podszedł do niego dziennikarz chwaląc jak wygląda,nadmienił coś,że w jego przypadku sport to zdrowie,a ten mu odpowiedział,że nie wie o tym,że od ramienia po nadgarstek ma wpie**olone śruby,bo by nie miał reki.Sam sport uprawiany amatorsko w granicach własnych możliwości po to,żeby nie być grubym pie**olonym ciotem,słabym ogniwem,żeby nie wydać książki pt"Moje życie seksualne to dno" i drugą cześć"Dno dna"jak i końcu trylogie"Życie po dnie"jest jak najbardziej ok.

_Gentleman_

2019-11-21, 16:53
k***a w momencie w którym mu pękły portki z niewiadomych przyczyn zgasł mi monitor xD

Krysti@n

2019-11-21, 18:30
Wiewór napisał/a:

Na starość będzie kaleką. Człowiek nie jest przystosowany do dźwigania.
Po to wprowadzono przepisy bhp z normami ciężarów.



Ja bym powiedział wręcz odwrotnie, ludzkie ciało jest przystosowane do dźwigania, a brak ruchu i ćwiczeń pod obciążeniem upośledza je. Nie bądź ignorantem, doucz się, a nie pierdoły i mity powielasz.

glidechris

2019-11-21, 18:33
Dupa pękła a jelitko nie wyskoczyło :(

r061071

2019-11-21, 19:00
panowie jesli chodzi o sport to kazdy ma inne preferencje wazne ze by robić coś z pasją i z głową - powtórze wszystko dla ludzi kazdy jest inny

P4GER

2019-11-21, 19:29
Jaki obrzydliwie owłosiony rów , ale co ja gadam pewnie mam podobny