18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przypadkowy orgazm

An...........20 • 2021-08-14, 13:31
Wygłupiała się z koleżanką i się z podniecenia posikała...


Eknen

2021-08-14, 21:54

Anosa20 napisał/a:

Kobiety mają coś takiego jak nietrzymanie moczu, widać że była mega rozbawiona. Niektóre podczas śmiechu popuszczają co jest widoczne na filmie



Nietrzymanie moczu to bardziej medyczne sformułowanie zarezerwowane dla osób z jakimiś dolegliwościami i dotyczy również mężczyzn. Ale prawdą też jest, że często kobiety zesiurają się podczas spazmatycznego śmiechu. Wynika to z tego, że kobiety mają pojemny pęcherz i często odwlekają pójcie do toalety, kiedy zdarzy się atak śmiechu mięśnie przepony mają pierwszeństwo nad mięśniami zwieraczami pochwy no i siury lecą. Mogą sobie popuścić podczas piedrnięcia lub kichnięcia jesli pęcherz jest przepełniony. i to wszystko przez przeponę.

An...........20

2021-08-14, 22:20
Eknen napisał/a:

Nietrzymanie moczu to bardziej medyczne sformułowanie zarezerwowane dla osób z jakimiś dolegliwościami i dotyczy również mężczyzn. Ale prawdą też jest, że często kobiety zesiurają się podczas spazmatycznego śmiechu. Wynika to z tego, że kobiety mają pojemny pęcherz i często odwlekają pójcie do toalety, kiedy zdarzy się atak śmiechu mięśnie przepony mają pierwszeństwo nad mięśniami zwieraczami pochwy no i siury lecą. Mogą sobie popuścić podczas piedrnięcia lub kichnięcia jesli pęcherz jest przepełniony. i to wszystko przez przeponę.



Mądrego to miło poczytać.

htp

2021-08-15, 02:11
Eknen napisał/a:

Nietrzymanie moczu to bardziej medyczne sformułowanie zarezerwowane dla osób z jakimiś dolegliwościami i dotyczy również mężczyzn. Ale prawdą też jest, że często kobiety zesiurają się podczas spazmatycznego śmiechu. Wynika to z tego, że kobiety mają pojemny pęcherz i często odwlekają pójcie do toalety, kiedy zdarzy się atak śmiechu mięśnie przepony mają pierwszeństwo nad mięśniami zwieraczami pochwy no i siury lecą. Mogą sobie popuścić podczas piedrnięcia lub kichnięcia jesli pęcherz jest przepełniony. i to wszystko przez przeponę.



A co najważniejsze, nie mają prostaty :)

Joachim

2021-08-15, 02:38
Andrzejas napisał/a:

Ty tęczowy koczkodanie! Jakbyś się kolegami nie zajmował, to wiedziałbyś, że kobieta nie może być stulejarzem.



Co o kobietach może wiedzieć pedofil, czy pedał, czy jak ich tam zwał?

silnik

2021-08-15, 06:10
Ja pie**ole ile specjalistów. Zeszczała sie przy śmiechu i tyle, na ch*j drążycie temat. Moja to jak kichnie to sie nawet oszcza. A to może była nawet jakaś ustawka na uj wie dzisiaj w internetach pełno tego gówna.

jazeck

2021-08-15, 08:14
jaki tu orgazm???? zwyczajnie sie zlała, dobrze ze kupy nie było.

The_Generat

2021-08-15, 09:36
z podręcznika lewicowej sp***oliny...

jeśli kobieta może się identyfikować jako "stulejarz" to środowisko również może kobietę identyfikować jako stulejarza

"środowisko" z grzeczności, żeby nie wyzywać nikogo od stulejarzy

PieronJasnySzlag

2021-08-15, 16:14
Anosa20 napisał/a:


Bo wiem to z doświadczenia.


Sikasz podczas orgazmów?
Zazdro dla twojego :)

djpyza

2021-08-15, 20:55
Folur napisał/a:

Ale z Ciebie debil. Widać dawno nie r*chałeś stulejarzu. Kobiety mają coś takiego jak nietrzymanie moczu, widać że była mega rozbawiona. Niektóre podczas śmiechu popuszczają co jest widoczne na filmie.



ty jesteś totalnym idiotą kto ci takich głupot nagadał nie trzymanie moczu to może mieć baba po 60 a nie młoda kobieta xD chyba że jest chora nie wiem kto ci takich bajek naopowiadał bałwanie jeden.

parapsychol

2021-08-16, 05:45
Andrzejas napisał/a:

Ty tęczowy koczkodanie! Jakbyś się kolegami nie zajmował, to wiedziałbyś, że kobieta nie może być stulejarzem.



dopisz ze przy nim zadna sie nie smieje

PatMar95

2021-08-16, 20:19
Suka moich rodziców też szczała z radości xd

Folur

2021-08-18, 00:50
Anosa20 napisał/a:

Musiała bym mieć ku*asa...
A nietrzymanie moczu dotyczy głównie kobiet:
Po porodach
Zabiegach w obrębie miednicy mniejszej (pęcherz moczowy, moczowód, macica)
Menopauzie
Z wadami w budowie układu moczowo- płciowego.
Zdrowe kobiety mogą oddawać mocz spontanicznie właśnie podczas podniecienia lub w wyniku stresu.
Następnym razem się doucz, zamiast wyzywać od stulejarzy.



Dlatego napisałem że w śmiechu popuściła. Umiesz czytać?

Rick_Sanchez

2021-08-22, 18:00
Andrzejas napisał/a:

Ty tęczowy koczkodanie! Jakbyś się kolegami nie zajmował, to wiedziałbyś, że kobieta nie może być stulejarzem.



Wiadomo, gdyż stulejarz to forma męska. Kobieta jest stulejką.

Samo popuszczanie u kobiet wydaje się dla mnie dość częste, biorąc pod uwagę natężenie reklam z nietrzymaniem moczu, które są skierowane do kobiet[/quote]

Za to faceci mają częste problemy z erekcją, biorąc pod uwagę liczność reklam Braveranu i nie tylko