18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przypadkowa ofiara...

~DMT • 2021-06-01, 12:17
Nieprzypadkowego napastnika...



NY.

Payan

2021-06-01, 12:28
Czarny azjata. :rofl:

Pralpunkt

2021-06-01, 13:09
I teraz reszta niech kleknie i przeprosi

nebelwerfer

2021-06-01, 14:20
hah dobrze przypie**olony :D zaj***ł jej i "why you hit me fool?" heh dobrze że nie miał noża "why you stabing my fool?" :D

Tetrix

2021-06-01, 15:04
No cóż zrobić, pełna tolerancja. Pozwala im się na wszystko to się rozbrykali.




Noct

2021-06-01, 16:53
niggers gonna nig

Heliar

2021-06-01, 19:10
Tetrix napisał/a:

No cóż zrobić, pełna tolerancja. Pozwala im się na wszystko to się rozbrykali.



Coś ci brak wykształcenia
Zacznij tu https://pl.wikipedia.org/wiki/Po%C5%82udniowa_Afryka

Poczytaj kto i w jaki sposób rządził na terenach RPA i może zrozumiesz, czemu nagle wzrosła liczba ofiar, dowiedz się też, kto zabijał a kto umierał.

Tetrix

2021-06-01, 21:39
Heliar napisał/a:

Coś ci brak wykształcenia
Zacznij tu
Poczytaj kto i w jaki sposób rządził na terenach RPA i może zrozumiesz, czemu nagle wzrosła liczba ofiar, dowiedz się też, kto zabijał a kto umierał.



Ja akurat mam co w zyciu robić niż studiować pie**olone małpy. Liczy się efekt ostateczny a nie jak do tego doszlo.

Edit.
Inaczej, żeby nie okazału się odrazu, że jestem jednak pie**olonym chamem. Pokaż mi jeden przykład gdzie czarni przyszli i było lepiej. Znaczy poza plantacjami bawełny oczywiście.

Hyena83

2021-06-01, 22:44
Heliar napisał/a:

Coś ci brak wykształcenia
Zacznij tu
Poczytaj kto i w jaki sposób rządził na terenach RPA i może zrozumiesz, czemu nagle wzrosła liczba ofiar, dowiedz się też, kto zabijał a kto umierał.







Tetrix napisał/a:

Ja akurat mam co w zyciu robić niż studiować pie**olone małpy. Liczy się efekt ostateczny a nie jak do tego doszlo.
Edit.
Inaczej, żeby nie okazału się odrazu, że jestem jednak pie**olonym chamem. Pokaż mi jeden przykład gdzie czarni przyszli i było lepiej. Znaczy poza plantacjami bawełny oczywiście.



Przerosło Ciebie sprawdzenie rzeczywistości i wiarygodności tego kwejka co wstawiłeś. @Heliar zapodał Ci nawet gotowca abyś mógł zweryfikować to gówno ze świątecznymi lanpkami, z gównem biegającym jak robactwo na dolnym obrazku. Przeklejaj dalej te gówniane fejki bo pewnie i tak nie zrozumiesz :facepalm:

To że smoluchy muszą się słuchać swojegi pana - jest niepodważalne

Tetrix

2021-06-02, 14:21
Hyena83 napisał/a:

Przerosło Ciebie sprawdzenie rzeczywistości i wiarygodności tego kwejka co wstawiłeś. @Heliar zapodał Ci nawet gotowca abyś mógł zweryfikować to gówno ze świątecznymi lanpkami, z gównem biegającym jak robactwo na dolnym obrazku. Przeklejaj dalej te gówniane fejki bo pewnie i tak nie zrozumiesz
To że smoluchy muszą się słuchać swojegi pana - jest niepodważalne



Widzisz, gdy coś mnie drażni i nie moge nic z tym zrobić to się od tego odcinam na ile potrafię. Spotkałem wielu czarnych na swojej drodze życia i każdy z nich chciał mnie okraść lub pobić by zaszpanować przed kolegami bo myślał że mu pomogą jak co... nie pomogli :D
Jeszcze ani razu nie spotkałem małpy, która by miała jakiś interes do mnie i nie skończyło się na kłótni albo szarpaninie. No poprstu k***a ani razu. A w tym obrazku chodziło o... obraz ogólny. Jeżeli szukasz informacji rzetelnych na temat małp to prosze pojedz sobie na ich czarny kontynent i badz mzungu (czy jak to oni tam krzycza zazwyczaj nie wiem bo nie slucham za bardzo.) tylko prosze nie wracaj i nie dawaj znaku zycia.

mateuszpak

2021-06-04, 20:10
Mudzyn sie zdenerwował,przecież miał prawo....