18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przyłapany z kochanką.

T3RMINATOR • 2020-02-16, 00:14
Dziewczyna przyłapała chopaka na dzień przed walentynkami gdy ten jadł posiłek z inną czarnulą. Oczywiście kara się należała nikomu innemu jak...


~Velture

2020-02-16, 01:45
O ile jeszcze zdradzanie dla samego r*chania rozumiem to na ch*j mieć kochanicę na boku i swoją laskę?
No jak chce sobie por*chać bo mu w łóżku nudno to niech sobie por*cha i tyle ale brać dupę na boku i sobie z nią randkować to pytanie powstaje jedno: czemu się nie rozstać ze swoją obecną?
Po co mu ta obecna? Skoro w sypialni woli kochankę i w zyciu towarzyskim również to po kiego ch*ja trzyma swoją dziewczynę zamiast zerwać i z nową się bawić jak ludzie?
No żeby to jeszcze był jakiś bogaty typek to też bym zrozumiał.

se...........ed

2020-02-16, 08:27
Oni ciągle myślą , że są w buszu . pie**olone małpy.

Mgmacius

2020-02-16, 09:35
Widzieliście jakie dupsko ta agresywna ma? Przecież to można trzy z tego wykroić

Rozjebie

2020-02-16, 10:56
~Velturek napisał/a:

O ile jeszcze zdradzanie dla samego r*chania rozumiem to na ch*j mieć kochanicę na boku i swoją laskę?
No jak chce sobie por*chać bo mu w łóżku nudno to niech sobie por*cha i tyle ale brać dupę na boku i sobie z nią randkować to pytanie powstaje jedno: czemu się nie rozstać ze swoją obecną?
Po co mu ta obecna? Skoro w sypialni woli kochankę i w zyciu towarzyskim również to po kiego ch*ja trzyma swoją dziewczynę zamiast zerwać i z nową się bawić jak ludzie?
No żeby to jeszcze był jakiś bogaty typek to też bym zrozumiał.



Bo dupę na boku tez trzeba czasem gdzieś zabrać, żeby się chętniej r*chała

skubidu

2020-02-16, 11:49
Później się dziwią że rasizm. Się k***a zachować nie umieją małpy j***ne

RzezniaZmasarnia

2020-02-16, 12:36
I to uśmiechnięte czarne grube coś co przesuwa palcem w 1:10 w celu nagrania bitwy, tfu

wilkoala

2020-02-16, 19:09
Coordinator napisał/a:

Bo dupę na boku tez trzeba czasem gdzieś zabrać, żeby się chętniej r*chała



Dupa na boku to najczęstsze schorzenie kręgosłupa u mężczyzn po 30.

Optimex

2020-02-16, 20:00
Najlepiej Panowie mieć kobietę i kochankę w jednej osobie
, na randkę się pójdzie a i z kija się porządnie spuści :)
Polecam

;-)

AlaksanderLukaszenka

2020-02-17, 13:49
Ja mam rodzinę ale nigdy mi nie przyszło do głowy aby mieć kochankę na boku. Za duże ryzyko. Chodzę na roksę. Nikt nic nie wie. Por*cham i wracam.

UPAdlina

2020-02-17, 15:35
Wypie**alać małpy na ulicę... k***a że im pozwolono na taki cyrk w lokalu.

HILL33

2020-02-17, 22:15
chiński lokal, a w środku same małpy !!!