18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przyłapany pedofil

ng...........th • 2012-07-11, 13:02
Tak jak w temacie :D Pod koniec oddaje się w ręce policji niczym idący na śmierć Al Pacino w Donnie Brasco :lodowka:

Maxi-005

2012-07-11, 17:09
Chris Hansen, pseudonim "Cock Blocker", zawsze ma czas żeby posiedzieć z pedofilem przy jednym stole, dobry typ :)

RmX

2012-07-11, 17:10
Ramiel napisał/a:

Szukał ciasnej c*pki, dostał ciasną celę. :D



Ciasnej dupy też już nie będzie miał :D

0statniSprawiedliwy

2012-07-11, 17:10
CrosswinD napisał/a:

mazuch.... świetne masz artykuły ale daj spokój z komentarzami.
Wydaje się spoko? Dla Ciebie w ogóle rozmowa z nastolaką przez internet i wysylanie jej fiutow jest ok?
Ja pie**ole...



Dzięki.
Nie, wydaje mi się, że to nie jest człowiek, który powinien być cwe*ony przez 15 lat w więzieniu, za to, że wysłał głupie zdjęcie i został trochę sprowokowany, jakby dziewczyna go posłuchała, to nie byłoby żadnej afery. Przecież napisałem, że powinni poczekać chwilę, żeby sprawdzić czy to jakiś j***ny patol, czy zwykły człowiek, który popełnił głupi błąd. Więc może Ty przestań się ciskać i bierz pod uwagę całą wypowiedź, a nie fragment :) . Trochę empatii nikomu nie zaszkodziło.

eskel_jsk

2012-07-11, 17:11
Cytat:

Pod koniec oddaje się w ręce policji niczym idący na śmierć Al Pacino w Donnie Brasco



dzięki za spoiler :idzwch*j:

antek025

2012-07-11, 17:23
prawie jaj Horejszio z csi... tylko okularkow na koncu brak...

Xenomorph08

2012-07-11, 17:27
Cytat:

hmm ale on nic w sumie nie zrobił, rozmowa to nie sex :D ani nie jest to czynność ani akt seksualny :)


Chcesz foto mojego ku*asa? Przecież to nic złego.

ng...........th

2012-07-11, 17:35
eskel_jsk napisał/a:



dzięki za spoiler :idzwch*j:



Jeśli chodzi ci o Donnie Brasco, to powinieneś się wstydzić, że jeszcze takiego klasyka nie widziałeś :idzwch*j:

Kuriki

2012-07-11, 17:44
Taa już, dwunastka zaliczona i już pedofilia, pff. Poza tym ona na tyle nie wyglądała. Foch k***a :gniew:

revar

2012-07-11, 18:15
Aż mi się gościa żal zrobiło pod koniec. :-|

iampagan

2012-07-11, 18:44
k***a, ale swoją drogą co to za nowa moda, żeby pchać się z kamerami przed ryj facetowi, któremu właśnie zawaliło się życie? Może jeszcze by tak jeszcze zamontować kamery w celach śmierci i zrobić z tego reality show 24h na dobę? Wtf?
Nie wspominając już o tym, że skoro gość nie ma nic do stracenia, mógłby jakiegoś szału dostać. Nie dziwiłbym się, w końcu właśnie wyskoczyło mu jedno wielkie GAME OVER. Zanim gliniarze zdążą zainterweniować, miałby w sam raz tyle czasu, ile trzeba, żeby rozpieprzyć kamerę w p*zdu, a gościowi z tym kosmatym mikrofonem na kiju wepchnąć tenże kij w dupę :P

TelewiZorro

2012-07-11, 19:05
no i tak powinno być, że gęba jest pokazana. U nas nawet ludziom po wyrokach dalej zamazują, niewiadomo czemu

Szwancolot

2012-07-11, 20:20
Polecam na youtube. To catch a predator. Bywają nawet stali bywalcy :roll:

Szczygiel

2012-07-11, 21:05
A propo tego jaką będzie miał jazdę w pierdlu, to mi się przypomina akcja z filmu "Symetria", gdzie pod koniec filmu dołącza do więźniów pedofil :)

LarryFoulke

2012-07-11, 22:03
iampagan napisał/a:

k***a, ale swoją drogą co to za nowa moda, żeby pchać się z kamerami przed ryj facetowi, któremu właśnie zawaliło się życie? Może jeszcze by tak jeszcze zamontować kamery w celach śmierci i zrobić z tego reality show 24h na dobę? Wtf?
Nie wspominając już o tym, że skoro gość nie ma nic do stracenia, mógłby jakiegoś szału dostać. Nie dziwiłbym się, w końcu właśnie wyskoczyło mu jedno wielkie GAME OVER. Zanim gliniarze zdążą zainterweniować, miałby w sam raz tyle czasu, ile trzeba, żeby rozpieprzyć kamerę w p*zdu, a gościowi z tym kosmatym mikrofonem na kiju wepchnąć tenże kij w dupę :P



No - biedny pedofil, nawet mu por*chać nie dali, prawda? Smuteczek k***a. :samoboj:

Paweł92

2012-07-11, 22:27
Za pedofilie kara śmierci! Żaden podatnik nie będzie utrzymywał takiego zboczeńca w więzieniu! Przynajmniej ja nie zamierzam..