18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przyłapany na wakacjach z kochanką

Jesse.Pinkman • 2021-10-05, 18:14
Żona i teściowa - gość ma podwójnie przej***ne.

ph5i5

2021-10-06, 00:26
Teściowa najbardziej agresywna. Częściowo z zadrości częsciowo by odwrócić od siebie uwagę ;)

ziu

2021-10-06, 00:28
Miałem Żonę. Kochałem szczerze i starałem się niesamowicie o całość. Minął czas i miałem taką jazdę w domu, że w sumie tylko nagrywać na sadola. Rozwód i ch*j dalej cyrk, bo dzieci razem mamy, które niestety to gówno musiały przeżyć. Teraz z moją obecną Niewiasą już dłuższy czas jestem i powiem Wam, że pie**olenie. Większość bab to szmaty, ale znajdują się perełki, które cieszą się tym co mają i aż chce się o nie dbać i kochać.

P.S. A j***nie tego co się napatoczy zostawcie zwierzętom

St...........sz

2021-10-06, 09:17
ziu napisał/a:

Miałem Żonę. Kochałem szczerze i starałem się niesamowicie o całość. Minął czas i miałem taką jazdę w domu, że w sumie tylko nagrywać na sadola. Rozwód i ch*j dalej cyrk, bo dzieci razem mamy, które niestety to gówno musiały przeżyć. Teraz z moją obecną Niewiasą już dłuższy czas jestem i powiem Wam, że pie**olenie. Większość bab to szmaty, ale znajdują się perełki, które cieszą się tym co mają i aż chce się o nie dbać i kochać.
P.S. A j***nie tego co się napatoczy zostawcie zwierzętom



Dokładnie. I dla takich kobiet warto żyć. Tylko jak wspomniałeś szkoda, że jest ich tak mało..

sa...........el

2021-10-06, 13:08
ziu napisał/a:

Miałem Żonę. Kochałem szczerze i starałem się niesamowicie o całość. Minął czas i miałem taką jazdę w domu, że w sumie tylko nagrywać na sadola. Rozwód i ch*j dalej cyrk, bo dzieci razem mamy, które niestety to gówno musiały przeżyć. Teraz z moją obecną Niewiasą już dłuższy czas jestem i powiem Wam, że pie**olenie. Większość bab to szmaty, ale znajdują się perełki, które cieszą się tym co mają i aż chce się o nie dbać i kochać.
P.S. A j***nie tego co się napatoczy zostawcie zwierzętom



To poczekaj jeszcze trochę, widocznie pierwsze małżeństwo cię niczego nie nauczyło. Jak będziesz brał drugi rozwód, czy coś, to daj znać.

Bobiczek

2021-10-06, 14:18
Ja widzę, że to są rodzice dzieci na rozmowie z nauczycielką :lol:

fieryangel

2021-10-06, 15:39
Po co ją bić?
Przecież to on zdradził i był tego świadomy co robi...
Zostawić, wykreślić z życia i tyle.

Silverface

2021-10-06, 15:55
Rezos napisał/a:

a nie lepiej sobie zwalic konia??



Ehh jak to czytam, to płaczę nad rodzajem ludzkim. Wy onaniści tylko byście konia walili i u matek w piwnicy czekali na ich etę grając cały dzień. A jak zobaczycie żywą laskę, a nie w wersji JPG, to oblewa was pot i ani be, ani me. Nie wspominając na koniec o kukuryku. ;)
:ja_pie**ole:
Tak się zapytam, odpowiesz to git, nie to nie.
Miałeś ty kiedyś prawdziwe cycki w ręku i nie mówię tu o cyckach matki jak je doiłeś za gówniaka.


Wadolek napisał/a:

Fajny scenariusz, przerabiany ale . . Zachodu dużo a im dłużej z obcą przebywasz tym robi się bardziej swoja i też zaczyna wk***iać.
Najlepsze i co ciekawe najtańsze rozwiązanie to pójść na dobry eskort



To zależy, kto co lubi. Ja tam lubię się trochę postarać i nakręcić, a nie tak z masz masz 200zł i nadstawiaj dupy, bo mi się spieszy na film.
Wolę pobawić się trochę, sex ma być zwieńczeniem całości i w moim przypadku, nie mówię o dłuższym przebywaniu. Na razie korzystam z życia i nie zamierzam się wiążąc z żadną na dłużej, niż ja chcę.
A co do kwestii pieniężnych, to przyznaje, różnie to bywa, zależy co się trafi na haczyk.

:cycuszki:

kosmerf

2021-10-07, 18:56
Silverface napisał/a:


Jak się robi skoki w bok, to np. z laską z nad można, jedziemy w góry, z gór nad może, itd. najlepiej wypożyczonym samochodem, na nazwisko kolegi lub znajomego, czy kogoś z rodziny.
.



Gdzie jedziemy k***a?! Nad "może"?!! Gdzie to do ch*ja jest? Z takim planem to wpadniesz zanim zaczniesz.

ziu

2021-10-08, 12:50
satariel napisał/a:

To poczekaj jeszcze trochę, widocznie pierwsze małżeństwo cię niczego nie nauczyło. Jak będziesz brał drugi rozwód, czy coś, to daj znać.



Widzę, że już znasz mój życiorys i jakie wnioski wyciągnąłem po rozwodzie, bądź nie. Moją Kobietę też widzę znasz lepiej, niż ona sama i ja.
Ciekawi mnie, czy w ogóle zrozumiałeś mój poprzedni post.

P.S. ocenianie kogoś po jednym mocno skrótowym poście uważam za bardzo trafne.

JebacPis100procent

2022-06-11, 06:08
yigebek291 napisał/a:

Niestety z czasem namiętność spada i u wielu kobiet które znam włącza się tryb "dam d... dla świętego spokoju", albo i to nie. Nie raz słyszałem rozmowy mojej żony z siostrami czy koleżankami w tym klimacie. Słabe to i przykre. I ciężko zmienić. A na drugiej szali koleżanki z pracy, które jakoś reagują na mnie pozytywnie. I jak tu żyć Panie



Jak żyć? r*chać ile wlezie. Życie masz tylko jedno chłopie.