18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przyłapany na kradzieży

phrontch • 2020-04-08, 08:31
Kolejny lepkoręki da Silva dał się złapać na gorącym uczynku (0:23)

tambus1111

2020-04-08, 09:37
k***a klepią go jak baby pelochą powinni napie**alać :)

Vrog

2020-04-08, 09:53
tambus1111 napisał/a:

k***a klepią go jak baby pelochą powinni napie**alać



Ty k***a się Dziwisz? Oni tam nie mają siłowni basenów czy galierii... Te wszystkie kraje trzeciego świata tak żyją dzięki Bogu. Dlatego ja pie**ole wiarę w Boga i działam według swojego zdania.
Gdy pojmiecie fizykę kwantową to zrozumieć że na świecie nie było takich wydarzeń jak opisują w " świętych księgach". Dla mnie to nie jest nic świętego a wręcz przeciwnie zacofanie i manipulacja durnych ludzi którzy nie widzą że jesteśmy z atomów.

mr-dupa

2020-04-08, 10:01
Vrog napisał/a:

Ty k***a się Dziwisz? Oni tam nie mają siłowni basenów czy galierii... Te wszystkie kraje trzeciego świata tak żyją dzięki Bogu. Dlatego ja pie**ole wiarę w Boga i działam według swojego zdania.
Gdy pojmiecie fizykę kwantową to zrozumieć że na świecie nie było takich wydarzeń jak opisują w " świętych księgach". Dla mnie to nie jest nic świętego a wręcz przeciwnie zacofanie i manipulacja durnych ludzi którzy nie widzą że jesteśmy z atomów.



Fizyka kwantowa vs gorejący krzak?
Fizyka kwantowa vs plagi egipskie?
Fizyka kwantowa vs uzdrowienia?


Nyrewesa

2020-04-08, 11:35
U nas jest podobnie. Złodziej przeważnie Ormianin Gruzin Bułgar lub czeczeniec jest pakowany do busa razem z kilkoma handlującymi i robi objazd w koło giełdy po czym jest gwałtownie wypraszany z pojazdu i leży sobie biedaczysko aż się nie ocknie. Tylko że coraz rzadziej nas złodzieje odwiedzają. Trochę brak rozrywki. To złodziej ma się bać nie handlujący.

htp

2020-04-08, 16:56
Vrog napisał/a:

Ty k***a się Dziwisz? Oni tam nie mają siłowni basenów czy galierii... Te wszystkie kraje trzeciego świata tak żyją dzięki Bogu. Dlatego ja pie**ole wiarę w Boga i działam według swojego zdania.
Gdy pojmiecie fizykę kwantową to zrozumieć że na świecie nie było takich wydarzeń jak opisują w " świętych księgach". Dla mnie to nie jest nic świętego a wręcz przeciwnie zacofanie i manipulacja durnych ludzi którzy nie widzą że jesteśmy z atomów.



Byłoby idealnie, gdybyś pojął tajniki pisania po polsku.

xv89

2020-04-08, 17:32
"Ajajajajaj aj!!"
I ten histeryczny śmiech w tle... =D

mesjans

2020-04-08, 17:36
Mogliby zrobić taki zawód - napie**alacz złodziei. To byłby chyba jedyny zawód w którym nikt by się nie opie**alał w robocie.

kosioraldo

2020-04-08, 17:46
Takie plaskacze bolą mocniej niż z kostek hahaha, się k***a znacie..

dziadek8724

2020-04-10, 08:45
Vrog napisał/a:

Ty k***a się Dziwisz? Oni tam nie mają siłowni basenów czy galierii... Te wszystkie kraje trzeciego świata tak żyją dzięki Bogu. Dlatego ja pie**ole wiarę w Boga i działam według swojego zdania.
Gdy pojmiecie fizykę kwantową to zrozumieć że na świecie nie było takich wydarzeń jak opisują w " świętych księgach". Dla mnie to nie jest nic świętego a wręcz przeciwnie zacofanie i manipulacja durnych ludzi którzy nie widzą że jesteśmy z atomów.



Co ma, k***a, jedno do drugiego? Wiara w Boga i rozwój państwa nie są sobie przeciwstawne, tam jest problem z polityką i z rządzącymi.
Poza tym, gdybyś rzeczywiście miał gdzieś wiarę w Boga to nie czuł byś potrzeby pisania o tym w komentarzach, tylko zajął byś się swoim życiem i swoimi sprawami. Na moje oko masz jakiś problem z religią i szukasz popleczników, którzy przyznają Ci rację i podbudują Twoje ego.