18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przyłapani ..

~McSadol • 2021-12-28, 09:03
. mężuś się lekko wk***ił ;-)


Arinek

2021-12-28, 14:49
przecież to jej powinien napie**olić

Wiewór

2021-12-28, 15:11
GangTrap napisał/a:

ch*j tam z honorem ważne żeby por*chac. Kwintesencja spermiarstwa



Honor to jest wymysł ludzi niedomagających intelektualnie.

bercisko

2021-12-28, 15:14
Halman napisał/a:

taka ciekawostka, na komputerze film nie działa na telefonie już tak.



Na moim nie działa. Tarcza z cyframi mi zasłania.

BigLebovsky

2021-12-28, 16:12
baronturbina napisał/a:

Słuchaj. Będę miły bo na muzyce Jacksona się wychowałem. Michael cierpiał na bielactwo plus choroby psychiczne przez to co ojciec mu robił jak Jacksons 5 działało.



Hyhy. Na bielactwo. Jego ojciec chyba tobie też robił....

San.Escobar94

2021-12-28, 17:46
C0C0JUMBO napisał/a:

No i pójdzie siedzieć za pobicie, A nowa młoda para ułoży sobie związek w spokoju.



dlatego jak już to lać do końca, życie i tak masz zmarnowane.

Sebastuspospolitus

2021-12-28, 19:29
Nie no.. nie wierzę.. co za jełop. Trzy razy oglądałem... no k***a! W butach na łóżko! :mrgreen: :mrgreen:

EverGreen

2021-12-28, 21:32
Nie dość, że miał żonę k***ę, to w dodatku ćpunke. :mrgreen:

Obathis

2021-12-28, 21:59
mazdamoja napisał/a:

Wyrenderowany od nowa



1;20 hende hou? HENDE HOU? toż to faszysta w żółtej skórze

Kuros100

2021-12-29, 01:37
Prawiczek w okularach wk***ił się, że laska go zdradza. Niech się cieszy, że w ogóle ją powąchał wcześniej. j***ny nerdowski śmieć.

Marten19

2021-12-29, 08:19
baronturbina napisał/a:

Słuchaj. Będę miły bo na muzyce Jacksona się wychowałem. Michael cierpiał na bielactwo plus choroby psychiczne przez to co ojciec mu robił jak Jacksons 5 działało.



I dzięki temu można usprawiedliwiać jego ciągoty do dzieci?

:mrgreen:

Masakra

Kuba_Gda

2021-12-29, 13:40
Rutik napisał/a:

Nie rozumiem tych poj***nych wybuchów zazdrości. Suka cię zdradza to niech sp***ala. Nikt na wyłączność nie jest, a takimi akcjami udowadniasz tylko, że jednak miała rację. Jak ktoś jest niestabilny emocjonalnie to niech w chomika zainwestuje, wtedy będzie miał pewność nie opuści go aż do śmierci.



Nie rozumiesz boś p*zda.
Takie miękkie chłopaczki jak ty to aż chyba zasługują żeby ich zdradzano.

Rutik

2021-12-29, 14:30
Kuba_Gda napisał/a:

Nie rozumiesz boś p*zda.
Takie miękkie chłopaczki jak ty to aż chyba zasługują żeby ich zdradzano.



Ty jesteś pewnie jednym z tych konkubentów w białym podkoszulku co napie**ala swoja babę aż na oczy przestanie widzieć. j***ne patusy, które myślą że jak zajebią lasce z Kubota, to zrozumie co straciła i przestanie r*chac się z sąsiadem. Pewnie na zgodę kupujesz jej wino z kasy którą wysępiłes z mopsu bo cię k***a nie stać na normalna pracę i normalny związek. Najważniejsze jednak, żeś twardziel i swoje intelektualne mankamenty załatwiasz dobrym wpie**olem.

Nattttsjel

2021-12-29, 19:49
Rutik napisał/a:

Nie rozumiem tych poj***nych wybuchów zazdrości. Suka cię zdradza to niech sp***ala. Nikt na wyłączność nie jest, a takimi akcjami udowadniasz tylko, że jednak miała rację. Jak ktoś jest niestabilny emocjonalnie to niech w chomika zainwestuje, wtedy będzie miał pewność nie opuści go aż do śmierci.



Tu nie chodzi chyba o niestabilność tylo o to żę poświęcasz komuś swój czas i często też pieniądze a taka się puszcza.

gumbi3

2021-12-29, 20:11
Nie ma co się dziwić jak on z torebką lata.

Kalisiek

2021-12-30, 08:49
Powinni ta k***e gwałcić po kolei